Leden 2010

15. díl NB - Salpicado

31. ledna 2010 v 21:07 | kiiki - majitelka RP |  Seriály
Poslední koník, kterého vám v lednu 2010 představím je SALPICADO!!! Salpík je u nás velmi vzácný a velmi cenný model, limitovaný jen na 7 500 ks! Na Ebay je taky velmi cenněný, momentálně jsou tak 2, o jednoho má zájem !11! lidí a druhý je za 80 USD! Je to limitovaná edice z roku 2005, hodně starý koník. U nás ho moc lidí nemá, vím o Appě, lišce, Ginny no a to je tak vše! Tento hřebec (u nás bude hřebec a plemenný) je plemene Argentinský Criollo, vzácné plemeno, v ČR je jich dost málo. Salpík je menšího zavalitějšího vzrůstu a z jeho moldu bych ráda měla CL (chci si koupit ještě Cochise (Bonanza) a Western riding set painta). Vyžazen byl v roce 2006 a je k němu taky krásná modrá ohlávka. Moc se mi na něm líbí malé roztomilé uši, očka, zbarvení a celkově vzhled :) Je spíše klidnější a nekonfliktní, rád jezdí na vyjíždky a nemá žádné zlozvyky, učily se na něm i malé děti. Jeho cena pro mě je 1 035 Kč, což je super na takového cenného koníška :) Je hlavně na western, nejvíc na cutting a barrel racing, jezdí ale i anglii a občas si střihne něco z vyšší drezury anebo parkuru či jeho oblíbeného cross-country. Tak to je asi vše :)

zdroj Appa!!!


Blanc Chex to Cash

31. ledna 2010 v 18:13 | kiiki - majitelka RP |  Novinky na ranchi
Tak jsem pátrala v rodokmenu našeho nového CM koníka od Mazla předtím welš), zjistila jsem, že je to čistokrevný APH.... a jeho otcem je slavný Nu Chex to Cash a matka Little Model Peppy!!! BOMBA! Má stejného otce jako Big Chex to Cash! Sice každý jiná velikost ale to neřeším :D Blanc je zbarvení cremello a je to Quarter Horse Congress Limited Open Reining Futurity Champion! To jste tedy získali cenného a skvělé westernáka! Získali jsme ho skoro zdarma kvůli tomu, že měl vloni ošklivě zlomenou nohu, ale je na 100% zahojená a díky skvěle péči může dále soutěžit naplno jako dřív, prohlédlo ho jen u nás asi 10 vetíků (přijel samozřejmě z USA, odkud jinud :) a kdyb se mu něco stalo, máme na ranchi i vlastní veterinářku! Zkouška, nenápadně do komentu napiš mladý. Je starý 5 let ale za tu dobu si již mnoho prožil a je to opravdu šampion! Má i v zahraničí docela dost božách hříbat, několik i cremello. Na některých fotkách sice vypadá tmavě, ale ve skutečnosti je náš Blanc dost světloučký. Již ted je velmi oblíbený a pro své zbarvení rarita. Skvěle se na něm jezdí, nejlépe mu jde plasure ale taky třeba trail nebo halter! Potřebuje ale pevnou, nejlépe mužskou ruku. Jinak je velmi spolehlivý, hodný a velký mazlík a taky se rád fotí (ta my fotka není nic moc, přefotím ho brzo pořádně). Snad i u nás se najde nějaký potomek :)

No schválně se podívejte na tu horní fotku v té koláži! Má hustou hřívu, dlouhý ocas i modré očka! :)

14. NB - Tropical

31. ledna 2010 v 16:40 | kiiki - majitelka RP |  Seriály
V dalším dílku New Breyer´s Vám představím jedinečného koně z kolekce Treasure Hunt - Mystical Pegasus jménem Tropical Shine ! (Tropická záře/zář). Tento temperamentní koník plný elánu plemene APH - American paint horse je velmi talentovaný na western, jde mu vlastně všechno, ale baví ho nejvíc cutting a trail, ale nepohrdne ani parkurem. Tento model je již dlouho vyřazený a je myslím z roku 2007. Stojí 950 Kč, pro mě 855 Kč. V naší Conga Line Pegas bude již 3. koníkem! Moc se na něj těšíme, jeho mold opravdu miluju, je nádherně akční :) U nás ho moc lidí nemá, já znám jeho Appu, Adélu a Zigi, jinak o nikom moc nevím nebo si nevzpomenu. Taky jsem ho viděla na návštěvě u App, ta má božííí CL myslím 8mi koní! :) Taky to bude plemenný hřebec, určitě bude v budoucnu mít nějaké hříbátka :) Má krásnou dlouhou černou hřívu a bílý malinko melírovaný černou ocásek. Moc se mi na něm líbí jeho výraz a očka! :) A taky hvězdička na čele. Už nevím, co bych k němu řekla ;) Jak se Vám líbí? a jeho jméno?


CM Classic Unicorn

31. ledna 2010 v 14:49 | kiiki - majitelka RP |  CM koně Breyer
Tohle je něco pro kiki.mich xD Podle mě božský fantasy jednorožec udělaný z Classica, z moldu arabské klisny. Já bych ji (bude to asi ona když je z moldu klisny xD) docela dost chtěla! Je hrozně elegatní a taková jemná, má boží očka, ocásek, nožky, hlavu, hřívu, zlatý roh, všechno prostě Stojí 87 USD, což je cca 1 633 Kč, to není až tak hrozně drahá :) Dávám 10/10, krása!


Trénink Templa

31. ledna 2010 v 10:39 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie
Jednoho krásné dne si Brenda, oděná v bílém lehkém a pohodlném oblečení, si osedlala stejně pohádkově bílého krále drezury jménem Templado. Vzala si na něj sadu od Peťi k Vánocům, kterou já osobně miluju kvůli jejím barvám! :D (a Mazlovi se taky líbí moc :P) možná si Peťi napíšu o podobnou ale v růžovo bílé nebo nějaké takové Takže, dost keců, kochejte se krásou těch 2! :)

Nasedat!
Kuk, krasavec!

detail

První krok

Sluší jim to žhe? :)

Když se rozehřáli, přišel na řadu Templadův oblíbený klus!

Jedeme!
nádherný vlající a děsně hustý ocásek :)
:)

A ted cváláme!
A pomalu se chystají na cviky

Kuk! :-)

Templík si povyskočil, ale není to moc vidět :/

A ted jdeme na nějaké cviky, např. ted ohnutí.

Šikulky co? :)
a zase jen cval na protáhnutí

jemu ta sada tak slušinká!

pohled seshora

klásný ocásek a výžeh!

Tak a končíme! pochvala a odsedláme

Ještě sedlo ajeto (ted nádherně zasvítilo slunko!)

nádherně se leskne :)

A Brenda odnáší sedlo

Zítra se těšte na vystoupení těch + krátkou vyjdu Nutyho :)

30.1.

30. ledna 2010 v 22:07 | kiiki - majitelka RP |  Deníček ranche
  • Takže, já se mám fajn :) Mám radost za vízo, pak za objednávku, taky budu mít za Schleichy 3 600 takže za ty BH co jsem si včera objednala nemusím dávat žádné kapesné! A dneska ke mě přijela babi (naši jeli na večeři a přivezou mi moje nej jídlo, křupavou kachničku s jablkovou omáčkou! a dala mi za vízo 200 Kč!!! No pro mě supér! To budu mít za leden přes 1 000 Kč našetřeno, no, za to už je Tradi a možná nějaký stablík!
  • Nejnovější přírůstky už si krásně zvykly. Paly pořád závodí s paintkou a občas i s hřebci ve výběhu. Je taky skvělááá na western, fakt šikulka! A ke všemu kráásnááá! Rose se zamilovala do vraníka klusáka, podle mě se k sobě i celkem hodí :) No a Magiček? Ten se má skvěle, všichni ho mají rádi, trénuje drezuru spolu s palominem, jsou božííí dvojka! Zkouška, nenápadně do komentu napiš hříbátka. Týjo já už se tak těším až dojedou noví stablíci! Dojede 11 hříbat myslím takže až dojedou, musím se rozhodnout koho s kým připustím. Moc mě baví koníky párovat, ani nevím proč ale prostě je to super xD Tak na 100% vím, že TWH red roanka Pony Gals bude maminkou ležícího hříbátka z Kitten and foals a šedé hříbátko z toho setu bude bud hříbětem magica s nějakou klisnou nebo Rose Girl a vraného klusáka. Prostě až přijedou tak se rozhodnu, ted mám nějaká zatemněný mozek :D
  • U Classic se to blíží Platinum!!! Už začíná mít trochu porodní bolesti a Goldík je pořád u ní. Strašně mě zajímá, jak bude tohle APH - Teke hříbě vypadat :D Bude zlaté? nebo strakaté? Bude víc na western nebo na dostihy? Podle mě se tak v půlce týdne narodí. Porodní bolesti má už i Elsinore, která MOŽNÁ porodí po cestě, ale raději bych byla až dorazí domů. Carol se zase moc těší na Comancheho, konečně nový koník na drezuru a asi i parkur! Tak to je od Class tak vše :)
  • U Tradi asi nejspíše brzo připustíme Harmoníka s Royce zjistila jsem totiž, že možná bude v eshopu Footl ale jestli mi ho App nezamluví tak stejně určo nebude, nestihnu to :( Moc se těšíme na 3. do CL TH Pinta, kterému jsme už kdysi dááávno dávno vymyslela jméno Tropical, nevím prostě mi to k němu sedí! ale ještě k tomu Tropical něco přidám, třebááá... Tropical Sun nebo tak něco :) Zkouška, nenápadně do komentu napiš slovo Conga. Sierra jak už jsem psala se nemůže dočkat Chexe, těší se že začně jeho CL :P Chex je taky o dost mladší takže ho bude Sierrka učit :) No a na Salpíka se těší všichni!
  • Jinak nic new, zítra Vám tu plánuju dát: aspon 3 díly NB, at to stihnu než koníci přijedou. Dále pak aspon jedny fotky, nejspíše trénink Templada. Pak taky můj nejnovější objev u stablíků :D Uvidíte :P
Plísky delší komentíky! Je celkem dost novinek :)


Vyjda 2.

30. ledna 2010 v 15:32 | kiiki - majitelka RP
Pokračování přípravy na vyjdu arábků! Hezké pokoukání!

Čistíme čistíííme!

Leštíme leštíme! :D

A z druhé strany!

Už se leskne :P

:)

A už sedláme

Pěkné sedlo od Peťi že? :)

Justě je to všechno malinko velké, ale menší nemáme :-/

A sedlo

A nasedat!

A jedém!!

Jedém! :)

jedééém :D

ajajajaj xD

áááááááááááááááá padáááááááám!

a bum :P

KONÉC XD

CM Andalusian

30. ledna 2010 v 10:20 | kiiki - majitelka RP |  CM koně Breyer
Další CM je podle mě úúžasný hřebec postoje Andalusiana/Templada/Breast Cancera. Je to zbarvení dappled grey sabino, no podle mě je úžasný a moc moc bych ho chtěla!! Má překrásné zbarvení a oči a miluju tenhle mold. Cena je zatím 96 USD - cca 1 820 Kč. Má tak nádherné groše... prostě BOMBA! 10000/10!

CM SM Standing QH

29. ledna 2010 v 18:45 | kiiki - majitelka RP |  CM koně Breyer
Tento CM je velikosti SM, neméně krásné jako Tradi. Mold se jmenuje Standing Quarter horse a já v něm mám už 3 koně (Dun It Queen paintku, palomino klisnu a paint hřebce a čekám na klisnu z Horspital setu). Ikdyž zbarvení leopard appaloosa nemusím, tenhle valach mě úplně okouzlil! Je úžasně namalovaný a ten čumáček a hlavně očička! Ten se dotyčné/mu fakt fakt povedl! Šikulka :D Zatím je za 35 USD, což je cca 665 Kč. No slušná suma. A ty kopýtka! Dávám 10/10! Prostě dokonalost!


Vyjda 1.

29. ledna 2010 v 18:01 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie
Jak jsem slíbila, tak tady máte první arábky ve výběhu a pak chystání na vyjdu!

Poli s nebesky modrou ohlávkou, Justa s poprásek a krásnou vínovou ohlávkou
No není dokonalá?? :)

A ted Poli, že mu ohlávka od Lin ale sluší? :)

Společně jsou ještě krásnější

božííí!

Zbožnuju je :-*

Justička

Políík

Holky jim nasazují vodítka, pojede se na vyjíždku!

Kylie a Polaris se k sobě skvěle hodí :)

A Brenda s Justičkou taký :)

Šup a jdeme do padoku!

kráása :)

A Justa taky pěkně poslušně jde!

jdeme jdeme jdeme

Ták, sudáme poprsák a ohlávku a vyčistíme!

No není úža?

Poli klidně stojí a Kylie sundává ohlávku

Tak a ted pořádně vyčistit!

Pokráčko zítra! ;)

Pls komenty!

Matte VS Glossy

29. ledna 2010 v 17:36 | kiiki - majitelka RP |  Ankety
Další anketka, tentokrát, podle toho jací TH Shirové se vám nejvíc líbí! Jsou to jemní matte (obyčejní matní) nebo výrazní glossy (lesklí, lakovaní). Já osobně volím u všech matnou verzi, ale neříkám, že je ta druhá špatná. Ale chci si koupit obyčejné.

PS: Kdyby jste se nemohli rozhodnout, více fotek v minulém článku.

Novinky v krabici!

29. ledna 2010 v 14:33 | kiiki - majitelka RP |  BH and PS
Hurá na geddies došli nějaké várky new koníků! (díky App za upozornění!) a hned jsou tam fotešky v krabicích! ale moc jich není no... škoda :/

Tak tohle je Manco Capac. Nevypadá až tak hrozně ale pořád se mi moc nelíbí, ty skvrny a tmavá hlava... hm...

Glossy léto, mě se prostě tihle lesklí koně nelíběj...

a krásná matná obyčejná verze, podle mě je kouzelný, chci hoo!

a ted matné léto. Je úžasný!!! moc moc se mi líbí!

Hele všimněte si, že mají každí jiné skvrny nebo třeba lysiny! Zajímavé že? glossy má hezčí groše ale moc mě nezaujal

Glossy podzim. Má taky pěknější groše, ale nic for me

A obyčejný podzim. Je moc moc krásný!

Pokud jde o zimu, mluví se o šedé Appě! No nevím jak bude teda tažák appa vypadat....

Classic set roztleskávaček, poník je krásnej ale panenka? blééé!

ELCR AQH klisnička glossy. Ikdyž je glossy, líbí se mi a chci ji!

Jednorožec, no, docela mile mě překvapil, je moc CUTE! :)

Téda ten chci, jsou v něm boží věci!!

Hlavně ty glitry na koně, woooow!

To je zatím vše, čekám až nafotí další.

KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!!!

A pls ohonotte mi vše do komentů :)

S Justadream

29. ledna 2010 v 10:27 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie
Tak tady máte Polarisovu krásku před fotáčkem!

:)

krásná lysinka že??

krasavice nebeská!

ocásek je sice nepřirozený, ale moc moc moc jí sluší! Dělá z ní dámu

Tuhle fotku miluju, má tak nádherné očko a hřííívu! a čumáček

Prostě k sežrááánííí!
Taky božííí fotka! zkouška, nenápadně do komentu napiš očko.

ocásek vlající ve větru...

Toho ležícího Golda si nevšímejte, usnul xD

prostě... nekomentuju

ocásek a sluníčko :)

KUK!

Taky boží fotka (podle mě) na slunci krásně vynikne její barvička

Tahle je taky skvělá a taky poslední :D

MOŽNÁ odpoledne sem dám vyjíždku těch 2, jak jsem slíbila v článku Focení a focení ;)

Polaris a Justa

28. ledna 2010 v 19:16 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie
Tak další pokráčko, ted tu máme společně vysokého Polarise a malou ale nádhernou Justu!

To je lásky :) Oba jsou tak krásní! Už se nemůůůžu dočkat jejich hříbátka!

Mají oba cute očička, lysinky a hřívy :-)
Láááááááááááááááska je láská, když chodej klisny s hřebcama :D
Pojďme na procházku (sorry je tam moje noha )
Kráčí bok po boku :)

Klus zpátky, Justička se taky těší na svoje focení

2 nádherní arábci!

KUKU! Nejsme boží? :P

A záběr na Justu

Poli odklusal a Justa už má jen foták pro sebe :D

Více fotek zítra! ;)

CM Double Trouble

28. ledna 2010 v 13:08 | kiiki - majitelka RP |  CM koně Breyer
Dalším CM je plemeno Walkaapaloosa, tedy TWH + Appa. Postoj je Iro Metal Chiefa/Doubleho Troubleho. Zatím je na ceně 28 USD, což je cca 520 Kč, ale to asi nebude konečná. Mě osobně se moc nelíbí změněný ocas a hříva. Deka je pěkná ale má divné oči a celkově ta barva nic moc... Je to zbarvení blue roan. Dávám 4/10.


Překvápko xD

28. ledna 2010 v 13:02 | kiiki - majitelka RP |  Novinky na ranchi
Tak už mi mamka dovezla vízo.... a úplně drsně mě překvapilo!!! Mám jen jednu dvojkua to z češtiny! O_O Týjo já počítala ještě min. jednu z matiky! Tak to je nejlepší vízo co jsem na 2. stupni měla :D Ale oni mě taky hodnotí lépe protože nemůžu do školy a doma se fakt snažím... Mamka měla velkou radost i já :-) Jinak mám zameškaných 341 hodin + celý listopad až doted, co mám individuální plán... takže tak 700 řekla bych. Myslím, že za tu jedinou dvojku mám koníky jisté a snad mi ještě nějaké penízky daj babičky, až jim ho ukážu :) A co vaše víza?


Polarisek

28. ledna 2010 v 10:14 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie
Fotogalerka dalšího koníka, tentokrát krasavce rabicano Polarise! Hezké pokoukání! :-)

Pyšně se proochází po výběhu...

Krásné očko že? ohlávka je od Ivy

poklusem klus!

zepředu :)

jo pls omluvte ten toaleták, já jsem s ním utírala ráno koníky XD

No nejsem jako hvězdná obloha? No úplně a na břiše mléčná dráha že? :)

nádhera, ten ocásek!

hvězdičky na tmavé obloze...

má i nádherně propracované kopýtka!

boží ocásek! ta barvička! a prdýlka :D

podle mě nádherné foto, moc moc se mi líbí! :-)

krása nebeská (doslova!)

trochu mázlé no :/ ale očko pěkné!

milovaná photečka!

ještě jsem mu barvou zvýraznila konec růžové lysinky, cute

A jeho láska přichází! Potlesk pro S JUSTADREAM!

Víc fotek odpoledne ;)

Starý VS Nový

27. ledna 2010 v 19:16 | kiiki - majitelka RP |  Ankety
Který English riding set je podle Vás lepší?

Starší set, u nás docela hodně oblíbený. Je v něm klisna AQH, mě osobně se moc nelíbí, přijde mi taková... baculatá. Výstroj je poměrně dobrá. Panenku bych moc chtěla. Dávám 7/10!

Tento je podle mě lepší. Je tam krásná klisna Morgana, ještě hezčí panenka s krásně dlouhými vlasy (vypadá trošku jako já xD) a výstroj vypadá taky pěkně. Určitě budu chtít!

Noví SM 2. - představování

27. ledna 2010 v 16:14 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie
Tak, pokráčko seznamování new SM s ostatními :)

Pal už běží se svou novou kamarádkou objevovat nový domov :) Předtím ji ještě zkontrolovala veterinářka (ta za ní, jmenuje se Julie)

Pal se jde napít do koryta. Seznamuje se taky s appaloosa klisnou (ještě beze jména)

Kuku, Magic! :) čeká na okování

Už je okovaný a ošetřený, ted se seznamuje s CL Quarterflashe

Povídá si s arábky :)

Pojď ven kamaráde! (Magic umí otvírat boxy takže s radostí palominovi pomůže :D)

Hurá! Jdeme do výběhu (kovář se diví jak se dostal ven xD)

dva krasavci spolu ve výběhu

kráásní!

a ted cvičí

Beauty se seznamuje :)

A běžííí!

2 krásní koníci :)

zááávod!

a zpátky!

THE END! pls komentyyyyy!

Focení a focení...

27. ledna 2010 v 16:11 | kiiki - majitelka RP |  Novinky na ranchi
Protože moc nevím co psát za články, tak skoro deno denně fotím spousty fotek. Mám pro Vás nachystané fotky Polarise, pak Poliho s Justou a Justu. Pak taky Brendu s Kylie jak je chystají na vyjíždku a pak jak na ni jedou ve westernových sedlech :) Dál mám skokový a pak dostihový trénink Teddyho. Mám i nějaké další fotečky Danečka :D Pak mám fotky Albíka se španělskou uzdou od Lin, pak hodně moc fotek vitríny Stablíků a různé detaily, nafotila jsem i poničku a AQH cremella od Mazla, pak mám ještě vyjíždku ve western sedle od Peťi s Bet a Kylie, dále dostihový trénink Smártíka s Katie, potom Smartyho ve volnosti, dále Templada na tréninku drezury s Brendou, pak Brendu na vyjíždce s Nutíkem, hodně dlouhou vyjíždku Kylie s Windtalkerem a taky jejich pleasure/trail trénink a po tréninku fotky Windta ve výběhu. Dneska bylo celý den sluníčko, takže jsem zase fotila. První Marigold a pak Mari se svou láskou Rockym! Vznikly pěkně slunečné snímky :) Potom ke mě přiběhla ve výběhu rodinka TWH, náš Doublík, kráska Blue a malý Moon! Ty jsem taky hodně fotila, jak si hráli, skotačili a blbli Když odešli na oběd, potkala jsem na vyjíždko/tréninku Brendu s jejím miláčkem Albíkem (on je miláček všech, i můj ) a taky jsem je fotila, překroky atd. Pak jsme společně potkali Tommyho, který si pod westernové Vánoční sedlo vzal Smartyho, aspon si odpočine od dostihů. Do komentáře nenápadně napiš spin a šikula. Naučil Smartyho dokonce spin! Moc mu to jde, stejně jako Windtalkerkovi, se kterým jsou velcí kámoši. Potom jsme potkali další dvojici a to na vyjde Foxíčka s Kylie s pohodlným sedlo-padem na vyjíždky. Taky jsem je blýskla. A jako poslední jsme potkali elegatní dvojici Katie a božskou Royce, která se pyšně dlouhými kroky nesla až k nám. Byla na tréninku parkuru. Většinu koníků pak odstrojili a nechala ve výběhu. Tak jsem fotila stíny, které moc hezky vyšly, fakt se mi moc moc líbí! :-) Víc jsem toho nestihla, 2 hodiny focení stačí. Ted už se přitmívá. Týjo než já tu ty všechny fotky dám, to bude tak měsíc a 20 článků :D Těšíte se? :)


Noví SM

27. ledna 2010 v 9:59 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie
Tak tady máte slíbené fotečky našich new kouzelných Stablíčků! :)

Beauty Rose girl! Opravdu kouzelně vypadající holčička že?

je tak krásně jemná! :)

je to opravdu zdatná klusanda!

Hlavička :)

a ted tu máme Pal O´Mine!

krásná akční palominka!

modré očko

Běžžžíme!

Krása!! miluju ji :)

druhé modré očko :)

vidíte na hřbetě ty groše? krása!

shora, groše

KUK! :-)

A ted na scénu přicháááááázííííííííí..........

Úžasně krásný Magic Rennessance!

Nádherná hříva, očka všechnooo!
ty groše! úžasnééé! a bílý božský ocááásek!

Dokonalost sama! zkouška, nenápadně do komentu napiš groše.
Nemůžu z něj!

a ofinka :)

A ještě Beauty

očičko :-)

skvělá běžkyně, je velmi vytrvalá

růžová krasavice!

trošku mázlé ale hezu :)

A konéc!

Víš fotek odpoledne!

Kylie

26. ledna 2010 v 19:07 | kiiki - majitelka RP |  Naši pracovníci
Jméno: Kylie Samuelsová

Věk: 26 let

Znamení: Štír

Jezdí: Hlavně western, nejraději má (a nejlépe jí jde) barrel racing, trail, slalom (pole bending) a cutting, zvládne však i halter, pleasure... Angli umí, ale moc jí nebaví.

Odkud je: USA/Nebraska

Nej plemena: APH, AQH, appaloosy, Rocky Mountain, mustangové

Oblíbení koně: F. Max, Chocolate, Salpicado, Cheveyo

Její koně: Double Trouble, Bluegrass Bandit, Moonbeam, DZ Weedo, Tequila, Buttercup, Twilight

Ve stáji je: ředitelka, jezdkyně, trenérka a ošetřovatelka

Oblíbené jídlo: Kaviár, slanečci, utopenci, ovesná kaše a pohanka

Nemá ráda: nic

Oblíbené barvy: černá, stříbrná a tyrkysová

Stav: zasnoubená

Jaká je: Vstřícná, hodná, nekonfliktní, skvěle si s koňmi rozumí a zbožnuje je. Je zamilovaná do Tommyho a nejspíše se z toho něco vyvine :P I Tommy ji má rád. Skvěle si rozumí i s ostatními holkama ze stáje, byla u nás jako první dospělačka a má u nás i sestřenku Taylor. Má celé stádo vlastních koní, včetně tří hříbat ve výcviku. Kylie vyrůstala v drsném prostředí pouště a na koních jezdila dřív jako chodila :D Její maminka již nežije ale tatínek má pořád ranch a často si s ním píše. Jinak jezdí většinu našich westernáků a taky ráda jezdí na vyjíždky a pořádá závody a soutěže. Ráda jezdí v pohodlném oblečení a často nosí svůj černý westernový klobouk. Je taky docela fotogenická. Nejlépe jí s koňmi jsou spiny a taky barelly! V nich je obratná a mrštná jak had! Má moc hezké docela dlouhé hnědé vlasy, v nich nosí černou mašli. Oči mají oříškové a je hodně vysoká a štíhlá. Přijela v létě 09 spolu se svým milovaným koníkem Double Troublem.

Nové posily

26. ledna 2010 v 18:08 | kiiki - majitelka RP |  Novinky na ranchi
V neděli k nám nečekaně do stájí SM přibyli 3 koníci (SCH shetland, AQH cremello a šedá ponička od Mazla :) a dnes přijela další várka SM! To se nám to pěkně kupí! Zhruba jsem to počítala a mám asi 60 SM. To je skvělé číslo! Přijeli 3 krásní SM od Lin, Andalusan kterého jsem pojmenovala Magic Rennesanc, palomino klisna s lucernou a modrýma očkama Pal O´Mine a klisna (plemeno americký klusák) barvy rose grey, který dostala jméno Beauty Rose girl. Je to hezké jméno??? Mě se k ní hodí, je tak cute! I všichni ostatní ale nejpohádkovější je Magic, prostě kouzelný koníšek! nemůžu z těch mini grHned jsem je všechny párkrát blýskla, kupodivu foták spolupracoval a vzal mi hezky i detaily! Týjo já těch fotek ted mám na nim 15 článků O_O Ještě Polaris, Justa, Teddy, Templado, Prince, Stablíci.... Potom jsem 3 nováčky vzala do vitríny SCH aby se seznámili. Pal hned tryskem běžela k naší paintce (stejný mold) a okamžitě z nich byly nej kámošky :) Painta ji provedla po stáji klisen a hříbat, seznámila ji s ostatními a pak jí ukázala i společný výběh. Magic se první koukl do stáje hřebců, kde si hned padl do oka s naším palomino andalusen (njn stejné moldy=skvělí kamarádi :) Taky se tam porozhédl a pak ho Andalusan vzal do společného výběhu. Tam spolu předvedli pár drezurních kousků a šli se pást. A Rose se seznámila s černým klusákem, se kterým si taky skvěle padli do noty! Hned si bok po boku zaklusali, pořádně se proběhli a já trochu fotila :) Rose má opravdu nevšední barvičku! Skvěle k sobě ti dva ladí. Pak jsem jim už s focením dala pokoj :) Fotky čekejte zítra! ;) Dnes už bylo článků dost.


CM S Justadream 2

26. ledna 2010 v 14:41 | kiiki - majitelka RP |  CM koně Breyer
Další CM Justa, určitě hezčí než ta minulá. Zbarvení jsem boužel zapoměla ale nejspíše Liver chestnut (tipuju). Cena byla okolo 120 USD - cca 2205 Kč, to není až tak hrozné. Podle mě je moc krásná ale na mě má tmavou hlavu. Hříva a ocas vypadá jako na původní Justě. Má krásné groše, dávám 8/10 :)


Treg a Kylie

26. ledna 2010 v 14:28 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie
NEKOPÍROVAT MY FOTO´S!!!

Bylo krásné slunečné odpoledne, Tregoyd řádil venku ve výběhu a Kylie se rozhodla, že si s ním procvičí komunikaci a důvěru.

S krásnou RAMBo dečkou a ohlávkou od Mazla, moc mu slušinkají :)
Má tak cuuuuuuuuute hlavičku!

Hnědý krasavec! (hezký stín hlavy)

Vidíte ty veliké ouška?
Božské očičko!!
Kylie: Ahojky Tregu, tak co, procvičíme se?

Treg: ííííhá jasně moc rád!

Kylie nasedla na deku a už klušou!


To je lásky :)

Opatrně si lehá na záda Tregouše
KUK!

Dámský sed

Tregíííííííííííííííííííík

Nefoť mě!

Kylie slezla a dala Tregovi povel k živým kavaletám, plně mu důvěřuje, že dá pozor, aby jí neublížil.

A za odměnu pusinka! xD

Odpočinek

Skvělí kamarádi :)

Vááááááááálení! Nestíhala jsem fotit :D

Začalo být teplo a tak se Kylie rozhodla sundat mu tlustou deku

:)

Uff ta je obrovská!

A tímto fotem se loučíme! :)

Plísky komenty! a né typu super fota atd. :/