Únor 2011

Crystal - fotky

28. února 2011 v 22:48 | kiiki - majitelka RP
Boužel, nemám moc čas a nejsem na svém PC (nejde mi :/) a tak sem hodín alespoň fotečky


Vidíte tu velikou bublinu? vypadá úplně jako plíce a strašně se mi líbí :)


Krásné stužky, miluju je :)


Božský ocásek


chvílemi vypadá, jako by v něm byla voda:)


Moje méně oblíbená strana moldu


Má úžasnej kukuč:))


moje lásenká :)

109. Státi

28. února 2011 v 17:26 | kiiki - majitelka RP |  Statistiky ranche
Navstevnost za minuly tyden (21.2. 2011 - 27.2. 2011) je:

Pondeli: 167
Utery: 144
Streda: 128
Ctvrtek: 147
Patek: 149
Sobota: 194
Nedele: 217

Celkem: 1146

No, zhoršily se skoro o 200 lidí, což mě moc mrzí, ale pořád jsou úžasné, snad už se nezhorší :))

27.2.

27. února 2011 v 21:07 | kiiki - majitelka RP |  Deníček ranche
  • Po dlouhé době opět píšu deníček. Skoro nikoho to moc nebaví, ale dneska mám chuť se vypsat, kdysi jsem to dělala každý den, tak proč ne že? :)
  • Na blogu konečně skoro vše funguje! Jdou mi vkládat obrázky, jdou dělat odstavce a dokonce se mi záhadným způsobem podařilo udělat jednou zkoušku odkazu, ale teď už to zase nejde xD Taky rubriky už nemám podle abecedy, ale podle data vzniku, jak jsem na ně byla zvyklá, což je fajn, konečně se nemusím nervovat a mám trošku větší náladu psát :)
  • Začnu u CBG. Reiningu jsme se jak jistě víte neúčastnili ale kvapem se blíží soutěž v Bega-crossu, hostovaná v prvním kole Lin, kde budou dvě fotky a v druhém Adélou, kde bude kvíz, na který se docela dost těším a hlavně se na něj nemusím připravovat, o BH toho vím docela dost a o koních tak středně :) Beach se pilně připravuje, jeho nový chomoutový postroj od Peťi je úžasný, vypadá v něm skvěle! Lauře se taky moc líbí, což je bezva :) Snad budeme aspoň třetí, ikdyž nemám ještě žádnou fotku, vevnitř fotit nechci a ven se nedostanu, dokud není táta doma... a on tady není skoro pořád, včetně víkendů Popravdě mi moc chybí... ale to nesouvisí s deníčkem ani CBG, moje problémy jsou moje problémy ;)
  • Dále je tady CLS ! Moc moc tam chci, ale 5 hodin cesty je 5 hodin cesty a skoro 500 kiláků, achjo, proč to není aspoň v Praze?! Grrr :((( Mám to jisté tak napůl, záleží to jenom na tatkovi... Krom toho je to už za měsíc a moc se těším! Zamluvila jsem si u TH nějaké BH, tak snad to všechno klapne, kdyby ne, tak mi prostě příjdou poštou. Koníky mám ve 3/4 přihlášené, ještě dolaďuju perfomance a nějaké stablíky. Nakonec ještě vyměním nového araba za Shetana a Winterse za Tempeho (stejně není LSQ). Tempe sice měl jít do perfomance, ale místo něj nastoupí Mistyčka. Kokardy u Lin vypadají nádherně! snad bude nějaká moje...
  • Tak a teď ke Stonům. Dolary přišli, Winters je jistýýý! Měla jsem fakt štěstí, nevím jestli byl poslední, ale asi jo, protože u Stona na stránkách už nebyl. nehorázně se na něj těším, jsem zvědavá, jak bude asi velký, stabilní a tak :) Prostě moje zlato!
  • A teď k aktuálnímu dění na ranchi. Včera večer na noťas vtrhl Polaris a viděl nové TH arabky, a jak si zakoukal do té vrané Stormy... ajaj a víte co? viděla ho Justa... ano on s Justou chodil... už nechodí :/ Když ho viděla nalepeného na obrazovce, dala mu kopačky. Stejně to mezi mini posledních pár měsíců neklapalo :( je mi jich líto, ale snad se to nějak spraví... Zato Stunt konečně povolila Monashovi a je z nich fakt pěkný pár.. přemýšlím nad jednou věcí, a asi ji i udělám, víc příště ;) Krom toho je vše poměrně OK, zima je sice pořád, ale dneska byla i tréninky a vyjížďky venku, protože se krásně oteplilo, na slunci bylo i 10 C!
  • Tak já už vás nebudu nudit, ale jsem zvědavá, kdo došel až sem


Enjambree - fotky

27. února 2011 v 13:55 | kiiki - majitelka RP |  O našich koních

Má moc krásné očka :)


růžový čumáček


Oblíbený mold


pravý Irský cobík:)


to očko:))


ocásek, škoda že není delší.


kouká přes ohradu, někam tam dáleko... :D


Moc se Breyerovi povedl=)

Vše ;)

Arábek

26. února 2011 v 19:30 | kiiki - majitelka RP |  Novinky na ranchi
Kromě Winterse brzy čekáme nový přírůstek, který jsem opravdu nečekala, protože mi ho nabídla jedna moje skvělá kámoška. Prosím tohle opravdu neberte jako chlubení, ale přiznám, že z něj mám obrovskou radost.

Měl by přijet příští týden, není to nic levného, ale mě to nevadí, mám našetřeno kapesné a o tohoto koníka moc stojím, protože se mi strašně moc líbí. Že je cenný je jenom bonus, mě na tom zas tak moc nezáleží :)

Jestli chcete, můžete hádat, nápovědy máte: je to arábek, cenný a v ČR jsou jen dva :)

Nene, Mine to není, ale je mu blízký ;D tak trošku :)

TH 2011 !

26. února 2011 v 13:41 | kiiki - majitelka RP |  BH and PS
KOnečně se objevili nějaké fotečy nových Treasure Hunt 201!!! Tipovala jsem počasí a dobře (ještě znamení)! A je to úplně nový klisny arabský mold! Vypadá moc pěkně! Připomíná mi Lin Arabelku a pak trochu Make :)

Mě se nejvíc líbí asi palominka, ale všechny jsou krásné! Jsem zvědavá, jak jsou asi velké a na další pořádné fotky :) A taky se hrozně těším na 4.tou, tajnou. Doufám že u nás budou! Jestli ne tak budu hoodně naštvaná! :(

Nessie - about her

25. února 2011 v 18:17 | kiiki - majitelka RP |  O našich koních
Today Vám povím o naší klisničce Stablemates jménem Nespoutaná, které říkáme Ness, Nessie nebo Divoška (ten film milujuu :D). Ness je sedmiletá kobylka plemene Paso Fino. Její rodiče zatím neznáme, ale brzo bychom z genetických testů měli. Je to další koník z oblíbeného Horse Lover setu. Je barvy blue roan, docela vzácná a v přijatelné míře ji mám moc ráda, hlavně na Blue Suedem :) Ness má krásné chody typické pro pasy a jezdí hlavně western, skoro všechny disciplíny, trochu skáče cross a občas jezdí i drezuru, ale tu velmi málo, protože nebývá zrovna soustředěná. Není zrovna moc klidná, pod sedlem často zlobí a vyhazuje, občas ráda někoho kousne a nesnáší některé koně. Rozumí si jen s málem klisen a vyjímečně pár hřebečky, kteří se jí líbí :D Nenechá se nikým vodit za nos a laskominky a drbání na ni prostě neplatí, ona je přece ta dáma Nessie... :D Ale fotí se ráda a taky moc pěkně vypadají, sice jí trošku zanikají očka, ale i tak je krásná :) Má dlouhou černou hřívu a ocas, dvě ponožky a roztomilou ofinku! Pochází z Peru, odkud jsme ji odkoupili, protože už ji kvůli svému temperamentu nechtěli, stejně jako Extrema. Nespoutaná potřebuje pevnou ruku, žádné smlouvání a občas si na ni prostě člověk musí dát dobrý pozor, ale v srdci je hodná a my to všichni víme :)

Nespoutaná - fotky

24. února 2011 v 19:31 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie
Protože nemůžu psát normální články, ani povídku jak jsem chtěla (DĚKUJU BLOGU.CZ!) dám sem aspoň nějaké fotečky, snad se budou líbit ;)
Je to klisnička Nespoutaná, jméno má podle klisny z knížky, hodně mi ji připomíná :)
Nespoutaná neboli Nessi :)
Krásný pohled a její roztomilé fíží :))
Pěkně si to klusá kolem ohrady... je to trošku náročnější koník na focení.
Krásná barva blue roan, mám ji ráda, až na Nokotu :D ale tahle Paso finka mi ho docela připomíná.
Trošku jí zanikají očka, což je škoda, ale jinak je fakt moc hezká!
přední nožky s ponožkami
Boužel, konec, příště ponička Lady Moriah ;)

Jíst, meditovat, milovat

24. února 2011 v 19:13 | kiiki |  Knihy, filmy atd.
Název: Jist, meditovat, milovat (Eat, Pray, Love)

Kde koupit?: já to stáhla na www.hellspy.cz

Cena: originál okolo 400 Kč

Zvuk: CZ dabing

Hrají: Julia Roberts, Javier Bardem, James Franco, Billy Crudup, Richard Jenkins, Viola Davis, Tuva Novotny, James Schram, Luca Argentero, Christine Hakim

Délka: 140 minut

O produktu: Liz Gilbert (Julia Roberts), hrdinka snímku Jíst, meditovat, milovat je moderní žena, která se vydává poznávat a obdivovat krásy světa a současně se pokouší znovu najít a probudit své pravé já. Poté, co jí životní jistoty a priority zcela rozvrátí rozvod, si Gilbert vezme v zaměstnání roční dovolenou a naprosto v rozporu se svými zásadami se rozhodne riskovat vše pro to, aby změnila svůj život. Během svých exotických a pozoruhodných cest poznává v Itálii prosté potěšení z dobrého jídla, v Indii sílu modliteb a meditací a konečně na Bali najde zcela nečekaným způsobem pokoj v duši a rovnováhu lásky. Snímek Jíst, meditovat, milovat je natočen na motivy skutečného a pozoruhodného příběhu a dokazuje, že existuje více způsobů, jak si užívat a poznat svět.

Já o filmu: Nový film, docela dost mě zaujal, má krásnou hudbu, děj i skvělé scény i herce. Je i dost dlouhý, určitě doporučuju, pokud máte rádi takové... filozofické filmíky o něčem, ne pohádky ;)

Mé hodnocení: 9/10

O ranchi Perla

23. února 2011 v 19:14 | kiiki - majitelka RP |  Historie
Náš ranch se zabývá chovem koní Breyer a Peter Stone. Kromě koní máme i hospodářská zvířata, psy, kočky a další, funguje částečně i jako útulek. Zaměstnáváme seriózní pracovníky, které si velmi pečlivě vybíráme. Chováme všechyn velikosti, maličké Mini Whinnies, Stablemates, i velké portrait koně Traditional.

Proroctví sester

23. února 2011 v 18:58 | kiiki |  Knihy, filmy atd.
Název: Proroctví sester

Kde koupit: v každém dobrém knihkupectví

Cena: okolo 270,- Kč

Počet stran: okolo 363

Autor: Michelle Zinková

O produktu: První díl "gotické" fantasy série situované do Ameriky konce 19. století. Dvojčata Lia a Alice právě osiřela. Lia objeví na zápěstí tajemné znamení a začíná si všímat podivného krutého chování své sestry. Objeví knihu s jedinou stránkou, ve které si přečte temné proroctví, které varuje před příchodem Ďábla na svět. Lia se domnívá, že ona je Strážkyní, která tomu má zabránit, a její zlá sestra Branou, jíž má Zlo vstoupit. Ale je to skutečně tak jednoduché?

Já o knize: Tuto knížku jsem dostala od sestry ke svátku a moc se mi zalíbila. Je to úplně nová kniha, vyšla teď v lednu a brzy můžeme čekat další díly, na které se strašně těším, protože konec je hodně neukončený. Kniha se odehrává někdy v roce 1890, je pěkně poutavě psaná, je dlouhá (to já ráda!) a má zajímavý trochu fantasy děj. Určitě ji doporučuju, není to žádná dětský kniha! ;)

Mé hodnocení: 10/10

Extreme - fotky

22. února 2011 v 19:13 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie

Úžasně se fotí, fakt, pokud zrovna nezlobí :)


I love his eyes! ♥♥♥


Nádherně kontrastuje s pozadím!


Majestátný hřebec!


Konec :))) Zítra možná někdo další ;)

El Extreme - about him!

22. února 2011 v 19:08 | kiiki - majitelka RP |  O našich koních
Dneškem začíná taková delší éra, kdy Vám budu představovat stablíky, třeba že nejsou pro někoho tak zajímaví jako Tradi, ale pro mě jo ;) Začnu naším Anglickým plnokrevníkem, který se jmenuje El Extreme, já to čtu jako el ekstrime. Extrím je velice temperamentní ryzák, jeho rodiče zatím neznáme, ale jistě bude mít dobrý rodokmen podle jeho skvělých výkonů :) Je mu 6 let, ale chová se jako neobsednuté malé hříbě. Ale pokud jde o focení nebo mazlení tak se sklidní a je hodný jako beránek! Jeho temperamentu využíme hlavně při dostizích a skocích. Je to taky docela dobrý plemeník i koník na výstavy. Má na nohou dvě ponožky a na hlavě lysinku. Je hodně dominantní, ale nebojuje, ale prostě se rád cítí jako šéf a pokud na něm někdo jezdí, musí mít hodně pevnou vůli a ruku. Jinak tento model pochází z Horse Lover setu a je už desátý v mé největší CL Breyerů. Hrozně se mi líbí jeho oči, které jsou hnědé a taky příjemná barva. Krásně se fotí, ale zachytit ho v pohybu, to je fakt nad síly :D


Stud book 1.1. - 21.2.

22. února 2011 v 14:41 | kiiki - majitelka RP
Po dlouhé odmlce jsem zase trošku zapracovala na naší Stud book. Zájem sice moc nemáme, což mě mrzí, ale co se dá dělat.

Ke Stablemates klisnám byla přidána: Peršeronka Nadine, Plnokrevnice Isabella, dvě TWH kobylka Tennessee a Raspberry Illusion, Americká saddlebredka Point a Savannah Girl a k poníkům přibyla Shetlandka Cathy.

Ke Stablemates hřebčkům přibyl: Norik Bris Slezský, Shire Brego Navara, andalusian Carducci, Mustang Rennegades, painti Silver Dollar a Mosaic, Morgan Arktic, AQH Sugar Bars, arab Top Secret, Angličtí plnokrevníci Tango a Barbaro Junior,  poníci Phantom a Lennox X., Barokní pinto Baroco King, Lipicán Alejandro a kůň Kinský Trevor.

Teď jsem hodně pracovala na Stablemates, musím nafotit další a pak udělám profily a dám je i sem.

U Classiců mám ve Stud book všechny koně a u Traditionalů mi chybí asi 15 nejnovějších koní, ty brzy doplním! ;)

Pecos

Bonny - fotky

21. února 2011 v 19:58 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie

ocásek, myslela jsem si, že je spojený s nohou, ale není! Líbí se mi ještě asi více jak u Trey, je takový skladnější, nezabere tolik místa :))


Má o hodně živější pohld než třba Trea nebo Sprinkles


Nádherné znaky, strašně moc jí slušíí! :)nožinký :)


tahle fotka se mi docela dost líbí =)


lesk jako blesk!


Konec, moc mi jí nešlo fotit :(

TT Bonny Tari Star - about her

21. února 2011 v 19:49 | kiiki - majitelka RP |  O našich koních
Dneska Vám zase povím něco o našich nejnovějších koních, a to o Quarter horse klisně jménem TT Bonny Tari Star. Bonny je ELCR klisna, benefit model pro záchranu pastvin a prostoru pro koně. Tyto modely jsou hodně oblíbené, já už jednoho dokonce mám a to Chocolateho. Bonny je poměrně cenný kousek, u nás se již neprodává. Bonny našla rodiče u Appy na Southerm Storm ranchi - jsou jimi TT Top Celebrity a Doctor T Tari alias Popcorn. TT je velice podobná matce, ale určitě má něco i z otce :) Jsem za její skvělý rodokmen moc vděční. Krom toho Bony jezdí hlavně western a to pleasure, cutting a halter třídy. Krom toho vozí děti a občas trochu skáče cross-country. Je to hodně klidná klisna, tzv. ospalka :) Její nejlepší kamarádkou se hned stala Treasured ale taky classic Appendix, jsou si velmi podobné! Bonny je velkou vysněnou láskou našeho Chexe, čeká na ni už od doby, co k nám přijel :) Plánujeme je spolu někdy připustit. TT je glossy red dun, má krásnou hvězdu a šňupku, tři ponožky, středně velkou quarter hlavu, svalnaté kompaktní tělo, kratší ocas, krátkou hřívu a zebrování na nohou a kohoutku. Pochází jak jinak z USA, kde se narodila a poté stejně jako její rodiče se dostala do ČR a následně až k nám. Není vůbec zlobivá, poslouchá na slovo a nikdy s ní nejsou žádné problémy a taky ji nikdy nic jen tak nevyvede z míry! Umí např. na pásknutí přibehnout, nebo se vzepjat na povel, protože kdysi asi rok působila jako kůň u filmů :) Možná ji někdy v nějakém zahlédnete! :P Tento model se díky glossy povrchu trochu hůře fotí, ale to jí neubírá na kráse ani na zajímavosti! ;)


Fotky novinek II.

21. února 2011 v 15:14 | kiiki - majitelka RP |  BH and PS
Britt
Britt
Britt
Hodnocení: Brittania má krásný mold, můj velmi oblíbený, ale samotný model je takový nudný, mě osobně se teda líbí víc Royce nebo Party. Ale kdyby u nás byla, možná jí beru, má hezkou játrovou barvičku a hlavu. 7/10!

ASPCA
ASPCA
Fotečky celého nového ASPCA setu, který je velmi oblíbený, až k nám dorazí tak bude určitě zas u každého, jako GG a Esprit :DD Ale je fakt krásný a obsáhlý, škoda že koník nemá ještě třeba dečku a pes s kočkou obojky, to by se mi líbilo ještě více :) 10/10!

Chub
Chub
Hodnocení: Chub je podle mě zatím nejhorší letošní novinka. Tlustý starý mold, je pěkně divný a ta nesundavatelný ohlávka... :/ Na akčnějším "quarterovském" moldu by byl mnohem lepší, než na tomto super starém! Já teda Chuba určitě chtít nebudu, už jen kvůi tomu, že je to zase další obyčejný hnědák... :/

set
set
set
set
Hodnocení: Další "zvířecí" setík, začal se mi dost líbit! Začneme od panenky. Sice zas další Ashley (líbila by se mi třeba nová, černovlasá, k hříběti ;) ale má celkem dobré oblečení. Hříbátko má úžasnou dečku a samotné je strašně krásné! :) Moc moc roztomilé. Pes, plemene beagl se mi taky moc líbí a černá protahující se kočička taky! Celkově je set kromě panenky laděný do černé že? moc pěkné, i ty doplňky! Doufám, že u nás bude :)) 9/10

Thoroughbredi
Thoroughbredi
Hodnocení: Moji stříbrní miláčci! Moc doufám, že u nás budou, protože bych po nich hned sáhla! hříbátko má hezoučký mold, který už mám, nádherně metalízovanou šedou barvu a krásnej kukuč :) Klisnička se mi líbí ještě víc, ikdyž mold není nic extra, ale je to prostě můj typ!! 10/10.

appy
appy
Hodnoceníčko: Tak do hříbátka jsem se úúplně zamilovala, je strašně roztomilé a ty puntííky! ách :D :) Mamča už je o něco horší, ale taky není špatná! Celkově bych je asi chtěla :)) 8/10.

warmbloodi
warmbloodi
Hodnocko: A poslední rodinný set jsou warmbloodi, neboli relokrevníci. Ti se mi líbí nejméně. Hříbátko se strašně podobá tomu z Animal Rescue setu, takže nuda a mamča je obyčejná hnědka, prostě, ty určitě nechci ;) 4/10.

108. Státi

21. února 2011 v 13:06 | kiiki - majitelka RP |  Statistiky ranche
Navstevnost za minuly tyden (14.2. 2011 - 20.2. 2011) je:

Pondeli: 178
Utery: 168
Streda: 173
Ctvrtek: 189
Patek: 167
Sobota: 215
Nedele: 232

Celkem: 1322

No wooooow! Božííííííííí!!! To jsem vůbec nečekala, ale je pravda, že teď fakt hodně přidávám a ještě víc obíhám a nejsou teďka moc písemky a jsou u některých prázky :) Jen tak dál!!! Děkuju moc moc moc :)

Fall
Za odměnu fotka Falla, není moje, je z FB ;)

Tempest Comet - about him!

20. února 2011 v 20:38 | kiiki - majitelka RP |  O našich koních
Tempe pochází z Německa, z chovné stáje sportovních poníků a teplokrevníků. Vyrůstal jako koňský džentleman, učili ho způsobům, ale protože byl na jejich stáj příliš temperamentní, rozhodli se jej za docela dobrou cenu prodat někam jinam - a to k nám! Byly s ním sice velké problémy, jednou se dokonce po cestě k nám musel vrátit "domů", protože chytl chřipku, ale uzdravil se poměrně rychle a pak už putoval pěkně k nám. Je to osmiletý Německý jezdecký poník, ale na ponyho vůbec nevypadá, je strašně vysoký. Tipla bych ho na první pohled spíše jako na nějaké teplokrevníka, třeba trakéna nebo hannoveriana. Comet je velice energický, zbožnuje focení, potlesk a rád vozí hlavně menší děti, nemusí moc velké muže, nejradši by je kousal. Zas tak temperamentní není, pod sedlem poslouchá krásně, je velice vnímaný na pobídky a ve stáji a tak sice občas maličko vyvádí, hlavně když vidí pěknou klisničku, ale podle mě je to spíše přebytkem energie, protože ke konci pobytu v Německu s ním moc nepracovali. U nás na něm nejezdí jen malé holky, ale Brenda s ním trénuje drezuru, Katie zase skoky a celkově miluje gymkhanu a výstavy. Jako plemeník se ještě moc neosvědčil, ale nějaké potomky má, dokonce i v ČR. Cometek má vždy zapletenou hřívu v copáncích, na ocasu má rybí uzel, který mu hrozně sluší. Na všech krásných nožkách má vysoké ponožky/punčochy a taky jeden flek sabino. Jeho barva je dapple dark chestnut sabino. Má středně velkou hlavu, nádherné veliké zlaté oči, hvězdu a roztomilé dlouhé uši. Jeho pohled sice bývá spíše vražedný, né jako u Layly, ale je to tím, že má hodně plochý profil. Určitě bude velkým přínosem hlavně do soutěží :)))


Tango

20. února 2011 v 17:49 | kiiki - majitelka RP |  Stablemates
Jméno: RP Tango (tango)

Překlad jména: Tango je taneční styl, nebo anglicky oranžová barva

Přezdívky: tanečník, tang, tango, tangís, tangísek

SN: Tanečník

Pohlaví: hřebec

Rodiče: O: Injoke M: Indicative
Sourozenci: x

Potomci: 2 - Eclipse In April RA a Esmmetka RA

Věk: 6 let

Plemeno: Thoroughbred/A1/1

Odkud je: Anglie

Zbarvení: shaded bay

Stav: 7/10

Stabilita: 10/10

Rok: 2006-08

Mold: Standing Thoroughbred/Thoroughbred (2006)

Počet v CL: 4

Vzácnost: 9/10 - cenný, u nás jich je velmi málo

Cena: okolo 70ti Kč

Temperament: 3/10 - trochu

Zaměření: Dostihy, parkur, drezura, výstavy, přehlídky, chov

Výhry: 3. místo CABHB PS January 011/Thoroughbred SM (5), 3. místo CABHB PS November 011/SM Thoroughbreds

Zážitky: 1 týden na Kanárském ostrově Gran Canaria

Povaha a historie: Tangísek je výborný dostihový koník, dále skáče a trochu jezdí drezuru. Úplně nejlepší je ale na výstavách, kde sice nebývá první, ale vždy se umístí a také jako plemeník se nám velice osvědčil. Je ještě poměrně mladý a pochází z Anglie, kde jsme jej kdysi koupili za dobrou cenu jako začátek chovu jak Breyerů, tak Stablemates a taky Angličáků. Je to nenápadný středně velký hnědák, má ale velký talent a krásnou pevnou stavbu těla - má dlouhé nožky, jednu ponožku, hvězdičku, dlouhý hustý ocas, krátce střiženou hřívu a velké pěkné očka a uši. Mívá ale dost velké problémy se srstí a taky si hodně dře kůžu a srst, dělá to prý odmalička a nejde ho to spolehlivě odnaučit (podle mě za to spíš může výchova z Anglie... :/). Ale i přes jeho malé problémy se velmi snaží a mám ho moc moc ráda :)

Tango
Tango
Tango
Tango

Mix videí 2.5

20. února 2011 v 14:57 | kiiki - majitelka RP |  Youtube videos


Něco pro milovníků psů a agility! Téda, smekám před nimi :) Nejlepší je jak se ta kolie plazí xD to mě dostalo, jak se těší!:D


Bože toho chci! je tak dokonalýý!


Opravdu husté a pravdivé video!!!


Další mistrovství v agility. Ta první je drsná, ten ocásek a jak je maličká a běžíí a běžíí! :D Topsi je taky úžasná :)


Kvalita videa děs, ale ten hřebec, to je něco teda!


A taky nějaké s modely, na ty se nezapomíná ;) krásné fotky různých značek ve "sněhu". Mě se hlavně na začátku líbí Stone ponička, dokonalost, pak Chips palomino asi AQH.

Zastavilo se mi srdce! ♥

20. února 2011 v 13:42 | kiiki - majitelka RP
Appa (STRAŠNĚ MOC DĚKUJU) mi našla na home and garden fotečky (konečně né od Stona) mého miláčka Brilliante Winters Embraceho, který by u nás 8. března měl být... Já ho tak strašně miluju! On je nejkrásnější, nejušlechtilejší, nejcennější, nejpěknější, nejůžasnější, nebombovější a nejdražší PS co znám! ♥ Můj malý bílý lover ♥ Já vím, mě prostě hráblo, ale co už? :D Dolárky na něj poslány, ikdyž už u Stona na stránkách není, ještě ho mají na skladě a je zamluvený jenom pro mě! ♥ Tento mold u nás není a není ani k Stona, je to snad nejvzácnější mold u něj, což je dost zajímavé, ale mě se prostě strašně líbí! Je drezurní, někomu se nelíbí hlava, ale mě jo a strašně :) A ta hříva, očka, ocas, groše, úúúúúúúúúúú

Odkaz TADY - je tam hooodně moc supernózních foteček! Moc moc! Takže už vím, kdo má/bude mít dva kusy ze šesti... hmmmmm :DD

Wintersek!!!
Řekli by jste, že je to model? No já teda ne!

Peter Stone 1.4

19. února 2011 v 20:54 | kiiki - majitelka RP |  BH and PS
Zase nějaké hodnocko Stoníků! ;)

1. Killian

PS
PS
PS
Hodnocení: Tak to je přesně něco pro mě, silver dapple grey, tyhle koně miluju! Kdybych neměla Winterse, beru ji všema deseti, je to sice Pebbles, ale limitovaná na 30 kusů, krásná a i docela levná - 50 dolarů. Líbí se mi na ní vše, elegantní moldík, znaky, barvička, groše, očka... prostě se Stonovi hoodně povedla, aneb 10/10!

2. January Sunshine

PS
PS
PS
Hodnocko: Sunshine mi hodně připomíná nového Breyera na moldu American Saddlebreda, Chubasca. Je to taky dappled palomino. Na tomto moldu se mi ale nelíbí krátký ocas a hříva, mnohem radši mám delší aspoň jako Monash nebo ještě lépe jako Appy Lorenzo. Podle mě má moc černě obtáhlé oči, ale barvička mu sedí, ale nechtěla bych ho ;) Je limitován na 30 kusů a stojí 170 dolarů. 7/10.

3. Jessie

PS
PS
PS
Hodnocení: Další na oblíbeném moldu Stock horse je Jessie, podle mě je to klisna, ale přesně to nevím, Stone to u ní nepíše. Je to dark chestnut blanket appa a mě se moc líbí! Má správně ujetou ježatou hřívu a pěkný dlouhý ocas, krásné oříškové oči, propracovanou dečku, kopýtky a všecko :) Je taky limitovaná na 30 kusů a stojí 190 dolarů, to docela jde! 9/10.

4. Arktis

PS
PS
PS
Hodnocení: Arktisek je na upraveném moldu populárního arabského moldu. Barvu nevím, Stone píše prej chestnut going grey, hm, divný, mě se teda ta barva vůbec nelíbí, je takový vyblitá... Je zase limitovaný na 30 kousků, stojí 290 dolarů, což je opravdu hodně. Líbí se mi na něm akorát znaky a hlava, jinak bych ho teda nechtěla! 6/10.

Příště další 4-5 :)

CM Huckleberry Bey

19. února 2011 v 20:27 | kiiki - majitelka RP |  CM koně Breyer
CM na oblíbeném moldu Huckleberry Beye/Polarise/Nutcrackera. Je to palomino? nebo ryzák, spolehlivě to nepoznám, ale asi tmavý dapple palomino. Mají o něj zájem 3 lidé a cena je zatím na 41 dolarech, což je suprové. Podle mě má hrozné fotky a je dost tmavý, nelíbí se mi ani groše, ale jinak docela povedený kousek! Líbí se mi znaky a barva hřívy a ocasu, taky oči nevypadají špatně, ale ta kvalita teda fuj, to bych si netroufla někam vůbec dávat :/ 8/10!

CM
CM
CM

Tempe - fotogalerie

19. února 2011 v 14:04 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie

Vůbec není velký jako pony!! :D


Má oči hodně podobné Layle :))


znožnuju jeho ocásek !!!


krásné nožky a kopýtka :)


vidíte ty veliké groše? Jsou na něm sexy ;D


ťuťu ňuňu!!


krásné foto, až na přesvětlené nožky


má takový drsný kukuč :D nic moc roztomilost :D


líbí se mi stejně z obou stran, ne jako u jiných koní :)


To je dokonalost !


sabino, i love jůůů :D


tady je krásně vidět i maličko načervenalé bělmo!


copánková super sexy žramózní hříva!


hodí se k zimě ;)


trochu poškození, achjo, to mě na něm moc mrzí!!! :'(


ach ty SVALY! :D


ách krása a to sluníčko! Brala bych, zase ://


je to tak strašně detailně propracované ! žasnu!


moc ráda mu fotím nohy :DD


Zvědavec! :)


očíčko! prostě lepší než kdejaký BH!

A očkem končíme, snad se líbí, já jsem se teda vyřádila :D