Březen 2011

New polička

31. března 2011 v 22:22 | kiiki - majitelka RP |  Novinky na ranchi
Tak, zase máme na ranchi nějakou novinku:) Vůbec nevím co psát, ani nemám pořád nějak náladu... na nic :( Ale zpátky k věci.

Dneska mi do pokoje přimontovali novou poličku - spíš přilepili - je tu děsný smrad z lepidla xD Je nad dveřmi, dost masivní (není to jen deska, má i boky a stěnu) ale mě se líbí, hlavně že budou moct být další koně xD ale tahle polička a s koňma je šmitec, není místo :( naštěstí to je ještě poměrně v nedohlednu. Hnedka ji vyzkoušela Party, ona ráda zkouší nové věci :) chci na ni přestěhovat naši CL Pegase - aby konečně mohli stát na zadních, jak to má být! Trošku chci teď koně přeorganizovat. Rachel a Rags spolu s Barbem a Quickem dám k Etherealům (no, spíš poprosím mámu :D) protože ty dvě holky zaberou strašně místa :/ Mají blbé obrovské podstavce. Prostě až to bude, nafotím staré i novou poličku ;)

Noví koně z CLS

29. března 2011 v 16:23 | kiiki - majitelka RP |  Novinky na ranchi
Takže, pomaličku mě zase chytá nálada psát takže brzo bude report z CLS a potom ještě zvláště článek o výhrách, kterých není málo ale popravdě jich mohlo být víc:D

Takže, jak jistě víte, na CLS TH dovážel koníky co si lidé objednali, což je super :) Já jsem si jich ojednala několik, peníze mi vyšly úplně přesně:D Většina z nich už není a nebude v eshopu.

Je to:
  • Ravel, USEF horse - je o dost propracovanější jak Idocus, hlavně pokud jde o kopyta. Moc se mi líbí je lysinka nebo spíš hvězda ve tvaru blesku :) Appa mi jej rozbalovala takže není skoro v§bec podřený, což je super! děkuji moc App :)
  • Rachel Alexandra - bála jsem se že tuto krásku nestihnu, ale naštěstí stihla. Je to druhá holka do naší CL, hodně se k ravelovi hodí.
  • Esprit - toho chci už velmi dlouho ikdyž ho má fakt každý :D Ještě není rozbalený, tak snad bude v pořádku. Nojo, není čas a nálada... :/ Jinak je to úžasnej mold! Hodně mi připomíná Winterse, je to taky jeho syn ;)
  • Classic pintabianka - byla poslední:) úplně jsem si ji zamilovala, mold by sice chtěl víc propracovat ale má krásnou barvu, kukuč.... poslední dobou jsem na araby ujetá :D
  • WEG trio - poslední je tento krásný a levný WEG setík. Nejvíc se mi líbí bělouš který je hoodně podobný Rooseveltovi. Potom mě okouzlil ryzý Trakén pro drezuru a až nakonec klisna na moldu Elsinore. Je jí velice podobná, takže se rozmýšlím, že si ji nechám přemalovat ;) Uvidíme v jakém ude stavu, až je všechny rozbalím.
Na fotce (není moje!) je Idocus, téměř stejný jako Ravel ;)

Angelica - fotky

28. března 2011 v 20:10 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie

Jeden z mých nejoblíbenějších a zároveň nejpoškozenějších SM :(


Nenapadá mě, jak ty škrábance zamalovat :/ blbej Breyer :( přitom je tak nádherná!


Ve sněhu vypadá kouzelně že?:)


ten kukuč :)


Tady je naštěstí jako LSQ :)


Kdoby nevěděl, u mě je to Haflingerka ;)


krásný mold, grošíky, nožky, barva...


miluju ten ocásek :) připomíná mi Little tahomu nebo Stunt

Miss Americanna - fotký

23. března 2011 v 20:53 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie
Miss Amerika! Ani nevím jak mě todle jméno zrovna napadlo, ale prostě mi k ní sedí :)


Missy je americký klusák, což je asi vidět :)


red roan barvička a tmavá hnědá maska na hlavě


jak si klestí cestu snížkem!


Miloučký pohled:)))


frčíme rychlostí blesko klusáka ;D


růžovka =)


cute lady!


The end! pls komentes ;)

Mon Amor

22. března 2011 v 20:30 | kiiki - majitelka RP |  Stablemates
Jméno: RP Mon Amor (monamur)

Překlad jména: můj Amor

Přezdívky: mon, mony, amor, amóre, amorek, amík

SN: x

Pohlaví: hřebec

Rodiče: O: RP Mon Gamin M: VnV Soie De Nuit

Sourozenci: x

Potomci: x

Věk: 6 let

Plemeno: Selle Francais

Odkud je: Francie

Zbarvení: chestnut tobiano

Stav: 9/10

Stabilita: 9/10

Rok: 2011 (OOAK Drastic CM by Mazel!)

Mold: American saddlebred + American Quarter horse

Vzácnost: 10/10 - jeden jediný na světě!

Cena: ...

Temperament: 2/10 - trochu

Zaměření: Cross-country, parkur, drezura, výstavy, přehlídky, chov

Výhry: 1. místo Cross cup/07,08,09,010,011, 1. místo T parkur/06,07,09,010, 2. místo ST Drezura/07,09,010,011, Grand Champion Selle Francais show/04,05,07,08,010, Reserve Champion SF show/06,09,011

Zážitky: x

Povaha a historie: Monek je prostě celý jeho otec, který je u nás na ranchi Perla. Liší ho jen jedno krásné modré očičko:) Své mamince na VnV se vůbec nepodobá, snad krom stavby těla. Je u nás celkem málo známého plemene Francouzský jezdecký kůň. Je ještě poměrně mladý, ale vyhrává co se dá! Zbožnuje skákání, jak parkury tak crossy v přírodě. Krom toho trochu méně jezdí i drezuru, ale tam ještě nění tak vypracovaný. Je importovaný přímo z Francie, z poměrně dobré chovné a parkurové stáje. Poté přijel na chvíli na ranch Zubří a poté už cestoval k nám za svým tátou:) Má ho strašně ráda a hodně rád se o něj učí nové vychytávky a také spolu trénují. Má úplně předělaný mold ze svou koní - tělo a nohy quartera a hlavu saddlebredky. Je to krásný pinto, má velké očka, krátkou hřívu a ocásek, dlouhé ladné nohy, svalnaté silné tělo a stojí na travnatém podstavci, jinak by nestál stejně jako mold Gamina ;)

Norbit

22. března 2011 v 19:57 | kiiki - majitelka RP |  Knihy, filmy atd.
Název: Norbit

Kde koupit?: já to stáhla na www.ulozto.cz

Cena: originál okolo 200 Kč

Zvuk: CZ dabing

O produktu: To je Eddie Murphy, "zamilujete si ho až ho uvidíte!", v tomto třeskutě zábavném filmu, kde předvádí svého komediálního génia ve vícenásobných rolích! Murphy hraje slušně vychovaného Norbita, který dostane druhou šanci v životě se svou dětskou láskou Kate (Thandie Newton, Štěstí na dosah). Má však jeden obrovský problém: žárlivou, velmi temperamentní Rasputiu (Murphy), která chce Norbita celého jen pro sebe. Může Norbit získat srdce Kate … předtím, než mu Rasputia ublíží? S hvězdným obsazením včetně Cuby Goodinga, Jr. (Jerry Maguire), Marlona Wayanse (Někdo to rád blond) a Eddieho Griffina (Děsněj doják), Norbit "vás rozesměje a potěší!

Já o filmu: Tohle je prostě hvězdná comedy!!! :D Je to děsná sranda, nejlepší je Raspuša a ty její hlášky :D Když skočí z tobogánu a přistane v dětském bazénku vedle vyděšené malé holčičky; "To čumíč co zlato?" Prostě nejlepšíííííí, doporučuju pro zasmání XDDD a krocaní prdel!:D

Mé hodnocení: 10/10

Coco - o ní:)

21. března 2011 v 20:35 | kiiki - majitelka RP |  O našich koních
Dneska přispěju článkem o naší nadějné klisničce plemene Morgan, ale v rodokmenu má i anglické plnokrevníky a další plemena. Je jí 6 let, ale obsedlá je teprve rok, protože majitelka nevěděla, jak na to. Dostala Coco dárkem když jí byly 3 roky ale byl to opravdu špatný dárek od špatného muže. Rozešel se s ní, on toho o koních věděl mnoho ale ona? Asi tak kde má zadek a kde předek. Dlouho ji nikdo nechtěl ale nám se v inzerátu okamžitě zalíbila! Je to sice trošku hromotluk, ale je velice hodná, milá, nejsou s ní žádné problémy a ráda se učí. Má moc krásnou temně černou barvu, pruhovaná kopýtka, velké hlavu a velké oči i uši, dlouhý hustý ocásek a poněkud řidší kratší hřívu. Na ranchi se okamžitě stala nejlepší kamarádkou naší Maxi :) Jsou stejně obrovské a mají podobné zaměření - drezuru a parkur. Ikdyž Koko teprve začala, skákání miluje a na drezuru je prostě přirozený talent!

Příště: Voltiere!

CM Weather Girl

21. března 2011 v 15:41 | kiiki - majitelka RP |  CM koně Breyer
No teda! Teďka se s nima roztrhl pytel, nojo, nový mold, tohle je z nich asi nejhezčí, dle mě ;) Je to Flaxen chestnut arabka, má o ni zájem 6 lidí a cena je zatím 143 dolarů, to docela jde. Mě se líbí celá, ikdyž asi ne tolik jako originální klisničky. Tahle barva jí dost sluší a strašně by k ní šel Stone stejné barvy, jako třeba Eddie nebo Sabah Jany :) Je taky dost propracovaná, krásné stínování, znaky, kopýtka... 9/10!

112. Statistiky

21. března 2011 v 14:16 | kiiki - majitelka RP |  Statistiky ranche
Navstevnost za minuly tyden (14.3. 2011 - 20.3. 2011) je:

Pondeli: 137
Utery: 178
Streda: 149
Ctvrtek: 156
Patek: 164
Sobota: 156
Nedele: 165

Celkem: 1105

No, o stovku se zhoršily což mě moc mrzí, snažím se psát co to jde :( Snad to příště bude lepší a nebudou se zhoršovat ;)

Al Shamal Yasmeen - fotky!

20. března 2011 v 21:37 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie

Nepřipomíná Vám někoho???


Ladné dlouhé nožky...


Krásná stavba těla...


arabský štičí profil, krátká ale slušivá hříva...


rozená fotomodelka! :P


vysoko nesený elegantní ocásek...


Při tomto pohledu vám pořád nikoho nepřipomíná? :D


roztomilý pohled a šňupinka!


a docela vzácné a mé oblíbené zbarvení flea-bitten grey!


ježuš :D Tak co, ještě furt nic?


Jako živá arabka skotačící ve sněhu...

Hmmmmmmmm? :D

Ladné chody, rychlost a krása!


Nádhera, ty flíčky miluju :) dodávají jí šmrnc stejně jako .. .......


Tak schválně, kdo uhodl? Prozradím že koník, kterému je podobná je její rodič a teď to musí dojít už fakt každému! :D odpovědi spolu s komentem fotek do komentůůů!!! :P

Fandango

20. března 2011 v 15:00 | kiiki - majitelka RP |  Stablemates
Jméno: RP Fandango (fandago)

Překlad jména: x

Přezdívky: fanda, fandík, fan, fandan, fondy

SN: x

Pohlaví: hřebec


Sourozenci: x

Potomci: x

Věk: 7 let

Plemeno: American Cream Draft

Odkud je: USA

Zbarvení: palomino

Stav: 10/10

Stabilita: 9/10

Rok: 2010

Mold: Clydesdale

Počet v CL: 7

Vzácnost: 10/10 - JCP special, v ČR pouze jeden set

Cena: x

Temperament: 1/10 - téměř žádný

Zaměření: Drezura, bega-cross, výstavy, přehlídky, chov

Výhry: 1. místo ACDHA show/03,04,06,07,08,010, 1. místo Bega Dressage/06,07,09, 2. místo Bega Dressage/08, 1. místo Bega-cross/05,06,07,09

Zážitky: x

Povaha a historie: Fanda je jediný Americký cream draft u nás, je totiž velice vzácné plemeno na celém světě. Dnes žije jen něco okolo 200sta koní a jednu dobu už tito nádherní koně téměř vymřeli díky mechanizaci :/ Fanda má nádherné rodiče ze stáje Cabellos del Mar. Je importovaný z USA, z jedné z mála chovných stanic. Snažím se toto nádherné tažné plemeno menšího vzrůstu podporovat kde se dá. Fandík si na ranchi našel mnoho kamarádů - třeba Brega, Blacka, Brise, Herculese... Je to spíše uzavřenější koník, je ale hodně pracovitý, nikdy nedělá žádný binec a je to takový tichý typ, který skoro nic nepotřebuje. Ale moc rád se mazlí, má nádhernou hustou srst takže za ním pořád někdo chodí s dobrotama a za mazlením. Jezdí drezuru a taky bega-cross, podle sedlem někdy maliličko zlobí, ale opravdu vyjímečně. Také často jezdí na shows, má docela dost dobrých výher. Je to palomino, má velmi žádané světlé nohy a lysinku zakončenou růžovým čumákem, má delší krémovou hřívu, krátký ocásek, velké očka a uši.

Zataženo, občas trakaře

20. března 2011 v 14:35 | kiiki - majitelka RP |  Knihy, filmy atd.
Název: Zataženo , občas trakaře (Cloudy With A Chance Of Meatballs)
Kde koupit?: já to stáhla na Ulozto

Cena: originál okolo 200-400 Kč

Zvuk: CZ dabing

Hrají: x

Délka: 86 minut

O produktu: Snaživý vynálezce Flint Lockwood je podivínský génius, zodpovědný za jedna z nejbizarnějších zařízení, která kdy vznikla. Ale i přesto, že všechny jeho vynálezy, od bot ve spreji až po překladač opičích myšlenek, byly naprostými katastrofami a přivodily malému městu, v němž žije, jen spoustu problémů, je Flint odhodlaný vytvořit něco, co lidi potěší. Když jeho nejnovější vynález, stroj na proměnu vody v jídlo, nešťastnou náhodou zničí náměstí a vystřelí do nebe, domnívá se, že je s jeho vynálezeckou kariérou konec. Dokud se nestane něco neuvěřitelného - z nebe začnou padat cheeseburgery. Jeho stroj funguje! Jídlová přeháňka je okamžitě obrovsky populární a Flint naváže přátelství se Sam Sparks, televizní rosničkou, která do města přijíždí, aby udělala reportáž o tom, co sama označuje za "nejvýznamnější meteorologický fenomén v dějinách." Ale když se lidé začnou nenasytně dožadovat víc a víc jídla, začne se stroj chovat nepředvídatelně a vypouštět na město špagetová tornáda a obří karbanátky. Pokud nemá město skončit pod lavinou želé a zavalené melouny, je na Flintovi se Sam, aby společnými silami stroj zastavili a dali všechno do pořádku.

Já o filmu: Tenhle film mě úplně DOSTAL! :D Myslela jsem, že to bude nějaká kravina, ale strašně se mi začal líbit, dívala jsem se na něj 2x za sebou xD Jsou tam super hlášky a miluje filmy s jídlem xDD Prostě nejlepší!:D

Mé hodnocení: 10/10!

Lady Coco - fotky

19. března 2011 v 20:45 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie

Roztomilá hlava :)

Tento mold je velmi realistický!


dlouhý a velmi hustý ocásek :)


Doufám, že bude mít na soutěžích a v PS velké šance :)


Její barva je velice podobná PS Oxford, ale není to ryzka, nýbrž vranka ;)


lysinka a cute růžový čumáček


komická zvědavka :D


Ladynka je elegance sama!


Vážně je to Stablík?! podle mě ne!


překrásné nožky s ještě hezčími pruhovanými kopýtky!


nožky ve sněhu!

A konec, zítra článek o ní ;)

Bubble T Prancer

18. března 2011 v 19:50 | kiiki - majitelka RP |  Stablemates
Jméno: RP Bubble T Prancer (babl tí prancer)

Překlad jména: Bublina Prancer

Přezdívky: babl, bublina, bublinka, Pranc, prancer

SN: x

Pohlaví: klisna


Sourozenci: x

Potomci: x

Věk: 8 let

Plemeno: AQH

Odkud je: USA

Zbarvení: chestnut

Stav: 9/10

Stabilita: 9/10

Rok: 2008

Mold: Standing Stock horse/Standing Quarter horse

Počet v CL: 7

Vzácnost: 9/10 - je speciálně pro UK, pouze v setu, u nás jsou max. 3

Cena: celý set 15 liber

Temperament: 1/10 - téměř žádný

Zaměření: Western, quarter dostihy, výstavy, přehlídky, chov

Výhry: 1. místo Western barrel show/06,07,08,09, 1. místo Western Pole benging/06,08,09,010, Grand Champion AQH show/02,04,06,07,08,09,011, Granch Champion AQH show/03,05,010

Zážitky: x

Povaha a historie: Bubblinka je moc krásná klisna Quartera. Je také velice rychlá a tak běhá dostihy speciálně jen pro quartery a jejich křížence. Krom toho jezdí rychlostí disciplíny ve westernu - pole bending, barrely a pleasure, popř. i reining. Taky často jezdí na výstavy a svody, kde se umisťuje velmi vysoko. Má už dost hříbat, je to výborná pečlivá matka. Má výborný rodokmen z VnV, na který jsme moc pyšní:)) Je to ryzka, její nejlepší kámoška je Rachelline - vypadají jako dvojčata! Mají stejnou barvu, znaky i podobnou povahu, rády závodí. Bubble má krásné velké černé oči, menší uši, krátkou hřívu, zato delší ocásek, hvězdu, šňupku a zadní ponožky. Krom Rach se kamarádí s většinou našich paintů a quarterů, je to citlivá hodná pohodářka :))


Spring Has Sprung !

18. března 2011 v 13:56 | kiiki - majitelka RP |  BH and PS
Tak a je tu další spešl Limited edition model od Breyera, který u nás nebude a špatně se schání, nojo, další kůň pro zazobané američany kteří mají tisíce na rozdávání :// Místo aby udělala pěkného koně pro nás všechny...

Je to blue roan, prý appaloosa (ale má fakt divný vzor, prý květia) a jeho jméno nejspíše znamená jaro má skákání? moc tomu nerozumím xD je limitovaný na 150 kusů a je na oblíbeném moldu American Saddlebreda.

Podle mě není zas tak špatný, ale celý černý nebo jen blue roan třeba se sabinem by se mi líbil více, než tenhle divný vzor :) Dávám mu 6/10.


Voltiere - photky

17. března 2011 v 22:16 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie
Představuju Vám Voltiereho, jméno bylo takové prozatímní, ale začlo se mi líbit, takže mu asi i zůstane :)


Rozený model, jen by měl trošku shodit :D Né sranda :D


Má naprosto nádhernou propracovanou hedku :))


Tohle zbarvení ač na některých koních co nemám ráda mu fakt sluší!


Zajímavá fotka!


Má i hrozně zajímavé velké znaky na hlavě :)

Kuku, flíčky na čumáčku! :D


Strany s hřívou, taky se mi moc líbí, ale má moc ohlou hlavu


kropenáč :DD


škoda, že aspoň tento mold nemá dlouhý ocásek, jako Fox třeba ://


zadková xD


schválně tmavá, taková tajemná :P


Ten krásnej kukuč :) Tahle fotka půjde do PS, podle mě má hodně šancí ;)


A na rozloučení poslední cute KUK! :)

Mix videí 2.6!

17. března 2011 v 15:57 | kiiki - majitelka RP |  Youtube videos

Naprosto dokonalé PS Pebble holčičky! Mě se nejvíc líbí taa asi ryzá Vienna, ale nelíbí se mi ten flek na hlavě, ten jí nesluší :/ ale i ty ostatní jsou mňam !


I hiiiiiiim! On je tak úžasnej a zajímavej! A dobrý song :P Kéž bych někdy mohla podobného mít, ale u nás tihle skoro nejsou :(


Pro zasmání :D


Ježuš toho chcííí! :D


LOL xDDD


Taky super roztomilý! :D

Peter Stone 1.8

17. března 2011 v 15:18 | kiiki - majitelka RP |  BH and PS
1. SpringamathingHodnocení: Pozor pozor! Tenhle krasavec na Saddlebred moldu jednou musí být můj! :P Je strašně krásný! tento mold chci už delší dobu ale zatím jsem na něm viděla tak 5 koní. Je to buckskin tobiano s krásnýma hnědýma očkama, pruhovanýma kopytama a nádhernými fleky :( Stojí 100 dolarů, to docela jde. Je to model pro stejnojmenou Springamathing akci Live Model Horse Show on May 28. Hnd bych jela! Dávám 10/10 :)

2. DeKalb
Hodnocení: Naprosto nádherný koník, ale škoda, že Pebble :( Je limitovaný na 30 kusů. Mě osobně se líbí hrozně a pokud bude, tak ho budu chtít :) stojí 40 dolarů a je to dapple chestnut. Líbí se mi jeho ocásek, očka i znaky ale hezčí by byl s normální hřívou. 10/10!

3. Whitley
Hodnoceníí: Wowky, další bomba předělaný arábek, je hodně podobný mé lásce Kazzillion Dollar Babymu :) Stojí 250 dolarů, kdyby ho slevili tak ho asi i beru ;) Je také limitován na 30 kousků. Má nádherné očka, barva, kukuč a vlastně všechno! 10/10

4. Allen
Hodnocení: Takový trochu obyčejnější koník na moldu Ideal Stock Horse. Možná je to i klisna, není TO moc poznat no xD Stojí 350 dolarů, což je podle me strašně moc a za tu cenu bych ho teda nechtěla. Je to Grey dapple tobiano, zajímavě namalovaný, ale podle mě by mu mnohem více slušely modré očka. 8/10.

5. Kosciusko

Hodnocení: Za 1. má strašnou cenu - 350 dolarů :-!, za 2. má hodně divnou hlavu, nelíbí se mi, za 3. podle mě arabům vůbec nesluší zapletená hříva, za 4. se mi celkově nelíbí a za 5. se mi nějak sprotivil :D Dávám 5/10.

Raleur - o něm

16. března 2011 v 20:30 | kiiki - majitelka RP |  O našich koních
Další článek bude o našem drezuráčkovi se jménem Raleur de la Seille, je hodně dlouhé no :D Tento krásný Hannoverský hřebec k nám přijel z Francie. Není z nějak skvělého chovu, ale má docela dobré rodiče, takže podle mě má docela slibnou závodní budoucnost i jako plemeník :) Rodiče neznáme, zatím. Je mu 7 let a má za sebou už pár soutěží, byl docela úspěšný, ale já si myslím, že má navíc, drezurou úplně žije! Kromě ní nejezdí nic jiného, jen má rád klidné vyjíždky do přírody. Je to hodně klidný kluk, jen tak něco ho nevyvede z míry. Občas vozí i menší děti a dělá i hyporehabilitaci :) Je to krásný světlejší ryzáček s lysinkou, ponožkami na všech nohou, zapletenou hřívou, delším tenkým ocáskem a velkými krásnýma očkama a ušima. Moc rád se fotí a předvádí ve volnosti různé cviky z drezury :))


De Fuego Rachelline

16. března 2011 v 15:34 | kiiki - majitelka RP |  Stablemates
Jméno: RP De Fuego Rachelline (de fuégo ráchelíne)

Překlad jména: Oheň Rachelline

Přezdívky: fugi, fuego, rachel, rach, rašelíne, ráchelka, rach

SN: x

Pohlaví: klisna

Rodiče: O: VnV Ice Count M: VnV Tinder

Sourozenci: x

Potomci: x

Věk: 7 let

Plemeno: Thoroughbred

Odkud je: Itálie

Zbarvení: chestnut

Stav: 9/10

Stabilita: 4/10

Rok: 2008

Mold: Thoroughbred (1998)

Počet v CL: 9

Vzácnost: 1/10 - jsou speciálně pro UK, u nás jich moc není ale jsou ještě v eshopu (set)

Cena: 265 Kč

Temperament: 4/10 - dost

Zaměření: Dostihy, parkur, výstavy, přehlídky, chov

Výhry: 1. místo dostih Eruzala/06,07,08, 1. místo dostih Triple Soon/06,07,09,010, 1. místo Thoroughbred live show/03,04,06,07,08, 2. místo Th. live show/05,06,010

Zážitky: x

Povaha a historie: Tahle Italská holka se narodila pro běhání. Miluje ho, nejradši by nedělala nic jinýho! Vyhrála už docela dost dostihů, ale píšu sem jen ty nejdůležitější ;) Je to tělem i duší anglická plnokrevnice. Má krásný rodokmen a stavbu těla. Má dlouhé štíhlé aerodynamické tělo, dlouhé nožky i ocásek, kratší hřívu, menší oči, větší uši, hvězdičku, šňupku a na zadních nohou taky ponožky. Rach je ryzka, je poměrně dost temperamentí, hlavně pod sedlem, moc se jí nechce poslouchat, nejradši by tryskala až na konec světa :D Ani při focení chvilku nepostojí, proto se docela špatně fotí :/ Fuego - oheň - se k ní opravdu hodně hodí! Má i takovou barvu :DD Kromě dostihů taky skáče, ale teprve začala, není u nás ještě tak moc dlouho. Je hodně zbrklá, takže bude ještě dlouho trvat, než se naučí správně v klidu skákat a nezlobit :) Je taky chovná, už má x hříbat a často ji bereme na shows, svody a výstavy. Letos nás bude reprezentovat na CLS v Perfomance SM racingu! :)

Raleur - fotečky II.

16. března 2011 v 15:01 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie

Pěkně si to šlape ve "snížku" :D


Tento mold je opravdu krásný, propracovaný a realistický, hlavně do soutěží drezury :)


Ta se mi moc nepovedla://


Akorát je blbý, že tento mold nemá moc dobrou stabilitu :/


Krásná fotka, půjde do nějaké PS :)))


Kam jdéééš? :/


Vypadá jako malý stablík ?! no podle mě ani ne ;D


I love focení detailůů :D

Příště WEG Voltiere ;)

CM Wixom

15. března 2011 v 22:56 | kiiki - majitelka RP |  CM koně Breyer
CMko moldu Cedarfamr Wixom, u nás také jako Konga. Má předělanou hřívu, ocas a dodělaná rousy a je to Irský cob. Barva je klasická, black toabino myslím si. Zájem o něj/ni mají zatím tři lidi a cena je na 75ti dolarech, to je super :) Mě osobně se teda líbí moc, takového tinkera bych si nechala teda líbit :P škoda že nemá hezčí fotky, třeba venku nebo tak. Má krásně udělané fleky, takové živé ale přijde mi, jakoby měl glossy hlavu :/ to se mi moc nezdá. Ale celkově je nádherná (asi klisna), nejvíc se mi líbí rousy a hříva :) 9/10!

Candy Men

15. března 2011 v 17:53 | kiiki - majitelka RP |  Stablemates
Jméno: RP Candy Men (kendy men)

Překlad jména: sladký mužský ;D

Přezdívky: candy, candík, sladký, sladoušek, cukroušek, men, meny

SN: x

Pohlaví: hřebec


Sourozenci: x

Potomci: x

Věk: 6 let

Plemeno: Lusitano

Odkud je: Španělsko

Zbarvení: perlino

Stav: 9/10

Stabilita: 6/10

Rok: 2011 (CM by Mazel!)

Mold: Prancing Morgan

Počet v CL: 8

Vzácnost: 10/10 - OOAK

Cena: nic

Temperament: 4/10 - dost

Zaměření: Drezura, parkur, výstavy, přehlídky, chov

Výhry: 1. místo Lusitano show/04,06,07,08, 2. místo Dresage elegance/07,08,09, 1. místo Jumping cup/06,08,09,010

Zážitky: x

Povaha a historie: Candyho mám od naší úžasné Mazel, která mi ho namalovala :)) Je hodně vzácné perlino barvy, možná smokey cream, ale neznáme rodiče, takže nevím. Je to Lusitano plemeník, jinak trochu závodí v drezuře, trochu více skáče a jezdí na různé shows a svody. Není to zorvna kůň pro děti a začátečníky, rád zlobí a když nechce trénovat nafukuje se nebo kope a kozluje. Je ale ještě poměrně mladší, tak moc doufáme, že se trošku uklidní. Má krásné světle modré oči, elegatní stavbu těla, delší hřívu a ocas až na zem. Má taky menší hlavu, dlouhé nožky a je bez odznaků, jeho barva je vyloženě narůžovělá. Jeho úplně nejlepší kamarád je Crystal, ale kámoší se taky s Arkticem, Sandem, Puntíkem, Mosaicem... ;))

Weather Girls !

15. března 2011 v 17:32 | kiiki - majitelka RP |  BH and PS
Hurááá hurááá a huráááá! Konečně fotky nových TH kobylek bez krabic! :) Sice nejsou nějak extra kvalitní, ale lepší než nic

Jako první Cloudy, grošovaná úžasná paint holčička!

Ten její sladký kukučéééék! Nádherná hlava a ouška :)

TH Summer v arabském provedení! :D

Čím novější mold, tím nádhernější! Ta hlava, lepší jak GG!

Jak si plavně kluše

A teď přichází BOUŘE!

Nádherné znaky a stínování že? :))

Ou, I Love her!

K sežrání! Prostě... no coment! ♥

A poslední, naše sluníčko :)))

Mázlé foto, ale dobré. Má hodně výraznou barvu :)

Docela se budu dát o ten vysoko nesený docela tenký ocásek :/ :)

Je taková spíš do oranžova že?:)

A poslední foto je srovnání moldu. Mold Trey (Lady Phase) je poměrně velký, takže ikdyž jsou tyhle arabky skloněné a běžící nepřijdou mi nějak moc malé!

Raleur de La Seille - fotky I.

14. března 2011 v 17:16 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie
Ten má dlouhé jméno co? jedno z mých nejdelších :DD


Je to velký oblíbenec, jak můj tak zaměstnanců :))


krásná menší hlava a zapletená hříva :)


přední zvedlá nožka :P


On prostě zbožnuje drezuru!


vypadá jako by byl na obláčku že? :))


Dost pěkná realistická fotka, dle mě :)


Krok sun krok :DD


Moc se mi líbí jak mold tak i barvička, sluší mu !

tenký ocásek :P

Pokráčko zítra! ;))