Říjen 2009

128 článek měsíce!

31. října 2009 v 22:21 | kiiki - majitelka ranche |  Novinky na ranchi
Tento měsíc máme další rekord v článcích - v září to bylo 114 a ted dokonce 128!!! To je o 14 více!!! Jsem moc ráda, že pořád mám o čem psát, že mám nápady, že sem chodíte a píšete (no, jak kteří). Příští měsíc to asi nebude ani 100, budeme pryč, pak budu mít Arryho, budu se chystat na AS a budu se muset víc učit... uvidí se :)

V tomto měsíci k nám přibyl SM Rob Roy, 2 Tradíci Fire a Poker a zaměstnanec Tommy! Byl to docela dobrej měsíc, ale pro mě psychicky hodně těžký.

Kolik máte článků Vy? :)


31.10.

31. října 2009 v 20:54 | kiiki - majitelka ranche |  Deníček ranche
 • Tak, dnes je poslední říjnový den! již za 3 týdny je AS! juhůůů!
 • Já- dneska jsem byla 2 hodiny u toho fyzioterapeuta... ááááááááááááu!!! To byla hrůza! Teďka mě bolí každý sval, hlava a mám svalovici, ale to je prý dobře (jak pro koho) :/ zamilovala jsem se do Esprita! áááááááá je tak nadpozemsky úúúúúúžasnýýýýýýýý! Toho bych chtěla vidět jako živého, to musí být bomba! Jestli bude v normální produkci ( a měl by být, nikde jsem nic že by byl nějaký spešl nebo limitovaný nenašla) tak i kdyby stál 2000 chci ho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ááách!
 • Jupí, taťka mi vymění moje Eura za tisícovku na AS! To je o víc jak stovku víc, než bych za ně měla dostat! Za to mám např. Prince nebo skoro všechny věci od holek! Teď mám v peněžence 1 720 Kč + tu tisícovku co dostanu. Skoro 3 tisíce, to mám už skoro na Prince, FF pár a JAH Sm setík! A ještě dostanu 1 700 kapesko za listopad + prosinec a pak od našich ještě potřebuju 4 247 Kč, tech necelých 250 ještě někde schrastím a poprosím každého o 2 tisíce. To by mohlo vyjít! :) zkouška, nenápadně do komentu napiš cesta. Ale že by mi přidali to asi nehrozí :D Ikdyž, co já vím, třeba mě mile překvapení, nebo naopka mi nedaj ani ty 4 :D Scénku dodělám, asi až přijedeme z dovči. Naberu síly a nápady. Tam třeba schrábnu nějaké malé eura, co by se hodily :D Krást nebudu (to bych si nedovolila) ale taťka mi vždycky ty probáky dává :D protože mu to tlačí v peněžence :P Na AS teda jede na 100% Fox, Goffík a Gold. Nechci je s sebou zbytečně tahat, aby se jim něco nestalo. Ale vezmu SM Hollywooda a vyfotí se s Keetou a Kiss od Stefi a taky Papo Romantica, vyfotí se s cof Xahirou a Royalkem :) Kdo má od nás připuštěnou klisnu, ráda vezmu i toho "jejich" hřebce! ! ! Stačí napsat :-)
 • Dneska jsem Vám přednastavila na listopad jak budu pryč už 13. článek - budou v něm suprová videa koníků, ale neřeknu jakých, to je překvápko, aspon sem budete chodit :P Udělám ještě min. 3, když mě něco napadne, budete to tam mít ;) Jeden dopoledne, jeden večer. Snad mi statistiky neklesnou! :( Neměly by :/
 • Koníci- boužel dnes Halloween neměli, protože je mi fakt hrozně. Vynahradím jim to jindy, vždyt je to jedno :) Pochopili že mi prostě není dobře. Za to dnes a zítra nebudou muset vůbec trénovat a dostali nejlepší večeři ze všech. Mnam! Ivča mi ještě napsala, že mi dá k Vánocům nádherný fialový přepravní set, který má nově na webu, takže další supr dáreček pro horsíky! Moc děkuju Ivi :) Já budu dárky kupovat "jen": Mazlovi, Lintith, Appě, Peťi a Ivě. S nimi se znám nejdýl a nejlíp a všem prostě něco koupit nebo sehnat nemůžu, to snad každý pochopí. Pro Mazla už vím, Eventing play set ale pro další 4 holky vůbec nevim, ale určo to bude něco s koňma :D s BH asik ne :( zkouška, napiš do komentu dáreček. Koníkům se hrozně moc líbí taky Esprit! Dokonce po něm pokukovala i Blue, ale Doubl je včas odehnal, potvůrka jedna :D Pěkně se nemíchl, je teď hrozně nervní :D Chev neustále básní o Bet Yer. Asi mu ji budu muset pořídit, ale ještě si počká, teď chci koníky, co mám u TH zamluvené nebo schované a až pak novinky 09 a pak až 010, ty přece budou ještě dlouho a v eshopu budou tak na jaře. Zítra plánujeme tu zkoušku Pokera a Fira. Určitě to zvládnou na jedničku :) SM se pořád dohadujou, kdo se mnou pojede, já sama si vůůůbec nemůžu vybrat, je to moc těžké! :-/ pro Arryho si nakonec pojedeme asi až 16., protože v neděli 15. jsou u mojí babičky Hody. A my s Arrym musíme být a ani bychom ho tam nemohli vzít. Já se na něj tak těšííímmmm :-))))
Nevím, co bych jinak napsala, moc novinek není. Budu ráda za komentík :)

Gamina chci příští rok :)

WOW! Espirit!

31. října 2009 v 16:24 | kiiki - majitelka ranche |  Youtube videos
Týýýjo! koukněte se na konec videa, tak na 1:50!!! Je tam namalovaný ten nový mold hřebce!!! TEN JE BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ, TOHO 100000000000000% CHCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


30.10.

30. října 2009 v 21:23 | kiiki - majitelka ranche |  Deníček ranche
 • Já- no... pohřeb byl moc moc smutný, dědu jsem taky naposledy viděla. Držel moji básničku Ale pak už to bylo v pohodě. Měla jsme moc dobrej pohár s malinama a pak moji nej polívku (teda 2. nej, první je z pytlíku :D) česnekačku. Nálada ujde, zítra jedu na 9 ráno k jednomu fyzioterapeutovi, co mi bude 2 hodiny spravovat klouby, auu to zas bude bolet! Pak se možná zase jedeme podívat na Arryho, naposled než si ho vezmeme protože příští týden v sobotu už jedeme na tu dovču. nálada střídavá.
 • Koníci (dnes nerozděleno) mají radost, že vidí další novinky!!! Chevovi se docela dost líbí Bet Yer, říká, že je nádherná a že by ji chtěl :D No, nevím, jestli mu to splním... ještě určitě bude mít zájem budoucí Chex, Spirit nebo možná další. Uvidíme. Mě se taky moc líbí, má krásné zbarvení! Baxter se jako kamarád líbil Windovi a Idealovi a zajímal i Rocky Stara, že prý další Morgany by to chtělo :D Já se těším na víc jeho fotek, líbí se mi docela hodně ale mohl by být zajímavější. Doufám, že bude levný! No, o Diamondíkovi už jsem mluvila, toho prostě chci na 10000% je tak božskej! Do Justy se zamiloval Polík, tak snad bude jeho, Justadrem si bude moc vybrat z něj a ještě Prince. Záležet to bude jen na ni. zkouška, napiš nenápadně do komentu arabi. Chili se líbí hlavně mě a pak všem paintů, a westernákům, začínají mít nad anglickými koňmi převahu :D Njn miluju western ale i všechno ostatní! A poslední novinka Buck, ten se zas tak koníkům nelíbí, ale Chevovi jako kamarád jo! Taky to vypadá na mustanga a ty on nejradši, jsou totiž stejně zlobiví :D Podle toho, jak bude stát ho možná do stáda pořídím :) Chubasco je zase nanervy, jak dopadne jeho velká soutěž, u Sii TADY. Budeme opravdu rádi když hlásnete všude kde to půjde, zatím jsme vedli ve všech kolech ale nevíme, ted to tak nemusí být. Byli bychom opravdu nadšení a mě by to udělalo obří radost (aspoň nějakou :/). Chevík se zase pořád naparuje s novými věcmi a všem u pěkně leze na nervy, nejvíc právě Chubovi :D Goff se doslechl, že už nebude tam cenným koníkem. To samé Treg. Oba jsou z toho docela smutní, ale jinak je jim to jedno, jako mě. Jupííí noví koníci se blíží! Moje láska Albík, Gypsík, Blue Suede, Moonek, Winter, Stablíci, Prince, FF rodinka, Templado, Roycinka, Kenník.... !!! áááááá! zkouška, nenápadně napiš do komentu hodně. Příští rok se budu zajímat spíš o novinky, ale o starší set El Caballo, pak Impress Me Shahona, hlavně Marshallka, Uncalled For, možná ještě o nějaké klisny. To je myslím vše ale určitě ještě na něco přijdu :D Už zítra je Halloween, koníci se mocky těší já docela taky ikdyž mě to tedka celkově nějak neba... nevím no. Poker a Fire už jsou jako doma! :) Tommy se spřátelil se všemi holkami a pěkně zapadl, chlapská ruka je tu občas potřeba :D Máme už docela dost zaměstnanců a příští rok přibudou ještě min. 4 řekla bych i více. A to nepočítám ty k SM, tech bude ze setů mnohem víc, ale taky máme jen jednu ošetřovatelku na cca 50 koní! SM už se hrozně moooc těší, že po AS tu budou zase noví a taky mi pak Lintith pošle asi 5 SM, co jí dám na namalování (2 z FD, které jsme pěkně zkazila, pak poník z Tria a ještě 2 z AS, možná i jeden ségřin), pošlu jí návrhy a to bude zase krásných koníků! :) Možná si nechám přemalovat někdy i nějakého MW a o Tradi už jsem vám říkala (Tradi Fox a hříbata) zkouška, napiš do komentu přírůstky. Koníci zdrabí! :)
Tak, nebudu vás trápit, vím, že vás zkoušky a dlouhé komenty nebaví... ale za koment od všech SR budu fakt vděčná!

Program na Hallowen

30. října 2009 v 20:35 | kiiki - majitelka ranche |  Rozpisy a plány
Tak, většina ranchů už plán má, takže já píšu taky ten náš :)

Začneme okolo 13:00 (podle toho, jak mi bude)

1. Bude Strašidelný Hubert - Všichni Tradíci a Classici budou honit jednoho koníka, který bude dělat "liško-ducha". Koník bude mít náskok cca 3 minuty a koně nesmějí běžet rychleji než cvalem. V cestě budou mít i pár překážek! Na 5ti pojedou jezdci a zbytek bude volný. kdo chytně první, odměna!
13:40-14:10
2. Mini Strašidelný Hubert - to samé, jen kratší pro koníky SM a MW. Pojedou všichni, co budou chtít.
14:15 - 14:40
3. Hledání kostlivcova pokladu - Jen Traditionalé hledají poklad! (pamlsky, krmivo a pro toho, kdo najde, dečka) Koníci dostanou mapky, kde bude asi 7 stanovišt. U každého budou muset splnit nějaký úkol, např. zodpovědět správně nějaké otázky, předvést ten a ten drezurní cvik, přeskočit překážku nebo chytit psa. zkouška, napiš doprostřed komentu nenápadně poklad. Kdo bude první u cíle a najde poklad, je jeho :) ale bude dost pro všechny ;) A kostlivec poklad hlídá! :D
14:45 - 15:10
Dlabání dýně - to mi bude pomáhat ségra a pak u ní koníky strašidelně vyfotím! :D
15:15 - 15:55
Halloween focení - zapálíme nějaké svíčičky a budeme koníky fotit, přitom dostanou koníci večeři a dobroty a budou si povídat.
16:00 - 16: 35
Hříběcí hody - hříbátka budou u dospělých koní koledovat o dobroty, pak se vyfotí u květináčku s dýní a nakonec budou mít závod!
pak bude volno

od cca 19:30 do cca 20:20
Koňská diskotéka! Koníci si zatančí, první dámská volenka (holky mají přednost :D) pak pánská a nakonec show hříbat.

Potom nám ještě budou moct všichni ukázat nějaká čísla, co si připravili!!! Prostě volno :)

Moc se těšíme a začínáme již zítra! Výzdobu moc nemáme ale něco málo ano :) Těště se i vy na fotky! ;)


Fotečky new koníků

30. října 2009 v 17:06 | kiiki - majitelka ranche |  Novinky na ranchi

Tak, tady jsou fotky z úterka. Omluvte prosím kvalitu s některých, hlavně těch v krabicích ale nebavilo mě to :D Brzp nafotím lepší fotečky, nejpíše až budou dělat plemennou zkoušku ;)

Krabice:

Brzo skusím to Pokerovo DVD, vystřihnu si jeho info a Firovu krabici si nechám :)

Tak a tady úúžasnýý veliký paint Pokerem! Má tak boží očička a stavbu těla!!
Bordelu si plís nevšímej te :D

A ted appaloosák Fire! To modré očičko!!!
Všichni 3 kluci :)

Jak se líbí? PŘEDNASTAVENO ale komenty chciii :P

Halloween and Christmas

30. října 2009 v 14:00 | kiiki - majitelka ranche |  BH and PS
Různé Vánoční a Halloweenské Breyer věcičky (když už se nám to tak blíží ;)-

War Admiral Ornament: Většina lidí ho zná spíše jako Tradíka, tady máme Vánoční ozdůbku. Podle mě je dokonalý!!! Krásný postoj a barva :)
Galloping Ghouls II- drsní plyšáci k Halloweenu XD Ďáblík a asi zombík :D

Haunted Hay Ride- něco na způsob Annie Oakley, akorát Halloweenské. Koník vypadá pěkně akorát ten vlko-krysa je divný :D Ale chtěla bych :)
Spooky Stablemates Collection- SM napodobeniny Tradíků, mě se SM hrozně líbí a Tradíci docela taky!! jsou to hrozně zajímavé nápady! :)

Sir Barton Ornament- moc se mi nelíbí a ani ho neznám
Stablemates Christmas Wagon- superní nápad, moc se mi líbí! I koník je krásný:)

Hats Off to the Holidays- baňka se Santa Clausem na Islandském ponym. Komické ale pěkné! :D

Ornament The Saddlebred- porcelánová ozdůbka, podle mě je kráásnýý!!

Appaloosa ornament- moc pěkné, koník je krásně v pohybu! Chtěla bych :)

Stablemates Ornament Craft Kit- 3 koníci, které jste si mohli sami dozdobit. Skvělý nápadík že? :)

Sweet Treats Holiday Candy Making - Mnáááááááám! Tohle bych hrozně chtěla mít doma! To by byly super dorty a dobroty! Hmmm! Sbííhají se mi sliny :D :P
Spooky Stablemates Collection II- další kolekce SM napodobenin Tradíků. Mě se mooc líbí, hlavně Phantasma (ta oranžová) a co Vám??

AQH ornament- klásnej, chtěla bych!!! I jako stablíka :)

Clydesdale ornament- taky úúúžasnýýý!!!

Western ornament: Určitě každý pozná krááásného mini Triggera! Moc bych chtěla je božíí! :)


Horses and Holidays Craft and Activity Kit - různé aktivity na Vánoce- pohlednice, samolepky, malování.... MW.... Líbilo by se mi!!! :D


Okomentujte!!!

Přednastaveno, teď zrovna začíná pohřeb... Držte palce, ať se nesesypu a udělejte mi radost komentem! Budu ráda když ohodnotíte vše ;)

Cenky od Silvery

29. října 2009 v 21:19 | kiiki - majitelka ranche |  Fotogalerie
Dnes mi přišly skvělé cenky od Silvery za 1. místo Cheva v její soutěži. Mooooooc Sil děkuju, jsou skvělééé! :-) A Chev je nadšen a pořááádně se naparuje :D

Chev dostal: Diplomek, kokardu, Ohlávku, ozdůbku na krk a Titul.

Tááááák a teď se Vám předvede už sám šampion Chev!!! V krásné ohlávce, která mu moc sluší a ozdůbka na krku :)
A teď s kokardou:
ÁÁÁÁ diplomky a titul

A poslední 2 fotky - s fotkou koníka :D

Jak se líbí? Komentíky :)

11. díl NB - JAH SM set

29. října 2009 v 17:25 | kiiki - majitelka ranche |  Novinky na ranchi
Dnes Vám nepředstavím jednoho koníka - Tradíka, ale 5 vyjímečných Stablemates koníků!!! Jsou udělaní podle mnohem dražších a cennějších (a starších) Traditionalů stejných jmen také z JAHu. Tento velmi velmi cenný set je z Just About horses časopisu - JAHu. Cena je 450 Kč, ale mě budou stát jen 405 Kč. Tento nádherný set je limitovám na 3000 ks a je z roku 2006. U nás jej bude mít hodně lidí, např. Sii, Appa, Katiik, Mazel a další! Vyzvednu si jej na AS a dostanu pod stromeček. Naši SM se moc těší, hlavně klisny! necháme totiž některými připustit :)

Teď Vám představím jednotlivé koníky:

 1. Quarterflash - appaloosa deka hřebeček, v tomto moldu máme jen 1. koníka. Určitě bude úžasný westernový koník, plemeník a taky koník na přehlídky. Má moc pěkná očka a hezké chody. Zdobí ho hvězdička a malá lysinka. Má 3 ponožky, jedna jakoby chybí :D

2. Appropos - další Appaloosa ale Sport Horse, na moldu warmblooda. zkouška, napiš do komentu 5 koníků. Zbarvení je buckskin semi-leopard appa. Má nepravidelnou lysinku a různé odznaky na tělě. Taky bude určitě super na western ale i drezuru. A ty hnědá očička!!! :)

3. Masquerade - třetím koníkem je magický pinto plnokrevník. Jsou na něm vyobrazeni divocí koně a sám je hoooodně divoký! Je trošku lesklejší a metalický. Má taky velké hnědé očka. Určitě bude úžasný dostihák, možná i parkurák a 100% bezva plemeník a koník na výstavy. Bude 2 v moldu, ale taky je to mold klisny :D
4. Third Times a Charm - úhledný saddlebred. S roztomilými modrými ribbons v hřívě. Akorát divné je, že to má být hřebec a tohle je mold klisny.. no uvidíme :D má krásnou barvičku. Určitě bude skvěle skákat, bude to bezva drezurák i výstavní kus. a samozřejmě plemeník! A má taky hnědé očka, zajímavé že? :) Bude 2. v moldu
5. posledním je koník Mosaic. Trošku divočejší, pinto Morgan. Myslím, že má taky hnědé očka. Tento postoj ještě nemám a moc po něm toužím, je krásnej. Zajímavé je, že má jedno kopýtko světlé. Má bujnou hřívu a ocas. Určitě bude všestranným koníkem!
Celé balení:
Jsou baleni v krásné ozdobné krabičce a nechybí certifikát pravosti!
Prosím komentář, článek mi dal docela zabrat :)

Poker Joe VS Frappe

29. října 2009 v 13:27 | kiiki - majitelka ranche |  Ankety
Tentokrát je to boj painta Pokera a AQH Frappeho! Kdo vyhraje? HLASUJTE ! ! !

VS


28.10.

28. října 2009 v 19:59 | kiiki - majitelka ranche |  Deníček ranche
 • Já- celkem fajn... netěším se na ten pátek, určitě víte proč :-! To mě zas bude bolet hlava! a bude kosa :/ Brrr! Dnes je mi nějak divně a jsem hrozně podrážděná, ani nevím proč... je mi blbě... bolí mě v krku a děsně nohy :/ no taky mě pár lidí, teda 2 nas... ale nebudu radši jmenovat kdo. Jsem ale moc happy že se mi rozrůstá sbírka a máme už krásných 33 Traditionalů a většinu cenných!!! A to ještě není ani rok co sbírám a podle mě jich bude do roku min. 45 i víc! Dneska jsem dopisovala sešity za min. týden a pondělí a úterý, teda, moc toho nebylo, to jsem ráda!!! Další zpráva je, že na střední MOŽNÁ půjdu o rok později... ale zatím nevíme... naši i já se rozhodujeme... však to je jedno, kdy půjdu, hlavně že půjdu a nebudu blbá :D .
 • Koníci- Tradíci- Fire a Poker si docela pěkně zvykají. Dnes mám v plánu ještě vyklidit jednu poličku nad Classicy a tam je ubytovat, budou tam výhradně westernáci. Knížky dám o patro výš a puzzle a 2 plyšáky někam jinam. zkouška, nenápadně doprostřed komentu napiš poličky. Dneska byl Fire plný energie tak si ho Tommy vzal pod westernové sedlo. Moc mu to slušelo, celý v černém! Jen je mu většina uzdeček malých, tak dostal Tregovu na drezuru :D Kylie se na ně zálibně dívala :D Njn, láska jako trám :D Blue už je dobře, žádná nevolnost :) porod se blížíííí!!! Double už nechce ani chodit od Blue pryč, bojí se, aby o něco nepřišel :D Kylie ho vždycky musí táhnout pořádně za vodítko, ale nakonec jde. Dneska se zase předvedly naše 2 drezurní hvězdy - Keltec a Goffík! Cvičili spolu na jízdárně vystoupení! To byla ale pastva pro oči! nádherné chody, dlouhé ocásky, lesknoucí se srst a krásné kousky! WOW! Foxíček dnes byl celý den s Pokerem (samozřejmě byl taky s rodinkou) ale ti dva si spolu sedli na 101%. zkouška, nenápadně do komentu napiš kamarádi. Fire, Wind a Earth zase blbli a předváděli se ve výběhu. Firemu se moc líbí Tahoma, ale ta má raději Pegase (který tak trochu žárlí :D). Mazel chce Tahomu u nás někdy nechat připustit, takže bude mít na výběr min. z DZ Weeda, Fireho a Pegase. Kdoví, jestli příští rok nebude nějaký pěkný appaloosák! Zamilovala "červené" appaloosy, třeba s dekou! Hrozně bych chtěla Impress Me Shanona! Skusím ho scharstit příští rok :D ale nelíbí se mi moc leopardové, jako třeba Matrix nebo Sheik. Tak to je tak od Tradi vše ;)
 • Classici- u tech se toho děje mín, taky je jich "jen" 10. Malý Butterfly s Tricksym a Shadow dnes pořádně blbli ve výběhu. zkouška, nenápadně do komentu napiš výběh. Kupodivu, Shadow je totiž hrozná klidaska a děsně ji hlídá brácha Espík. Ten se pořád naparuje, jak je krásný jeho synek Lucky Luck :) taky, že je ;) Rocky se děsně těší na hříbě RZ Elsi ale ještě víc na svoji lááásenku Marigold, furt opakuje jak je krásná XD Al Hattal po očku balí naši mohair Lego klisnu Vannesu. Sheitan se pořád pěkně stará o "svoji" Platinum, ale sám čeká na tu "svoji" klisnu. Starlight se hodně stará o Jewel a malého Tricksyho, ale taky na klisnu "čeká" (myslím, že by se mu mohla líbit ta novinka palomino 010, ale kdo ví, jestli to není hřebec :D ten by se mu asi nelíbil :D) Elsinore dnes byla na velké vyjíždce a Ashley vzala kousek na vodítko i Plati. Jsou to velké kámošky. Všichni se mocky těší na tu naši Elsinore a taky se těší, že z AS přivezu aspon jednu posilu - Wintersonga! zkouška, napiš do komentu classici. tak to je vše ;)
 • SM- když slyšeli, že jsem zamluvila nový setík, byli nadšeni! náš mustang ještě beze jména se děsně těší, že už nebude ve svém moldu sám a taky že už nebude sám tak divoký! Cheyenne (vzpínající se mini Pegas) se zase těší na appaloosu (nejspíše z valacha udělám klisnu, potřebuju ji jako matku appaloosátka a k Cheynemu a stejně valachy nevedeme :D). Merilin (palominka Coba) a Hollywood (frísák) se zase těší na přírůstek grošovaného cobíka. No a skokani se těší na skokana :D Kdyby vyšly i ta hříbátka z K-Martu, bylo by to supééér a MOŽNÁ ale fakt jen možná (pokud budou 2x) bude i nějací Pony Gals! Achjo já bych tak chtěla zpínající ho se palomina, TWH red roanku, clydesdala, higlanda a Arrival set aspon :( nebo aspon jednoho.... bé Taky se všichni těší na novou stáj a že z AS dovezu aspon 9 nových koníků (JAH set, Spirit set, Annie Oakley a ještě bych chtěla Western Creek ranch ale ten nevím podle našich) zkouška, napiš do komentu stablíci. A ještě ASI dostanu od Mazla těch 5 hříbátek. Klisny jsou nadšené, že zase některé budou březí, máme totiž tolik super klisen a hlavně plemeníků a jenom 5 hříbat! SMka zdraví! :D
 • MW- ti jsou v pohodě, očekávají jen 6 nových do stáda, budou to zdarma hřebci za přihlášení nového zákazníka u TH - Mazla :) Těší se. Těch už moc nechci, jsou sice super ale jsem spíše na větší pořádné koníky :D Ale alespon nezaberou skoro žádné místo :) zkouška, nenápadně napiš do komentu místo. Ovšem ze setu půjde min. jeden koník pryč, protože ho již budu mít a půjde k Mazlovi, tam se bude mít určo skvěle! :)
Takže, od všech SR pořááádnýýý komentář! Aspoň se nebudete o prázkách nudit ;)


Western show

28. října 2009 v 12:32 | kiiki - majitelka ranche
1. soutěžící

Jméno koně: RHE Cheveyo
Majitelka: Katiik
Ranch: www.ranch-horseseden.blog.cz
Pohlaví: Plemenný Hřebec
Plemeno: Mustang
Věk: 12 let
Něco málo o něm: Chevík je rychlý a vytrvalí.Má rád válení.Jde mu Cotting,Trail,Reining a Barell Racing
Výhry (jen pokud má): Nemá,doufáme že aspoň tady uspěje

klikni pro další 7/13

klikni pro další 8/13

klikni pro další 9/13

Hlaste se další! začínáme okolo 23.11.!


Kategorie Dostih - Velký pohár

28. října 2009 v 12:30 | kiiki - majitelka ranche
1. soutěžící

Jméno koně: Red Rum

Majitelka: Mazel

Ranch: Ranch Zubří - http://ranczubri.blog.cz/


Pohlaví: hřebec

Plemeno: Anglický plnokrevník


Věk: 8 let

Něco málo o něm: Hodný,rychlý cílevědomý kůň.Je opravdu veliký kamarád arád si zablbne.

Výhry: má třetí místo v dostihu u tebe xD

2.soutěžící

Jméno koně: Rags to riches
Majitelka:anita
staj:whitebrook
pohlaví:klisna
plemeno:anglický plnokrevník
věk:3roky
něco o ní:je to mírumilovná klisnička

3. soutěžící

Jméno koně: RHE Barbaro
Majitelka: Katiik
Ranch: www.ranch-horseseden.blog.cz
Pohlaví:Plemenný hřebec
Plemeno: A1/1
Věk: 4 roky
Něco málo o něm: Barbaro je rychlý koník.Miluje pocit vítěztví.Je rychlí a vytrvalí.Snese jenom svoji jezdkyni Megan,a proto bylo hodně těžké nafotit náši fotku.
Výhry (jen pokud má): ASi 5 prvních míst v dostizích,a jedno druhé
zobrazit celé album

4. soutěžící

Jméno koně: Mingam Ametyst's Gold RA
Majitelka: Jana Š.
Ranch: ranč Ametyst
Pohlaví: hřebec
Plemeno: achaltekinský kůň
Věk: 6 let
Něco málo o něm: Jako většina akhalů je velmi vytrvalí, přátelský a tvrdohlavý. Když si někoho zamiluje udělá pro něj cokoli, ale pokud si ho někdo jen zkouší, dokáže dělat pěkné vylomeniny. Kromě dostihů a endurance mu jde moc dobře i parkur a drezúra, čehož využíváme při soutěžích ve všestrannosti. Je to můj druhý BH velikosti Traditional.
Výhry (jen pokud má): 5. místo v 2. kole military O Ametystový Pohár pro koně z RA - stupeň Z
klikni pro další 2/6

klikni pro další 3/6

klikni pro další 4/6

Hlaste se další! začínáme okolo 23.11.!


Kategorie Drezura

28. října 2009 v 12:30 | kiiki - majitelka ranche
1. soutěžící

Jméno koně: Sirocco
Majitelka: Sii
Ranch: LSR, www.siistarshine.blog.cz
Pohlaví: Valach
Plemeno: Fríský kůň
Věk: 6
Něco málo o něm: Sirocco je jeden z 12 Stablemates na rok 2006/08. Je to překrásný frísák a přivezli nám ho až z Holandska. Když přijel, byl celkem roztržitý, ale bylo to tím, že byl na novém ranchi. Brzo si ale zvyknul na ranch i koně. Teď je z něho špičkový drezurní kůň. Je to zatím jediný fríský kůň, kterého máme na LSR. Má elegantní a osvalené tělo, dlouhou hřívu a ocas a hrozně rád běhá. Je trošku nevyzpytatelný, ale jakmile si na něj sedne Linda, chová se jako beránek. Linda ho miluje, pořád za ním chodí, hřebelcuje ho, dává mu pamlsky a on se k ní chová jako pravý gentleman.
Výhry (jen pokud má): Pár menších soutěží v drezuře, popř. malé soutěže, které občas pořádáme na LSR. Ty úspěšnější z Holandska, u nás se jestě moc neměl šanci předvést, tak snad to vyjde.
Pozn.: Do skupiny drezura. Možná porom pošlu ještě nějaké koníky, ale až po AS, až mi dojdou noví. Budu mít totiž nové vybavení a kravičky, tak bych se mohla přihlásit do westernu.
2. soutěžící
Jméno koně: RHE Keltec Salinero
Majitelka: Katiik
Ranch: www.ranch-horseseden.blog.cz
Pohlaví: Valach
Plemeno: Hannover
Věk: 10 let
Něco málo o něm: Je to náš bobík.Jezdí se na něm většinou jenom na provazovce a bez sedla.je hrozně hodnej a pod sedlem nědělá nepořádek.Ale někdy si z radosti vyhodí.
Výhry (jen pokud má): Pár výher v soutěžích který pořádáme doma,ale jinak nic

klikni pro další 10/13

klikni pro další 11/13

Hlaste se další! začínáme okolo 23.11.!


Kategorie Tah

28. října 2009 v 12:29 | kiiki - majitelka ranche
1. soutěžící

Jméno koně: Windago
Majitelka: Sii
Ranch: La Starshine ranch, www.siistarshine.blog.cz
Pohlaví: Valach
Plemeno: Dapple Shire
Věk: 8
Něco málo o něm: Windago je koník s obrovským srdcem a mírnou povahou. Neublížil by ani mouše. Je dobromyslný a klidný. Oblíbil si Annie, která s ním začala pravidelně jezdit na krátké vyjížďky. Winda to moc baví, miluje projížďky terénem. Jízda na něm je velice pohodlná, klidná a i když je opravdu velký, reaguje i na nepatrné pobídky. Je velmi vnímavý a citlivý, skvělý společník, který vás doveze až na konec světa. Má velmi neobvyklé zbarvení naproti klasickým Shirům. Je světle hnědý, až na pár odznaků, které má tmavší. Má bílé ponožky a tím pádem i bílé rousy, světlou barvu kopyt (kromě levé zadní, tam nemá ani ponožku) a krásnou lysinku. Hřívu má velmi hustou, ocas také, ale zastřižený, protože si ho kousal. Teď už je z něj ale bezproblémový a ochotný koník.


2. soutěžící

Jméno koně: RHE Siren
Majitelka: Katiik
Ranch: www.ranch-horseseden.blog.cz
Pohlaví: Klisna
Plemeno: Belgička
Věk: 8 let
Něco málo o ní: Siren je krásná belgická klisna.Je velmi klidná a proto na ní můžou jezdit i ti nejmenší.Tahání jí opravdu jde,ale teď nemůže,jelikož čeká hříbě.
Výhry (jen pokud má): 1. místo na FD v Chladnokrevnících,a Grand Champion na FD za třídu OF Breyer

klikni pro další 2/13

klikni pro další 3/13

Hlaste se další! začínáme okolo 23.11.!


Kategorie Parkur

28. října 2009 v 12:29 | kiiki - majitelka ranche
1. soutěžící

Jméno koně: The Last Warrior
Majitelka: Sii
Ranch: La Starshine ranch, www.siistarshine.blog.cz
Pohlaví: Valach
Plemeno: Appaloosa
Věk: 5
Něco málo o něm: Jeho jméno v překladu znamená ,,Poslední bojovník", protomu tak někdy říkáme. Je pravda, že opravdu bojovník je. Má tamperamentní povahu a na našem ranchi je jeden z nejlepších skokanů. Byl to jeden z 12 prvních koní, co LS Ranch koupil. Tehdy byl ještě hřebec, ale byl roztržitý, zlobil a pořád běhal za klisnami. Proto jsme se rozhodli ho vykastrovat. Rázem se z něj stal míromiluvný koník, pilný na tréninku, ale stále temperamentní, energický a bojovný.
Výhry (jen pokud má): Pár menších z parkuru, proto by si přál dobře se umístit
2. soutěžící

Jméno koně: Angela

Majitelka: liška

Ranch: Ranch Ohájo

Pohlaví: Klisna

Plemeno:Plnokrevník

Věk: 5 let

Něco málo o ní: Je to velmi zajímavá klisnička!Je výborná v parkuru!Ale velmi tajuplná.Nerada o sobě vyzradí vše.Miluje děti a hříbátka!

Výhry (jen pokud má): 1. místo v Parkurovém turnaji pro Stablemates na ranchi Ohájo3. soutěžící

Jméno koně: RHE Dark Fire
Majitelka: Katiik
Ranch: www.ranch-horseseden.blog.cz
Pohlaví: Plemenný hřebec
Plemeno: Pinto
Věk: 6 let
Něco málo o něm: Fire je dobrý v parkůru.Baví ho skákat,tak většinou přeskakuje všechno možný..ležící koně,stromu,sudy s vodou,ohrady...Je hodně těžké postavit ohradu aby ji nepřeskočil

klikni pro další 12/13

klikni pro další 13/13

4. soutěžící

Jméno koně:Rags to riches

Majitelka:anita

Ranch:Whitebrook www.staj.websnadno.cz

Pohlaví:klisna
Plemeno:anglický plnokrevník

Věk:3roky

Něco málo o něm:je to mírumilovná klisnička nemá ráda ohen.

Výhry (jen pokud má):nemá ale doufá že vyhraje aspon 2 místo.
Hlaste se další! začínáme okolo 23.11.!

Kategorie The Horse show

28. října 2009 v 12:29 | kiiki - majitelka ranche
1. soutěžící

Jméno koně: Portoriko


Majitelka: Verča


Ranch: www.schleischfarm.estranky.cz


Pohlaví: hřebec


Plemeno: Nwm, já ho mám jako Angloaraba


Věk: 4 roky


Něco málo o něm: Rád běhá, ale je mooc hodný, mazlivý a miluje drezuru

2. soutěžící

Jméno koně: Ticco Tiffy
Majitelka: Sii
Ranch: La Starshine ranch, www.siistarshine.blog.cz
Pohlaví: Hřebec
Plemeno: Paint horse
Věk: 4
Něco málo o něm: Ticco je jeden z nejkrásnějších koní na ranchi. Je sice menšího vzrůstu, ale o to větší má temperament a zapálení pro závodění. S jeho velmi rozmanitou povahou dokáže být velmi neklidný a nervózní. Jindy se z něj stane nemohoucí koník. Většinou se ale těší na trénink, protože miluje skoky a rychlou jízdu. Dokáže být velice obratný, občas riskuje víc, než je zdrávo, ale ve většině případech se mu to podaří. Existují ale věci, které ho velmi vyděsí a to se potom nechce hnout z boxu. Jako jezdecký kůň je ale skvělý a dokáže pro svého jezdce udělat nemožné. Má nádherné oči a bílou lysinku.
Pozn.: Do kategorie The Horse Show. Mám tam vyfocené 2 koně, ale Déja Vue (hříbátko) je jen jako zpestření fotky a to je dovoleno :)
3. soutěžící

Jméno koně : Creamsicle
Majitelka: liška
Ranch:Ranch Ohájo
Pohlaví:Klisna
Plemeno:Palomino-Pinto
Věk: 4 měsíce
Něco málo o něm:Je to velmi hodná klisnička!Miluje děti a velmi se kamarádí s Takodou.Je to naše sluníčko!

4. soutěžící

Jméno koně:Polaris
Majitelka:Aja98
Ranch:ranch shimmer
Pohlaví:Hřebec
Plemeno:Arabský plnokrevník
Věk:4 roky
Něco málo o něm:Zbarvení Rabicano,první v ČR
Výhry (jen pokud má):BH Plemeník měsíce u Elen,a možná ještě něco xD
Pozn.:Temperamentní a předvádivý koník.


5. soutěžící

Jméno koně:Airnut

Majitelka:Marťa

Ranch:www.ranchzverinec.blog.cz

Pohlaví:hřebec

Plemeno:Akhal-Teke

Věk:Byl vyroben v roce 2007,ale bude mu 7 let :-)

Něco málo o něm:Je to temperamentní kůň,kterého si jezdím výhradně sama,ale pod sedlem je velice poslušný a učenlivý,pokud ho výcvik baví.Je úžasný hlavně ve výstavách,ale ani ve vytrvalosti není uplně špatný.Je to skvělý kamarád a můj 1.BH!:-)

6. soutěžící

Jméno koně: RHE Takoda
Majitelka: Katiik
Ranch: www.ranch-horseseden.blog.cz
Pohlaví: klisnička
Plemeno: Americký Paint
Věk: 4 měsíce
Něco málo o ní: Takoda je hodná a přátelská klisnička.V ohradě většinou leží nebo se jenom tak prochází.Válí se jenom málo,neni ráda když je špinavá.Na vycházkách je ale hrozně energetická a pořád běhá.Má ráda drbání za ušima.
Výhry (jen pokud má): 3. místo na FD v kategorii práce na Ranchi

klikni pro další 4/13
klikni pro další 5/13
klikni pro další 6/13

7. soutěžící

Jméno koně: Rags To Riches
Majitelka:Wella
Ranch:Sumer ranch, sumer-ranch.wbs.cz
Pohlaví:Klisna
Plemeno:Anglický plnokrevník
Věk:4 roky
Něco málo o něm:Je to úžasná klisna :)Koupila jsem si ji jako prvního TRADÍKA,a myslím si,že jsem si ji vybrala dobře.MOLD je totiž jeden z mých nejoblíbenějších ;) Rags měla jít původně do dostihů,ale rozhodla jsem se pro horse show,protože se hodí na nějaké hezké fotečky
Výhry (jen pokud má):Nemá,bohužel.Snad si tady ale vybojuje aspoň třetí nebo první místo :)
8. soutěžící

Jméno koně: Raindrop RA
Majitelka: Jana Š
Ranch: ranč Ametyst
Pohlaví: valach
Plemeno: appaloossa
Věk: 6 let
Něco málo o něm: Je to moc šikovný westernový koník. Je celkem líbívý a tak jsem se ho rozhodla přihlásit do výstavy. Kupovala jsem ho jako koníka k namalování a amlovala jsem ho vlastnoručně :-)
Výhry (jen pokud má): Na úspěch teprve čekáme.

klikni pro další 5/6
klikni pro další 6/6

zobrazit celé album

9. soutěžící

Jméno koně:

Majitelka: Bandit

Ranch: Equine manor

Pohlaví: Hřebec

Plemeno: Hannover

Věk: 3

Něco málo o něm: Koník se skvělou povahou a velmi fotogenický :-D

Hlaste se další! začínáme okolo 23.11.!


CM ..?

28. října 2009 v 12:27 | kiiki - majitelka ranche |  CM koně Breyer
Nedávno jsem na Ebay našla fakt raritu - úúžasnéého hřebce nejpíše PRE, bělouše s hřívou i ocasem!!! Podle mě je naprosto úžasný, detailně vypracovaný, jen mi přijde že je trošku moc tlustý :D a taky má divný výraz a uši. Stál 286 USD - cca 5 013 Kč, cena sice vysoká ale je opravdu překrásný a jediný na světě. dávám 9,5/10 a jak se líbí Vám?

Komenty!

Sergeant

27. října 2009 v 21:28 | kiiki - majitelka ranche
Upozorňuju, kdo by měl zájem, TH dováží i mulu Sergeanta na požádání, mezi 700-750 Kč. Já ho teda nechci ale někomu se může líbit ;)Diplomy za Mini soutěžku

27. října 2009 v 16:07 | kiiki - majitelka ranche |  Soutěže pro Vás
Správné odpovědi:

1. Poznej koníka (jen napovím že ještě není vyřazený a že je to dostihák) - starý Secretariat!
2. Vypiš mi alespon 4 PODZIMNÍ novinky Breyer - např. Water, Secretariat, Misty a Stormy, Fun with model horses, Clouds Legacy set, Autumn...
3. Jakého plemene je letošní JC Penney Breyer set? je to TWH - Tennesse Walking horse
4. Je Milton vyřazený nebo ne? - ano!
5. z jaké akce a z jakého roku je Alborozo? z BreyerFestu 2008
6. Kolik máme na ranchi Classiců? 10
7. Na jaké téma bys u mě chtěla soutěž? - na Vás
8. Kolik máš BH popř. SCH ? - na Vás
9. Skus vypsat co nejvíc koní Breyer, co má zvedlou přední nohu - např. Etheralové, CC klisna, Rascal, Polaris, Akhal Teke, Keltec Salinero, Sierra, Starlight, Ideal, Barbaro, Rags, Smarty, Autumn...
10. Zdálo se ti to lehké nebo těžké? - na Vás
11. Chtěla bys další takové soutěže nebo tě nebaví? - na Vás

Diplomky:

Snad se líbí :-)

new SM

27. října 2009 v 14:39 | kiiki - majitelka ranche |  BH and PS
Appy taťka sehnal speciální setíky SM z obchodu K-Marth. Já už z něj mám 2 loňské sety - dospělé- paintku, palomino andalusana, saddlebredku a QH. A pak 5 hříbátek. Letošní set dospělých je:

Mustang: je moc krásnej, hrozně se mi líbí ta barva tento divoký postoj budu, mít 2.
Hnědý skokan: je sice podobný klisně ze setu 09 12ti SM, ale má jiný odstín. Tento bude u mě již 3. v moldu
Cob: grošák, líbí se mí víc než bělouš ze setu 09 čtyř koníků. V tomhle postoji bude 3.
Appaloosa: "červené" appaloosy mám ráda, jako třeba Pegas, mini SM Pegas nebo Fire. Tenhle bude 2. v postoji.
Tohle jsou letošní hříbata.

App, kdyby byli i oni tak zamlouvám!!!

Je tam Red Roan hříbátko, pinto, palomino, chestnut a bay appalooska. Jsou roztomiléé :)

Westernáci jsou doma!

27. října 2009 v 11:23 | kiiki - majitelka ranche |  Novinky na ranchi
Jupíííí! Dneska jsem strašně špatně spala a okolo půl 10 zazvonil pošťáááááák ááááááááááááááááá mamkáááááááááá letěláááááááá proooooooo balííííík! :D Když jsem holkám řekla, že už jsou tady, byly úplně bez sebe, jak vypadají, hlavně Kylie XD Už včera všechny koně pucovaly, uklízely kolem, vysávaly.. :D Kylie si dnes dala záležet na svém oblečení i účesu! je to beznadějný případ :D Uslyšely jsme přepravník a pak se stádo našich 130 Breyerů rozřehtalo, to by rachot! zkouška, napiš do komentu ržání. Vítali se s nováčky. Z auta vyskočil středně vysoký Tommy v džínách, klobouku a lehkém tričku (a Kylie málem omdlela XD) hned se s holkami přivítal a seznámil (pro smůlu Kylie ho víc zajímali koně :D) a skočil k přepravníku. Otevřel a tryskem se z něj vyřítil Fire, plný energie a neuvázaný. Tommy je má naučené i bez ohlávky či vodítka. Pak vyklusal už opatrněji i veliký Poker Joe. Pozdravil se s Tommym a uklonil se dámám a pak si je očuchal a běžel za Firem. Fire nemá ani škrábaneček a to modré očičko! Earth a Wind ho cítili už v 9 ráno a řehtali, skákali, blbli a vyváděli! Fire za nimi hned běžel a vítali se a vítali (naštěstí nebyl ani požár, ani zemětřesení ani vichřice :D) zkouška, napiš ke konci komentu elementy. Poker se zatím klidně popásal a pak se seznámil s většinou westernáků. Hodně si padl do oka s Treou, Sierrou a malým Takodou a taky Foxem a Tregem, je to fakt macek! Ten je poškozený malinko, není to skoro vidět (však já to zpravím :D). A ta kráásnáá roztomilá šňupka! jůůů! Pak si je Tommy zavolal a odvedl je na připravená místa. Plemennou zkoušku budou dělat asi v sobotu nebo čtvrtek. Uvidíme. Holky se taky s kluky seznámily a mooc se jim líbí!!!

Fotečky mám a budou později ;)


Breyeři na zahradě! Koukejte :D

27. října 2009 v 10:43 | kiiki - majitelka ranche |  My videos
Dalo mi to hodně práce, jak video tak fotky a včera se to stahovalo od 11 do půl 11 večer, takže prosím zkoukněte! Je zatím nejdelší a podle mě nejhezčí, za některé fotky se fakt musím pochválit. Je i vtipné ! :D (aspon pro mě)ZDE !!!!

Zase mi sem nešlo vložit, prý chyba s Url, debilní blog :/


Komentááááář!!!!

26.10.

26. října 2009 v 20:06 | kiiki - majitelka ranche |  Deníček ranche
 • Já- celkem to jde... v pátek od 2 jdu na pohřeb dědy, tak tu logicky nebudu... nálada ujde. Těším se na zítřek a na novinky BH 2010!!! Už to vypukává! :D
 • Koníci- se připravují na nové koníšky. Strááášně se těší a doufají, že zítra přijedou včas! Mamka se už taky psychycky připravila že 2000 budou fuč XD Taky jsem Classicům a Tradíkům ukázala novinky. Všichni všechny chtějí :D Irish Diamonda chci hlavně já, ten moldík Pak o něj má veliký zájem Treg a líbil se taky Foxovi! Prostě chci mít hodně tažáků a tečka :D Chci mít CL, příští rok se budu na Ebay zajímat o: Marshalla, Uncalled For, El Caballo set a možná pokud se najdě ještě nějaký speciální za dobrou cenu. Uvidíme, rok je ještě za dlouho. Ale Diamond se fakt povedl! Ikdyž, naživo může být jiný, znáte obrázky Breyera... někdy doost zkreslují! Oasis chce Polaris ale vysvětlila jsem mu, že ji mít nemůžeme, že je moc drahá, že bude mít Justadream, tak byl v poho a spokojený :D Určitě po něm taky budeme chtít hříbě (domluvila jsem se s Linitith, že když budu chtít, jakéhokoli koně, i Tradi hříbata mi přemaluje!!! supéééér :) až mi vyjdou money, 100% si koupím druhého Foxe a bude z nej Irský tinker! My loveeeeeeeeee! zkouška, napiš do komentu CM) klisna na postoji Roxy se nikomu až tak nezalíbila, ikdyž Spirítek po ní nějak pokukoval, ale hrozně mu chybí Rain, se kterou se musel rozloučit :( Ale ona by určitě krásně šla k budoucímu Chexíkovi. Uvidíme, však oni se kluci poměří a klisny si samy vyberou :D Jewel s Tricksym se zase hrozně líbil Classic pinto!byl by super tatínek! a ten nový mold palomina, ten je krásnej, ale nevim jestli je to hřebec nebo klisna. Hříbátko z Rescue setu by mohlo být... třeba Marigold!!! na tu se děsně těší zamilovaný Rocky, ale ted tu má březí RZ Elsinore tak se o ni pěkně stará a opečovává :) ale přece jen na tu krásnou Mari se těší více :) Pegas zas na "svou" Elsinore a na Comancheho se těší všichni, stejně tak na Wintersonga a 09 Shira (u mě tinkera). Dneska se Little splašila a utekla nám do lesa. Tam se ovšem tam vyválela v blátě, (pršelo) že jsme si už ve 4 hodiny nemohli najít! nakonec jsem vzala Treu a to už se Tahomka zlobivka ozvala, má Treu za nejlepší kamarádku a taky už asi měla hlad a žížu :D zkouška napiš doprostřed komentu počasí. Pak jsme ji asi 2 hodiny myli a čistili. Potvůrka jedna :D Cefík a Choco u Mazla se prý mají skvěle, mají plno nových věcí a Cefovi se líbí Margi! :D Uvidíme co zas z toho bude XD Red Rum dnes zase závodil s Goldem, tentokrát vyhrál Goldíček. Kylie se potajmu těší na Tommyho a myslím, že mu dokonce psala email!wow že už něco měli XD A taky se hrozně těší na jeho Pokera a také Fira. Pak jsem tu pustila Red Ruma, sepsal pěkný článeček! Líbil se Vám? Little Vám zase bude odpovídat na dotázky, tak jí pište! ;) Elsinore Vám sem taky ještě možná písne. v sobotu by měla přijít Mazel. A víte co? Budu od ní asi na Vánoce mít SM hříbata, super že? moc se těším! :) zkouška, napiš do 1.věty komentu dárky. ještě mi dá prý balík věcí na koně a ode mě dostane ten Eventing set :D jej :/ ještě musím vymyslet na AS pár dárečků pro mé nejbližší přátele, ale pšššt!
To je vše, docela krátký článek (umím i lepší ale ušetřím Vás :D) takže komentář!

Halloween se blíííížíííí!


Novinky na rok 2010!!!!

26. října 2009 v 17:38 | kiiki - majitelka ranche |  Youtube videos
Zdroj - našla Appaloosa!

Kukejtéééé!!! WOOOOWWW!

Trail Ride - ten koník je skvělej!!!

Animal Rescue - ten je skvelééééj taky!!!

Pony games - taky krásnej, hlavně koník!!!

Irish Diamond - krásnej! toho si 100% koupím!!!!!

Bet Yer Blue Boons - vypadá pěkně!!!

Red Rock - známe, nelíbí se mi a je děsně drahá

Oasis - je božská! Předělaný mold Make a Wish! Kdyby nebyla JAH special, určo bych ji chtěla, ale lepší bude Justadream :)

Mě se vše líbíííí!