Duben 2010

Nááákupyyy

30. dubna 2010 v 17:31 | kiiki - majitelka RP |  Novinky na ranchi
Nákupy, jo to je moje :D Aneb včera jsem byla tak unavená že jsem na PC byla chvilinku a stejně mě nenapadl žádný článek. Měla jsem ještě hodně úkolů a stejně jeden do zemáku pak ani řída nechtěl, hlavně že já se stresovala jak to stihnu :/ Bylo to super, málo lidí, né jako v té ZOO kde byla půlka Zlínského kraje :D Vklidu jsme se první najedli v KFC, mňam, proklatě dobré kuře! :D To je něco pro mě. Scháněla jsem se po různých letních věcech, hlavné růůůžové, tyrkysové a černé či bílé barvy. Já vím že Vás to určitě nezajímá ale já se potřebuju vypsat :D Měli plno slev takže jsem si koupila v New Yorkru (píšu to blbě já vím) dvoje plavky (černý spodek s růžovýma kytkama a růžový vršek a druhé tyrkysové), ech spodní prádlo :D a tyrkysovo-černé kraťasy. Dál už evím co jsem kde kupovala. Byly to černé legíny myslím v HM, dvoje brýle, páč žádné nemám (sluneční) pak úžasné černo-růžové letní šaty k legínám, šedé legíny, 2 boží mikiny, asi 10 různých triček. V knihkupectví jsme koupili rodinou hru Osadíci z Katanu a já si vybrala asi 5 knížek. Do Pompa jsem ani nešla, vidět akorát ty poškrábané SCH :/ a jinak krom BH mě už "hračky" neberou. No prostě nádherné oblečení jo a přesně na vozík jsem si vybrala boží fialovou (mám fialový vozík) tašku s lebkou, chachá byla jen jedna a taky poslední a hned se na ní ptaly další holky ale byla naše, to bylo štěstíííí :D :P Byl to supr den. V autě jsem si dala makové koláky, mnam xD Ale už Vás nebudu otravovat svýma kecama já vím že to stejně skoro nikdo nečte, ale mě to neva ;)

PS: Dnes napíšu určitě ještě článek o odjezdu ale jinak nevím nevím... blbne mi net, je mi zle...

klásný

Věcičky od lišky

29. dubna 2010 v 12:56 | kiiki - majitelka RP |  Novinky na ranchi

Kdo je zvědavý může se juknout jaké věcičky od lišky dostanu, bude to tak různě k narozkám :)

Nějaké věcičky tam chybí ale většina tam je.

Mě se nejvíce líbí stájový setík na Classicy, ale i lonž sada a všechno jsou boží! Moc děkuju liš!

PŘEDNASTAVENO, delší článek jsem nestihla :D boužel.


Peter Stone 0.7

28. dubna 2010 v 23:31 | kiiki - majitelka RP |  BH and PS
1. Billy Bob

PS
PS
PS
Standing Drafter v barvě light Blonde, moc mu to sluší! Je z aukce takže cenu se asi nikdy nedovíme. Moc se mi nelíbí ta natočená hlava a má ji na tažáka dost malou a taky mohl mít delší ocásek, už mě štve jak PS ale hlavně Breyer všem dělají takové krátké :/ Jinak má moc hezů groše. 7/10!

2. Tiny

PS
PS
PS
Tiny je na moldu Thoroughbreda namalovaný na bay appaloosu. Je to high glossy takže vysoce lesklý (to se mi podle fotek až tak nezdá). Podle mě je opravdu povedený, takový nespoutaný, vlající hříva, pěkné kopýtka a detaily! 8/10

3. Tweeter

PS
PS
PS
Tweeter je klasický arab s pozměným ocasem, který se podle mě teda vůbec nepovedl, je děsně divný a takový umělý a nepřirozený. Jinak má boží zbarvení dapple grey pinto a ještě úžasnější růžový čumáček a modré očka. Má taky krásně pruhované kopýtka. Nebýt toho ocasu je dokonalý! 9/10 a je to taky aukce.

Tregoyd Journeyman

28. dubna 2010 v 18:48 | kiiki - majitelka RP |  ♥ Traditional ♥
Jméno: RP Tregoyd Journeyman

SN: Big Champion

Přezdívky: Treg, tregouš, tregísek, big, bigoušek, tregís

Potomci: 0 nebo neznámí

Pohlaví: hřebec

Rodiče: Knaresborough Chancellor a Tregoyd Suzy (jeho opravdoví rodiče)

Věk: 11 let

Odkud je: z Velké Británie

Plemeno: Cleveland Bay

Zbarvení: Dark bay

Stav: 10/10

Stabilita: 9/10

Počet v CL: jen on

Vzácnost: 5/10 - náš Treg byl první Cleveland v ČR. V současné době je sice v Bazaru ale jinak je dost drahý a nejde moc dobře sehnat.

Cena: 1 200 kč

Rok výroby: 2006

Vyřazen: 2008

Temperament: 1/10 - malinký

Výhry: 1. místo na Fun Day Brno 2009 v podtřídě Těžcí koně

Zaměření: Drezura, rekreace, tah a vozatajství, výstavy, přehlídky, chov

Povaha a historie: Náš Treg byl první Cleveland importovaný do ČR. Troufám si říct, že kdybychom o toto velmi vzácné plemeno (na světe zbývá cca 500 jedinců a tento model má pomoci k jeho záchraně, byla by ho velká škoda!) neprojevili zájem, do ČR by se ani žádný nedostal. Po koupi našeho šampiona se zájem o toto plemeno velmi zvedl a hned je v ČR cca 15 jedinců. Náš byl sice první ale taky nejdražší, dnes se dá pořídit pomalu za polovinu ale jeho koupi nikdy nebudu litovat. Trega jsem dostala k 15. tým narozeninám. Byl to jedem z mých opravdu vysněných koní, mě se totiž líbí hodně koní, kteří většině ne :D (pak na to doplácím tím že je chce každej... ale to už tady nebudu řešit.) Jeho rodiče jsou velice slavní hlavně tím kolik mají potomků. Treg je a byl vždy šampionem z Velké Británie odkud jsme ho z aukce odkoupili. Je to obrovský, svalnatý tmavý hnědák se spoustou jemných krásných grošů, má obrovská pevná kopyta která nikdy nekujeme, protože to prostě nepotřebuje. Má krátkou hřívu kterou splétáme do krásných culíčků protože mu jinak není takové horko. Zato ocas je huňatý a velmi dlouhý. Treg má velké bystré uši, velikou klabonosou hlavu, velké černé oči, moc krásný téměř hříběcí pohled a dost dlouhé nohy. Je nejenom dlouhý ale taky strašně vysoký. Fotí se docela rád ale nesnáší blesk. Má hodně lesklou hřívu takže se fotí trochu hůře. Miluje trávu a celkově lenošení ve výběhu, rád ale trénuje hlavně drezuru a kdysi i docela dobře skákal. Nejraději ale jezdí na vyjíždky, krok je pro něm moc pomalý, cval zase moc rychlý takže klus, to je jeho :D Učí se na něm i malé děti, je velice mírný, spolehlivý a hodný jako beránek! Samozřejmě je taky skvěle vycvičený. Je strašně silný takže rád tahá dřevo anebo kočár. Vloni na Fun Day byl hvězda a odnesl si z něj zlato, tedy v podobě stužky :D Letos ho určitě přihlásím do nějaké výstavy. V chovu se u nás zatím neuplatnil, ono není divu když jsou všichni Clevelandové v ČR hřebci/valaši :D

Venku 225
Venku 340
Venku 341
Venku 342
Venku 343
Venku 346

Venku 344
Venku 347
Venku 348
Venku 349
Venku 350
Venku 351
Venku 352
Venku 353
Venku 354
Venku 355
Venku 356
Venku 357
Venku 358
Venku 359
Venku 360
Venku 377
Venku 378
Venku 345

TOP Duben 010

28. dubna 2010 v 15:16 | kiiki - majitelka RP
 1. SM Third Times a Charm - nalezli jsme 2 jeho potomky - RO Brown Chery a RLM Barona
 2. White Paradise - našli jsme 3 jeho potomky - RP Ghost Onyxe, RZ Onyxe a Lonesome Paradiseho RC
 3. Alborozo - nalezli jsme jeho potomka RHD Elegancy Spirita
 4. Cefnoakpark Bouncer - nalezli jsme 2 jeho potomky - RO Cefa a SSR Cefnoakpark Mirage
 5. Sierra Blanco - narodili se mu krásné dvojčata na ranchi Celestin a našel se jeho syn RBD Windtalker
 6. Tropical Shine - na Ranchi Celestin jsme našli 2 jeho potomky - Inarose a Imperious Eartha RC
 7. Pegas - nalezli jsme dalšího potomka - Fierce Fireho RC
 8. Cheveyo - získal nádherné 5.té místo na FD Brno č. 1
 9. Cheyenne - vyhrál 1. místo na Fun Day Brno č. 1
 10. Wintersong - vyhrál zlato na FD Brno 1.
 11. Fox Valley Oliver - nalezli jsme jeho potomka Spring Blooma RC
 12. Huckleberry Bey - byl nalezen jeho potomek RRS Polaris
 13. Twinkle - našli jsme jeho potomka I Am Fleetstreet Maxe RC
 14. Windtalker - nalezli jsme jeho potomka NR Baileys Irish Creama
PS: Jestli jsem na někoho zapomněla hrozně se omlouvám! Kdyžtak to dopíšu ale ehm je toho ted fakt hodně no :D Díííky všem :)

Peter Stone 0.6

27. dubna 2010 v 18:20 | kiiki - majitelka RP |  BH and PS
1. Granger

PS
Granger je na moldu Eureky ve zbarvení shaded Rose Gray. Je to speciální kolekce pro Stone horses Country Fair. Můžete si vybrat mezi matte a glossy. Stojí 80 USD což docela ujde. Mě se líbí moc, ale o hodně míň než Eurísek, je to zase něco jiného. Moc mi k němu nesedí barva hřívy a ocasu. 7/10!

2. Granger Custom

PS
Trochu předělaný Granger, takhle se mi líbí ještě méně. Má pouze zkrácený ocas a asi spletenou hřívu, což jsem u arabů v životě neviděla. A je strašně drahý - 170 dolarů jen za malou úpravu! No to je teda dost přehnané. 4/10

4. Rudy

PS
Portrait model Rudyho, valacha z Harnish Perfomance Horses farm. Není špatný, krásně by se hodil k Emory, ale na mě má málo a malé fleky a je dost podobný Isaacovi. Stojí 80 dolarů, docela normální cena. Jinak ale moc pěknej. 8/10

4. Nancy

PS
PS
PS
Krásná pinto-arabian klisnička Nancy za 80 dolarů. Podle mě má nádhernou barvu jakoby do čokolády ale dala bych jí určitě vznešenejší jméno. Moc se mi nelíbí stínování kolem očí, je takové zvláštní. Jinak je fakt nádherná! 9/10

Rozhovor s.... Takodou!

27. dubna 2010 v 17:40 | kiiki - majitelka RP |  Rozhovory
Tučně - já

A obyčejně - Takoda

Ahojky Taky, můžu s tebou udělat rozhovor anebo spěcháš zase něco vyvádět? :D
Čauky, né zrovna teď mám čas, ale rychle, pak mám něco důležitého!

Prosím tě co může mít malé hříbě tak důležitého? :D
Hele tak chceš ten rozhvr nebo co to? Tak nekecej a piš

No jo vždyt píšu! Tak první otázka - jsi rád za rodiče Treu a Sierru nebo by jsi chtěl někoho jiného??
Nikdy bych je nevyměnil! Po mamince jsem krásný a po tatíkovi budu určitě úspěšný. Ale celkem bych někdy za tátu bral Windtalkera, je děsně divoký, jako já!

No mě moc divoký nepřijdeš :D Ale vždyt Windt je tvůj strejda, takže jsi s ním hodně ne?
Ccc to mě uráží! Všechy hříbata jsou divoké ale Creamovi nebo Classic hříbatům se asi nevyrovnám no... To mám po máme že jsem klidný ikdyž si myslím že nejsem :D Jo stejdu mám moc rád a když si máma chce odpočinout často mě hlídá a učí ty jeho super spiny! Wow!

Ale prosím tě, každé hříbě nemusí být divoké! Takže stejda tě učí spiny jo? A co tě krom toho ještě baví?
Ne? Podle Creama jo :D Jo učí, je šikovný! Ale taťka když má čas taky. Jinak mě baví lumpárny, focení, docela i procházky nebo vyjíždky s rodiči ale nejvíc když můžu být ve výběhu a obdivovat L... teda letadla (pozn. stydí se xD)

Ale Taky my víme, že se ti líbí Laguna, tak to nemusíš zamlouvat letadlama když je nesnášíš a bojíš se jich :D A co myslíš, líbíš se ta Laguně?
Ehhh... no tak je to venku no :D Snad si to nebude číst... Letadla fakt nemám rád no... No když ona je Laguna fakt kus! Sice je to arabka ale podle mě je to jedno... Noo, podle mě trochu jo, já doufám, že nemá raději Creama nebo tak... to by bylo dost blbé.

To máš pravdu, Lagunka je moc nádherná arabská klisnička. Podle mě Creama zrovna nemusí, ale to by ses jí ty někdy měl zeptat ;) Tak další otázečku - krom westernu, baví tě ještě jiná disciplína?
No, western je samozřejmě nej, dresura nebo co to je je děsně nudná ale docela dost se mi líbí skoky, hlavně ty v přírodě, ten kroks nebo co to je!

Jo to je drezura a cross-country. Takže bys rád skákal? Zkoušel jsi to někdy?
Jo skáču strašně rád ale zatím mi to moc nejde, ale proti Creamovi jsem přeborník, ten shodí i to co schodit nejde :D

Njn to víš, Cream je Shire a ke všemu extra neohrabaný. Je nějaký kůň z jiného ranche co by jsi rád poznal?
Strašně rád bych poznal další westernové hvězdy které u nás nejsou jako např. Bet, Smart Chic Olenu, Fleetstreet Maxe anebo legendu Triggera.

Děkuji ti moc za rozhovor a měj se!
Není zač bavilo mě to ikdyž některé otázky jsou ujeté :D čauvec!

CM Alborozo 2

27. dubna 2010 v 12:56 | kiiki - majitelka RP |  CM koně Breyer
Palomino Albík, zajímavý nápad. Cena je 191 dolarů, v době kdy to píšu o něj má zájem 11 lidí (podle mě se cena vyšplhá tak na 300, vždyt jen mold Albíka musel stát aspoň 100). V českých korunách je to cca 3 630 Kč. Je moc hezky propracovaný, hrozně se mi líbí hříva, znaky, očka a taky groše. Všimněte si krásného stínování a jako opravdové zakočení hřívy. Ale nevím proč, ale prostě palomino mi k němu nesedí. 8/10

CM
CM
CM
CM
CM

Lonesome Paradise RC

27. dubna 2010 v 10:53 | kiiki - majitelka RP
Tento krásně přemalovaný Morab vznikl ze spojení SSR Lonesome Dove (morganka) a našeho RP White Paradiseho (čistý arab). Tělem je to máma a zbarvením zase celý táta. Myslím že povahu má po obou, náš Paradísek je velmi přátelský a mazlivý ale dominantní moc ne. Už se mo těším na fotky zvenku, Lonesome je úžasný!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Royce Pottery

26. dubna 2010 v 22:56 | kiiki - majitelka RP |  ♥ Traditional ♥
Jméno: RP Royce Pottery

SN: Sweet Dream

Přezdívky: royce, roycí, roycinka, pottery

Potomci: 0 nebo neznáme

Pohlaví: klisna


Věk: 5,5 roku

Odkud je: USA

Plemeno: Thoroughbred - A1/1

Zbarvení: bay

Stav: 9,5/10

Stabilita: 6/10

Počet v CL: 3

Vzácnost: 9/10 - v ČR jsou 3 (moje, Appy a Ivy), jde špatně sehnat, je pouze pro obchod Pottery Barns Kids

Cena: 70 USD

Rok výroby: 2009

Temperament: 3/10 - menší

Zaměření: Drezura, parkur, cross-country, dostihy, výstavy, přehlídky a chov

Výhry: zatím nic

Povaha a historie: Royce je velice talentovaná a všestranná klisna. Jde jí vlastně vše kromě westernu, nemá ráda těžké westernové sedlo. Brzy plánujeme hříbátko s RP Harmonym, který je její velká láska. Ikdyž jsou každý trochu jiné plemeno nádherně k sobě sedí a doplňují se. Matku Royce jsme již našli, je to nádherná Cupid z ranche Horse Eden, jsou si docela dost podobné! Je to ještě poměrně mladá klisna a v dostizích bude pomalu končit, bojíme se o ni. Má ale úžasnou fyzičku, je velice rychlá a má vždy strhující finiš. Nejvíce jí ale sedí drezura a ještě více parkur a cross. Má dokonalé atletické tělo, dlouhé štíhlé ale svalnaté nohy, viditelná žebra, vysoký kohoutek, dlouhou dokonalou hlavu, bystré velké uši a krásné černé oči, krátce střiženou uhlovou hřívu a dlouhý hustý černý ocas. Zdobí ji veliká lysina, spousta nádherných jemnoučkých grošů a 3 krásné bílé ponožky. Miluje focení, pozornost a potlesk. Je trošku náladová takže někdy jindy si zase potrpí na klídek ve výběhu nebo dlouhou vyjíždku. Jistě hned každého upoutají její vzdušné a akční chody, kterými nás prostě okouzlila a ikdyž za vyšší cenu, museli jsme ji mít! Její koupi nelituju a nikdy ani litovat nebudu. Už podle exteriéru má určitě úžasný rodokmen. Jejími nejlepšími kamarádkami jsou vlastně všechny klisny, nejbližší je si s Party Girl a Tequilou. Pak je tu samozřejmě její Harmony ale moc ráda se baví taky s Prancer, Teddym, Rags, Barbíkem, Seattlem atd... V dnešní době je to velká cennost. Ráda by se zase někdy setkala se svou maminkou.

Venku 223
Venku 224
Venku 222
Venku 226
Venku 237
Venku 238
Venku 239
Venku 240
Venku 241
Venku 242
Venku 243
Venku 244
Venku 245
Venku 246
Venku 247
Venku 248
Venku 266
Venku 267
Venku 275
Venku 276
Venku 277
Venku 278
Venku 279
Venku 287
Venku 288
Venku 241

CL Flash

26. dubna 2010 v 18:34 | kiiki - majitelka RP |  Conga Lines
CL
č. 1 - Flash. Tento koník z roku 2004 - 2007 je udělaný podle krásného živého skokana. V roce 2005 jej Breyer zařadil i do jednoho cennějšího setu z JC Penney. Mě osobně se líbí moc, 9/10

CL
č. 2 - SR Reverse Polarity. Tento koník je z roku 2005, limitovaná na 350 ks a z Just about horses. Je velmi zajímavý, zbarvením mi připomíná leoparda nebo nějakou jinou šelmu (těmi fleky) a celkově se mi líbí moc. 9/10.

CL
č. 3 - SR Riderless. Tohohle koníka u nás má Appa. Je ho 3000 ks a je taky z roku 2005. Jinak se mu říka taky Pony express horse, protože to bylo něco jako pošta aspon myslím :D Je moc krásný, 9/10!

CL
č. 4 SR Dulce De Leche. Paint z roku 2006 a z akce BreyerWest, limitován na 500 ks. Není špatný, ale něco jakoby mi na něm chybí. 7/10!

CL
č. 5 Starlight. Tohoto koníka má v ČR pár lidí a stále si ho můžete koupit. Je z roku 2007 a byl vyřazen vloni. Jinak je také jako MW, SM a Classic (toho mám). Mě se líbí moc ale je dost drahý. 9/10!

CL
č. 6 Fun with model horses. Tento bezejmenný model je vhodný hlavně pro začátečníky ve sbírání - je k němi i ohlávka, hedvábný pytlík a informační kartičku/y. Je z roku 2009. Mě se líbí moc a plánuju ho, 9/10.

CL
č. 7 SR BallyLee. Koník z loňského March Web soecial, limitován na 350 ks a je glossy. Není špatný, ale takový obyčejný. 8/10

CL
č. 8 German Chocolate. Velmi cenný appaloosa koník z loňské BF, jsou ho pouze 2 kusy! Je to blbá fotka (lepší asi ani nenajdu) ale nevypadá špatně! 7/10

Hlasujte svému favoritovi! :)

Vyhlášení CL Rejoice

26. dubna 2010 v 15:02 | kiiki - majitelka RP |  Conga Lines
Která je nej z CL??

Rejoice!7.4% (2)
National show horse!3.7% (1)
SR Champagne Toast!3.7% (1)
SR Charisma!3.7% (1)
Naranda!0% (0)
Madison Avenue!14.8% (4)
SR Gwendolyn!25.9% (7)
SR Familly saddlebred!0% (0)
SR Snow Princess!0% (0)
CC klisna!18.5% (5)
SR Shimmery Champagne!11.1% (3)
SR All Glory!11.1% (3)


Na prvním místě jak vidíte máme úžasnou Special Run Gwendolyn! Zaloužila si to! Druhá s 5ti hlasy je velice oblíbená Color Crazy klisna, která byla a je mou favoritkou. A na pěkném 3. místě máme Madison Avenue, taky krasavice!

Pár fotek (víc jsem nenašla) na "oslavu" vítězství Gwen

Gwendolyn
Gwendolyn
Gwendolyn
Gwendolyn

Rozhovor s...... Rascalem!

26. dubna 2010 v 13:31 | kiiki - majitelka RP |  Rozhovory
Tučně - já

Obyčejné - Rascal

Ahojky Rascale, tak začneme docela častou otázkou - jak se ti u nás líbí??
ÍÍÍÍhoooj! Je to tady super! Jsem hrozně nadšenej že jsem se dostala zrovna tady, mezi desítky koní, miluju totiž společnost a velké stáda (njn jsem mustang, to se pozná no :D)

Tak to jsem moc moc ráda, že se ti tady tak líbí!!! Je ale něco, co bys změnil nebo tak?
Noooo, chybí mi tady klisny, většina je bud zabraných anebo se mi nelíběj... Chtělo by to nějakou boží palominku! Ale jinak se mi líbí asi vše, ale rád bych se víc fotil, ale vím, že ty moc ven nemůžeš...

No to nemůžu no... ale neboj se, až budu budeš mít fotek 100 :D Takže by jsi chtěl jedině palomino klisnu? A znáš nějakou, co by se ti líbila?
Nooo, znám jich dost, ale nevím, kde všechny jsou. Byl jsem zamilovaný do jedné morganky, ale ta odjela bůhví kam a pak jedna... áááách mustangka!!! Ale ta asi zůstala v USA :( Ale nemusela by být jedině palominka to ne... ale prostě tady žádná pro mě není no :D

Tak snad se brzo nějaká objeví! A co rád trénuješ?
zatím mě moc nejezdili, divoký až tak nejsem ale chtěli mě spíše na chov... Zajímají mě hodně skoky, drezuru teda moc nemusím ale líbí se mi hodně western, rád z výběhu pozoruju např. přeborníky jako Sierru, Chexe anebo Twinkla.

Určitě se ke skokům a westernu brzo dostaneš, to ti můžu i já zaručit :D A s kým tady nejvíc kamarádíš?
Já tak se všemi, není tu vlastně asi nikdo, koho bych vyložene nesnášel. Nejvíc se asi bavím s těmi westernáky, jako je Spriti, Poker, Chex, Sierra, Trea, Twinkle atd. atd.

Kolik že je ti let a máš už nějaké hříbata?
Je mi necelých 6 a v USA mnou připouštěl už hrozně brzo, protože potřebovali vydělat. Myslím že mám okolo 15ti hříbat, ale boužel žádné neznám... :(

To je škoda že žádné neznáš! Ale třeba se najde nějaká potomek i tady, co myslíš? :P
Jo tak to se mě neptej, to je ve hvězdách :D

Tak děkuju za zajímavý rozhovor a měj se!
Tady děkuju že jsis mě vybrala a já pádím na oběd, čauky!

z FD 048

67.Státi

26. dubna 2010 v 10:53 | kiiki - majitelka RP |  Statistiky ranche
Navstevnost za minuly tyden (19.4. 2010 - 25.4. 2010) je:

Pondeli: 223
Utery: 197

Streda: 223
Ctvrtek: 201
Patek: 204
Sobota: 164
Nedele: 187


Celkem: 1399


Wowky! Na to, že od úterka nemám SR je to super! Zhoršení o 151 lidí ale fakt se nedivím a děkuju, že sem stále chodíte!

Venku 241
Za odměnu fotečka Royce :D

Co poslouchám?

24. dubna 2010 v 10:31 | kiiki - majitelka RP |  O mě
Ráda bych Vám taky napsala stručný článek o písničkách a zpěvácích/skupinách co mám ráda :) Je toho hodně, těch 150 písniček z mobilu Vám vypisovat nebudu, snad bude stačit noťas xD

Black eyed peas - Meet me halfway, I Gotta feeling

Pyssycat dolls (u nich se mi líbí skoro všude) - Hush hush

Michael Jackson - téměř vše

Pink - Funhouse, So What

David Guetta - When Love takes Over

Alexander Rybak - Fairytale

Artists for Haiti

Avril Lavigne (téměř vše) hlavně Alice

Beyonce - Sweet dreams (Show name Royce :D)

Cascada - Evacuate the dancefloor

Florida - Sugar

Green Day - 21 Guns

Miley Cyrus/Hanna Montana např. Hoedown

Ashley Tisdale - Its Alright its Okay

KeSha - Tik Tok

Lady GaGa - Bad Romance, Poker Face, Paparazzi, Telephone (to ted poslouchám :D)

Lady Sovereign - So human

Nightwish - Moondance

Ruslana - Wild dance

Je toho mnohem víc, ale už se mi nechce, omluvte pls případné chyby :D

Music
Schválně jestli najdete českou vlajku, je tam :D

Tropical Shine

23. dubna 2010 v 18:55 | kiiki - majitelka RP |  ♥ Traditional ♥
Jméno: RP Tropical Shine (neboli Tropická záře)

SN: nemá

Přezdívky: Trop, tropík, tropicalek, shin


Pohlaví: hřebec


Věk: 7 let

Odkud je: USA

Plemeno: APH

Zbarvení: Bay tobiano

Stav: 10/10

Stabilita: na zadních 9/10, na čtyřech 6/10

Počet v CL: 3

Vzácnost: 9/10 - není v eshopu, nejde moc dobře sehnat a v ČR znám mého, Appy, Adély, Jany Š., Horseen takže velmi málo kusů.

Cena: pro mě 855 Kč

Rok výroby: 2007

Temperament: 4/10

Zaměření: Western, parkur, cross, výstavy, přehlídky, chov

Výhry: nic

Povaha a historie: Tropík u nás není moc dlouho, ale za tu chvíli jsme již našli 2 jeho syny - oba z ranche Celestin - takže doufáme, že najdeme další a bude to nadále úspěšný plemeník :) Tropík je ještě poměrně mladý ale je to zkušený westernák, nejraději má cutting, trail a pleasure, ty mu jdou nejvíce. Taky moc rád skáče, ale radši cross, příroda, to je něco pro něj! Zbožnuje lenošení ve výběhu, dlouhé vyjíždky anebo plavení. Přijel z jedné vyhlášené chovné stanice paintů a mustangů v USA, prodávali ho kvůli tomu, že krachovali a nechtěli se o všechny své koně kvůli tomu starat špatně. Má nádherné zbarvení, hvězdičku ve tvaru Afriky (přišla na to Jana Š. :D), černý čumák, černo - bílou rozevlátou hřívu, dlouhé uši, velké černé oči, a bílo-šedý melírovaný ocas. Je atletické stavby těla, má dlouhé nohy, středně velkou hlavu, svalnatý krk a ohebné tělo. Tady se velice rád fotí (hlavně venku :D), pozuje ale opravdu úplně nejradši se vzpíná, jak je vidět z fotek. Má velmi roztomilou ofinku a štěněčí výraz :D Jeho nejlepšími kamarády jsou samozřejmě Blue Suede a Pegas, moc rád si pokecá třeba s Twinklem, Emory anebo CL Salpicada. Je trošku divočejší, ale pod sedlem poslouchá jako hodinky, ovšem pokud po něm chcete drezurní cviky nebo nemá svůj den tak to neudělá ani za zlaté prase :D Má radši spíše ten westernový styl jízdy a z jezdců má rád asi všechny včetně menších Carol a Ashley.

Venku 379
Venku 380
Venku 381
Venku 383
Venku 382
Venku 384
Venku 385
Venku 386
Venku 389
Venku 387
Venku 390
Venku 391
Venku 392
Venku 393
Venku 394
Venku 395
Venku 411
Venku 412
Venku 413
Venku 414
Venku 415
Venku 416
Venku 388

Věcičky od Peťi!

23. dubna 2010 v 10:33 | kiiki - majitelka RP |  Novinky na ranchi
Ano, ano!
Došly mi věcičky od Peťi :) Všechny jsou božííííííí, nejvíc růžovoučký setík a nádherná bílá copánková ohlávka! Odpoledne je 100% nafotím na koních (ted není čas, za chvilku je tu můj masér a rehabilitant). Jsem moc ráda, že došly ještě druhý den po odeslání (to se pošta vyznamenala :D) a že je to téměř týden před dovolenou, protože tam chci min. jeden set vzít :) Všechno je strašně příjemné, propracované, krásné atd.! Moc Peťi děkuju :)

Jinak promin te žed ted moc nepřidávám a moc nepíšu (ikdyž už nemám SR) ale tedka mám nějaké blbé období... :(

By Peťa, schválně si u ní přečtěte 2. nejnovější článek, to se zasmějete :D

RRS Polaris

22. dubna 2010 v 15:34 | kiiki - majitelka RP
Dalším nalezeným potomkem je Polaris z ranche Red Strawberry v majetku Carrie22. Jeho rodiči jsou naše RP Elegance a náš RP Huckleberry Bey. Jsme moc pyšní, že máme i zde svou krev :) A děkujeme Carrie!

Fotky matky a otce sem ani nebudu dávat, byli tady několikrát ;)
fotky by Carrie22!

Mystical Unicorn

22. dubna 2010 v 15:26 | kiiki - majitelka RP |  BH and PS
V eshopu ZDE.

Na FD jsem si všimla, jak strašně velký tento nový jednorožec je. Fakt obří! Větší jak Isadora! Myslela jsem, že je drobný, spíš něco jako Cef ale vůbec ne! a začal se mi docela dost líbit (docela se mi líbil už i předtím). TH ho prodává za úžasnou cenu 650 Kč (+ moje 10% sleva takže pro mě 585 Kč!) což se mi zdá hodně levné. Je z edice my Favorite horse, ta bývá levnější (př. Azhar, Little Tahoma...). Má taky moc pěknou krabici. Určitě si ho někdy pořídím, bude se hodit k Breast Cancerovi :D No, ona je to myslím klisna no :D Takže by z nich mohl být pár :) Sice je to starší a takový hrubší mold, ale to mě osobně nevadí :) A je růůůůůůůůžováááááááááá :D teda jen trochu :)

Mystical unicorn
Mystical unicorn

Mystical unicorn

2 nové Activity kits

22. dubna 2010 v 15:18 | kiiki - majitelka RP |  BH and PS
Breyer má zase novinky! Jsou to 2 malovací sety, jeden s Padock pals klisnou a hříbětem a druhý s rodinkou Stablemates.

new
Setík obsahující mohair klisnu s hříbětem. To hříbě má úplně strašně divnou hlavu! Klisna docela ujde, ale taky nic extra.

NEW
new
A 2 set je warmblood, hříbě a klisna. Hlavně hříbě a klisna by se mi jako moldy dost hodily! a ty instrukce k tomu taky nevypadají špatně! Doufám, že tyhle sety bude TH mít, protože jeden stojí okolo 190 Kč, což se mi nezdá nějak drahé, je tam ještě štětec a barvy :)

Inaros RC

21. dubna 2010 v 15:16 | kiiki - majitelka RP
Iranos je synem našeho RP Tropical Shina. Jsou si opravdu hoooodně hodně podobní :D Mamča je Isadora Cruce ze stejného ranche jako Iranos. Jsou mu zatím 3 roky takže uvidíme, co z něj bude! Ale určitě něco velkého :D Děkujeme Janě Š. a její mamce Zdeňce Š. :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Buttercup

21. dubna 2010 v 11:51 | kiiki - majitelka RP |  ♥ Traditional ♥
Jméno: RP Buttercup

SN: Yummy Boy

Přezdívky: Buty, butík, cup, cupík, butercupík

Potomci: samozřejmě 0 :D

Pohlaví: hřebeček

Rodiče: RP DZ Weedo a RP Tequila Ecstase

Věk: 7 měsíců

Odkud je: narozen v Česku

Plemeno: appaloosa

Zbarvení: Golden buckskin blanket (deka) appaloosa

Stav: 10/10

Stabilita: 9/10

Vzácnost: 9/10 - vyřazený, v ČR znám jen 3 - mojeho, Silvery a Appy

Cena: 324 Kč

Rok výroby: 2004

Temperament: 2/10 - malý

Zaměření: V budoucnu 100% western, možná skoky a drezura, určitě plemeník, výstavy a přehlídky

Výhry: žádné

Povaha a historie: Butter se sice nenarodil u nás, ale v v Česku ano. Matkou je naše Tequila Ecstase, po které zdědil hlavně hnědé oči a po obou deku. Jinak je spíše podobný tátovi - DZ Weedovi který je na něj velmi pyšný :) Má totiž barvu ocásku a hřívy úplně po něm. Je jich odstavený ale stále se rád drží u rodičů, má je hrozně rád a pár týdnů u nás musel být bez nich, než prošli karanténou. Má moc pěkné zbarvení a zapoměla jsem napsat, že mái hvězdičku. Jeho nejlepším kamarádem je Quickstep, ale on je o dost klidnější, nj westernák :D A Quik plňas :D Je taky poměrně vzácný. Jsem moc ráda, že jsem ho náhodou získala, protože Bluebell nakonec nebyla. Je opravdu moc hodný, jedno z mála poslušných hříbat co máme, rád si nechá nasadit ohlávku, rád chodí na lonž nebo procházky anebo se připojí k mámě i tátovi na vyjíždky :) Jinak si ale moc rád hraje, stejně jako všichni ostatní. Skvěle zapadl do kolektivu našich zlobivých hříbat a nemá s nikým problém. Je to mazlivé zlatíčko plné energie. V budoucnu bude určitě skvělý westernák po obou, po matce možná i dobrá skokan nebo drezurák. Uvidíme :)
Venku 396
Venku 397
Venku 398
Venku 399
Venku 400
Venku 401
Venku 402
Venku 403
Venku 404
Venku 405
Venku 406
Venku 407
Venku 408
Venku 409
Venku 410

Foxíkova galerka

21. dubna 2010 v 10:03 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie
Protože Fox má už profil, vzala jsem ho 24.3. ven jen tak na focení, ale protože má v profilu fujky fotky tak je vyměním, jenomže do profilů se nikdo nedívá, takže dám ty fotky i semka ;) Já vím že na okně nejsou nic moc, ale dala jsem tam aspoň kytky, tráva nebyla a stejně na ní nemůžu...

Venku 227
Stejně mu to podle mě moc slušánkuje :) Moje velká láska a oblíbenec!

Venku 228
Miluju jeho hlavu, láska na celý život!

Venku 229
Venku 230
Je sice tažák, ale podle mě není nějak extra tlustý ale nádherně osvalený!

Venku 231
Ten jeho roztomiloučký hříběcí pohled!

Venku 232
Mohla bych ho fotit donekonečna :D

Venku 233
dokonalá hřííííva!

Venku 234
očko, ani jsem nevěděla, že mi fotáček tak dobře ostří :D

Venku 235
tmavší fotka, ale mě stačí na 120%!

Venku 236
Venku 249
Tahle už je lepší :)

Venku 250
Venku 251
moc tmavé :/

Venku 252
prdelka :D a děns krásný a hustý ocásek!

Venku 253
Venku 254
Venku 255
zaostřeno na zadek xD

Venku 256
Ten jeho kukuč zbožnuju!

Venku 257
tahle fotka je docela pěkná :)

Venku 258
velké rousy, velké kopyta a velké stříbrné podkůvky

Venku 259
krásná fotka jak čuchá ke kytičkám, jestli je začne i žrát, mamka ho zabije :D

Venku 260
Moje moc oblíbená fotečka!

Venku 261
tahle je ještě lepšíí!!

Venku 262
Venku 263
hezky vynikne

Venku 264
Já jsem obr a ty trpaslík, říká si :D

Venku 265
Už mě to tvoje focení neba, jdu pryč za kámošema!

Venku 280
Ještě pár smínků detailů

Venku 281
Tady má krásně lesklou srst, úplně na ní vidím duhu :)

Venku 282
lesklá hříva!

Venku 283
Taky celkem oblíbená fotka :)

Venku 284
Můj lovíííííííííík

Venku 285
zadní nožky

Venku 286
A tínto fotem se loučíme!

Snad se fotky líbily ;)

Spring Bloom RC

20. dubna 2010 v 21:35 | kiiki - majitelka RP
Dalším nalezeným potomkem z ranche Celestin je Shire Spring Bloom RC. Povahou je to celý táta, RP Fox Valley Oliver! taky mazlík a hodný koník :) Matka se stále hledá (shirská klisna) snad se brzy najde! Jinak barvou tátovi moc podobný není, ale jinak jo :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nej chovná klisna Dun

20. dubna 2010 v 21:25 | kiiki - majitelka RP |  Ocenění a výhry ranche
Těsně (o 3 hlásky) jsme nakonec vyhráli soutěž O nej chovnou klisnu - Stablemates. Gratuluju Adéle a taky Aji!

Děkuju moc lišce za cenky, dostanu i nějakou věcnou na SM, už se moc těším :)

A všem děkuju moc moc za hlasy!