Květen 2011

Život s Helenou

31. května 2011 v 20:35 | kiiki - majitelka RP |  Knihy, filmy atd.
Název: Život s Helenou (Raising Helen)

Kde koupit?: já to stáhla na www.ulozto.cz, jinak ww.arara.cz

Cena: originál okolo 200 Kč

Zvuk: CZ dabing

O produktu: Helena Harris (KATE HUDSON) si užívá života, o jakém vždycky snila: dny tráví na módních přehlídkách a noci v prestižních klubech, její kariéra v přední manhattanské modelingové agentuře je na vzestupu. Její bezstarostný životní styl však drasticky změní jediný telefonát a Helena se náhle ocitá ve zodpovědné roli opatrovnice dětí své sestry - patnáctileté Audrey (HAYDEN PANETTIERE), desetiletého Henryho (SPENCER BRESLIN) a pětileté Sarah (ABIGAIL BRESLIN). Nikdo nepochybuje o tom, že je Helena nejúžasnější tetou v New Yorku, ale jak moc toho ví hvězda večírků o výchově dětí? Brzy se ukáže, že být na tanečním parketu do 3 ráno a vypravit děti včas do školy není příliš funkční kombinace - což jí její starší sestra Jenna (JOAN CUSACK) dá ihned razantně najevo. Postupem času nalezne Helena vítanou pomoc tam, kde by ji nečekala - u Dana Parkera (JOHN CORBETT), mladého a pohledného pastora a zároveň ředitele školy, na kterou děti docházejí. Nyní si Helena musí vybrat mezi dvěma velkými láskami - svým starým životem a lidmi, které poznala v tom novém.

Já o filmu: Velmi pěkný film, takový docela ze života, zaujal mě, je u 7 let starý, ale já ho nikdy neviděla, až mě upoutala ukázka na Nově :) Určitě doporučuju zkouknout, je i hezky točený a jsou tam bezva herci!

Mé hodnocení: 10/10

Pintaloosa VS Rainbow?

31. května 2011 v 16:32 | kiiki - majitelka RP |  Ankety
Je to jasné, hlásnětě svojí arabské favoritce! Bude to "etched Sunny" (matná nebo lesklá?) neboli Pintaloosa nebo snad fantasy, pravá duhová Rainbow?

VS
VS


Brilliant Winters Embrace

31. května 2011 v 14:19 | kiiki - majitelka RP |  My Peter Stone
Jméno: RP Brilliant Winters Embrace (briliant vinters embrejs)

Překlad jména: briliantové zimní objetí

Přezdívky: Briliant, briliantík, winters, wintík, embrejs, wintersek, winter

SN: x

Pohlaví: hřebec

Rodiče: O: ? M:

Sourozenci: x

Potomci: RP Esprit, RP Ethereal Wind

Věk: 8 let

Plemeno: Lusitano

Odkud je: Španělsko

Zbarvení: dapple light grey

Stav: 10/10

Stabilita: 10/10

Rok: 2011

Mold: Peter Stone Warmblood

Vzácnost: 10/10 - 6 kusů na světě, nejcennější OF Stone v ČR

Cena: 300 USD

Temperament: 3/10 - trochu

Zaměření: Drezura, výstavy, přehlídky, chov

Výhry: 4. místo CLS 011/OF PS Others, 2. místo CBG 011/Drezura,

Zážitky: účast na CBG Drezuře 2011

Povaha a historie: Brilliant je můj nejvysněnější Stone, je to zároveň i náš vůbec nejcennější a nejdražší koník. Získali jsme jej díky TH a jeho skvělé Stone akci, přijel k nám 8.3.011. Na celém světě je pouze 6 kusů, i jeho mold Stone velmi málo používá a špatně se schání. Náš Brilliantek je plemene Lusitano, ale má v krvi i Andaluského koně. Je to velmi oblíbený plemeník, jen u nás jsme zatím našli dva syny, Esprita a Winda, oba jsou mu velice podobní :) Narodil se ve Španělsku, ale poté putoval do USA, kde hodně soutěžil v drezuře a připouštěl, ale jeho začal díky krizi krachovat a tak jsme jej po dlouhém vnitřím přemlouvání koupili my. Byla to určitě i skvělá investice, ale hlavně je to skvělý kůň! Ikdyž má někdy ohnivou povahu španělských koní, je velmi hodný, ale lehce se dostane do stresu a potom se jeho výkony a tréninky hodně zhorší. Musí se na něj pomalu a s citlivou rukou. Na ranchi má nejradši Katie, s kterou hlavně jezdí. Je to grošovaný bělouš, má nádherný dlouhý hustý ocas, dlouhé nohy, groše, delší uši, nádherné výrazné oči, ofinku, delší hřívu na jednu stranu, růžový čumák a větší hlavu s rovným až mírně klabonosým profilem. Je u nás sice krátce, ale stihl se účastnit letošní CLS u Lin, kde ale nebyl ve své kůži a tak získal až čtvrté místo, zato je to čerstvý Silver champion CBG Drezury! :) Plánujeme s ním dále jezdit drezuru a šplhat ještě výš, potom chceme zkoušet další Live show, Photo shows a budeme hledat potomky a rodokmen ;)

Výrobky na psy

30. května 2011 v 23:07 | kiiki - majitelka RP
Achjo, proč u nás více lidí nevyrábí jak výrobky na BH tak i na psi? Vždyť k ranchům a stájím patří stejně jako koně, aspoň podle mého a my jich máme hodně, Breyer sice jenom pár, ale i tak, je to škoda :(

Krásný dalmtin a úplně obyčejné ale krásné černé vodítko a obojek :) Kdybych měla matroš, skusím sama :/

zase dalmtínek, tentokrát s červeným setem :)

krásný postroj, ten by mohla vyrábět Appa má podobný matroš :D


a tady beagle a pěkný zelený setík :)

ten růžový cuuu, krásnej! :D

i s brašnou, vymakané:)

labrador se sexy setem :D

americký obojek :)
stříbrno šedý, taky krásný!
a doga, tu bych bralá!

121. Statistiky

30. května 2011 v 22:04 | kiiki - majitelka RP |  Statistiky ranche
Navstevnost za minuly tyden (23.5. 2011 - 29.5. 2011) je:

Pondeli: 163
Utery: 134
Streda: 141
Ctvrtek: 121
Patek: 121
Sobota: 132
Nedele: 129

Celkem: 941

Achjooo, já věděla že klesnou, ale o tolik :( Téměř 200 lidí... Sice jsem nějak extra nepřidávala, protože jsem od čtvrtka nebyla doma ani v ty dny neobíhala, ale todle :/ za to obrázek nebude... ale svět se nezboří ;)

CM Weather Girl V.

30. května 2011 v 16:10 | kiiki - majitelka RP |  CM koně Breyer
Klasika, zase CM tohoto strašně moc oblíbeného moldu :D Je to drastic CM, aneb vzpínající se jednorožec ! Aukce končí za 6 dní, zatím o něj nemá nikdo zájem a cena je na pěkných 100 dolarech + 18 poštovné. Jmenuje se Tempest, neboli česky bouře. Je to taky hřebec, ne klisna :) Má krásnou, klasicky "jednorožčí" bílou barvu. Sice nemám ráda tenhle typ ocasu, ale jinak je fakt krásný, skoro jako živý! Je hodně propracovaný, líbí se mi na něm krom ocasu a bradky skoro vše :) 9/10!


Vyhlášení CBG Drezury aneb konečně umístění!

30. května 2011 v 13:37 | kiiki - majitelka RP |  Ocenění a výhry ranche
Velmi napjatě jsme sledovali dění CBG drezury, protože to byla naše hodně nadějná disciplína a náš Brilliantík nezklamal! Sice spousta lidí vypadlo, ale to nemění nic na tom, kolik jsme dostali bodů a získali celkově nádherné stříbrné místo! Na fotky RKS Templada jsme opravdu neměli (neříkám že na NĚJ jsme neměli ale na fotky ne! :D) a moc jim gratuluju, i všem ostatním! ;) Winters měl strašnou radost a Katie taky. Konečně nějaké umístění ze tří disciplín!

CBG DREZURA:

Jak zhodnotit CBG Drezuru a obecnou model horse drezuru v ČR? Nemyslíme si, že jsme na tom v drezuře špatně, spíše průměrně. Většina předvedla regulerní výkony, někteří dokonce nadprůměrné. Problémem disciplíny však byl nedostatek účastníků. Zatímco v únoru se všechna místa v drezuře zaplnila mrknutím oka, mnohým účastníkům dělalo problém dorazit již na první závod disciplíny, proto byli předčasně vyloučeni. V druhém kole už účinkovalo pouze 6 soutěžících dvojic, zbytek se odhlásil nebo vypadl již v prvním kole. Proto jsme rozdali jen deset míst a myslíme si, že všech deset zaslouží velkou pochvalu, i když první tři si naše srdce získali absolutně.
RKS Templado byl hvězdou už od začátku, proto mu právem náleží zlato. I Ranch Perla se tentorkát prosadil se svým úžasným RP Brilliant Winters Embrace, který očividně dostál svému vznešenému jménu! Málokdo by však řekl, že nenápadný Rond Noire Koníka porazí ostatní i "velké" koně a získá bronz! Gratulujeme! Hodně štěstí v následujících disciplínách!
Jméno koně + zkratka rancheJezdec (Celé jméno)Majitel koně (Jeho nickname)Počet bodů v 1.soutěžiPočet bodů v 2.soutěžiCelkemOcenění
SSR Red Carpet RoyaltyJack Antonio FirelliAppaloosaNEODESLALAVYLOUČENAVYLOUČENAVYLOUČENA
BSR Il RisorgimentoChristina CollerováSteeple15,3 b.NEODESLALA15,3 b.7.místo
RMP Revenge of minorityBrendaGinnyNEODESLALAVYLOUČENAVYLOUČENAVYLOUČENA
RA Daily ManVerčíkNEODESLALAVYLOUČENAVYLOUČENAVYLOUČENA
RPA SheikKylie CampbellRikki_1NEODESLALAVYLOUČENAVYLOUČENAVYLOUČENA
RKS TempladoMia MayfairHorseen16,4 b.35 b.51,4 b.Golden Medal Winner
RP Brilliant Winters EmbraceKatie Wealesovákiiki15 b.33 b.48 b.Silver Medal Winner


Mix fotek III.

29. května 2011 v 15:18 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie

Nádherné fleky a oblíbení fotka ;)


Ukazuje nám drezuru :)


a jedém!


Al Read Rod Junior by mazel :)


Nádheráááá!


Z této strany je až fantasy :)


hubu si namočil v kakau? :D


cutééé :)))


ještě více cuté!


Jáj :D


The - end :)

Mix fotek II.

28. května 2011 v 14:13 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie

Znovu Noďas :D krásný co?:)


A jeho fantasy kamarád Masquerade! Toho mám taky dost ráda, je strašně zajímavý a propracovaný


A teď černá kráska Belle!


tuhle fotku miluju:)


Juuj :D


A jedna fotečka Thunderbolta! Neboli bleska ;)


A teď je tady lipicán Alejandro!


Cute :))


celkem hezké foto


A Bona vité, ale to není off. jméno


Poslední díl brzy ;)

Sportysima II.

27. května 2011 v 14:03 | kiiki - majitelka RP |  Stablemates
Jméno: RP Sportysima II. (sportysíma dvě)

Překlad jména: x

Přezdívky: sporty, síma, simi, sportys

SN: x

Pohlaví: klisna


Sourozenci: John B,Rusty Dry Doc

Potomci: x

Věk: 6 let

Plemeno: Appaloosa Sport horse

Odkud je: narozena v ČR

Zbarvení: black blanket

Stav: 10/10

Stabilita: 9/10

Rok: 2010 (CM by Mazel)

Mold: American saddlebred

Počet v CL: 7

Vzácnost: 10/10 - OOAK

Cena: nic

Temperament: 1/10 - malinký

Zaměření: Drezura, western, cross, výstavy, přehlídky, chov

Výhry: x

Zážitky: 2týdny na dovolené na Kanárech/listopad 010

Povaha a historie: Sporty je naprosto klidná a vyrovnaná klisna, stejně jako její matka které je i velice podobná, obě mají nádherné oči, černou barvu a na zadku bílou deku. Ráda vozí děti ale potřebuje neustále nějaké podněty a tréninky. Je velmi všestranná, skvěle skáče, jezdí i drezuru a nejradši western, hlavně slalomy a trail. V hřívě má vždy své nádherné růžové ribbons, její talisman :) Na hlavě má bílou lysinku, kratší málo hustou hřívu, hezky stavěnou menší hlavu, je dost vysoká, má dlouhé štaletické nožky, na nich dvě ponožky a velmi ráda ukazuje svůj "saddlebredský" výstavní postoj. Na černého koně je celkem dost fotogenická, člověk se s ní prostě nikdy nenudí! Miluju její výraz a to, jak se na slunci nádherně leskne =)

Mix fotek I.

26. května 2011 v 12:33 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie

Tak co, poznáte našeho malého šampiona? :) Napište :P


keřík z Anglie:)


stromek ze setu Spirit :) ta fotka je supér :D


Tutík :))


A tady naše krásná velká Max :)


Je celkem dost úspěšný v PS, mám ji strašně ráda, je to super mold :)


Nodíííín :P


Miláček můj :)))


Nádherné očko a zelený kruh kolem něj

II. díl zítra!

Mix videí 3.0

24. května 2011 v 19:19 | kiiki - majitelka RP |  Youtube videos
Celkem pěkně udělané, hlavně ty zvuky :)

Sice se to zrovna dneska nehodí, páč je 27 C ale má to tam nádherné co? závist :)

Já je chcíííí všecky! :D

Nádhernej paintííík!
Wow další závist jako :D ten černý vzpíínající se!!!

Ten arábek, nebo Savanna ! ale jinak se mi teda většina moc nelíbí, staří...

Freya

23. května 2011 v 20:10 | kiiki - majitelka RP |  Naši psi a kočky
Jméno: RP Freya (freja)

Překlad jména: x

Přezdívky: freja, frejinka

SN: x

Pohlaví: fena

Rodiče: O: x M: x

Sourozenci: x

Potomci: Jack

Věk: 5 let

Plemeno: Jack Russel teriér

Odkud je: ČR

Zbarvení: bílá s hvědou

Stav: 9/10

Stabilita: 9/10

Rok: 2009 (Breyer Dog house)

Mold: Jack Russell Terrier

Vzácnost: 0/10

Cena: celý set 414 Kč

Temperament: 3/10 - trochu

Zaměření: Agility, výstavy, chov

Výhry: 1. místo svod Jack Russel/06,07,09,010,011

Zážitky: x

Povaha a historie: Freyu jsme koupili z jedné výborné české chovné stanice teriérů. Jako správný Jack Russel je hodně bílá ale má na sobě i zajímavé hnědé fleky. Je to trochu temperamentnější pes, ale poslouchá krásně, spíše potřebuje hodně moc pohybu, nové podněty a taky svou lásku - agility! Sice zatím moc nezávodila ale letos, díky tomu že už u nás je slušný počet lidí, co miluje psy, konečně bude moct ;) Zatím měla stejně jako její nejlepší kámoška Mája jeden vrh štěňat, bylo jich hned 8 a všechny jsme prodali do nových domovů, kromě jednoho, psa Jacka který u nás zůstal :) je sice menší než mamča ale úžasný! Freja má úžasné hnědé oči a psí úsměv :-D

CM SM Higland Pony

23. května 2011 v 18:03 | kiiki - majitelka RP |  CM koně Breyer
Dneska je tu Drastic CM koník na moldu Higlandského poníka velikosti Stablemates. Je to SQ Hunter pony jménem Fidget, pěkné :) Malovala ho Jaime Baker. Je u něj zdarma poštovné, ale ta cena! 8 zájemců a 162,5 dolaru! To je asi 2 850 korun, no skoro tři tisíce za koníka který se vám pomalu vejde do dlaně! OMG, za to mám několik Breyer Tradíků, ikdyž nejsou třeba LSQ a jediní na světě xDDD Ale krom té ceny je naprosto TOTÁLNĚ DOKONALÝ! Ta hlava, hříva, oči, barva, rysy, ocas, znaky všecko! Nevidím na něm jedinou maličkou chybičku, no prostě nejpropracovanější LSQ SM co jsem kdy viděla. Toho mít, vypráším všechny Live shows po celé ČR xD Opravdu slintám a smekám nad tím, kdo tohle dokáže :) Já bych ho neprodala ani za nic! 10/10!

120. Statistiky

23. května 2011 v 11:12 | kiiki - majitelka RP |  Statistiky ranche
Navstevnost za minuly tyden (16.5. 2011 - 22.5. 2011) je:

Pondeli: 181
Utery: 136
Streda: 149
Ctvrtek: 139
Patek: 167
Sobota: 177
Nedele: 186

Celkem: 1135

No wow, díky moc, zlepšily se přesně o sto lidí! Díííky! Prosím ať už neklesaj :( Takhle je to ideální xDZa odměnu Red Rum s krásnou výbavou, forka z FB ;)

Kahir & Kanáry III.

22. května 2011 v 23:19 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie
Pardon, celý den mi moc nešel net a nemám rychle nápady co přidat (než zas přestane fungovat :/ :D) takže zase fotky Kahira, nuuudaaa :D


to světli je tam blbé no ://


Ta se mi lííbíí :)


Nezkonkurenční! Nádherný detail, miluju hooo :D


Lesk :D


Jůůů:)


Tady vypadá tak vznešeně!


Pro dnešek konec, snad se líbily ;)

Oslava stého Traditionala

22. května 2011 v 13:45 | kiiki - majitelka RP |  Novinky na ranchi
Je to tak! Tímto článkem se nechci nějak chlubit, ale je to u nás docela dost velká událost. První Tradíky, Treu, Sierru, Foxe a Goffa jsem dostala skoro téměř před 3,5 rokem, na Vánoce 08 myslím :) Tito koníci (Tradi) jsou u nás tedy nejdéle a taky jsou teď velice obletovaní :D

Stý Traditional je náš nový Rising Sun - je to pro něj velká pocta a ke všemu, byl/je to koník Elvise Presleyho, to něco znamená! Je to teď takový náš zlatý král :D Jsme velice rádi, že máme tolik koní kolik máme, ale mě osobně nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě koní, aby se mi líbili a měla je ráda, což já mám všecky do jednoho :)

Oslava bude, ale kdy to nevíme, protože já mám strašně moc učení.... ale uvidíme, možná budou i fotky ;D

Tady je Trea, naše první kobylka, Takoda, první narozené Tradi hříbě a Chex je u nás taky dost dlouho :) Foto není moje ;)

Butterfly Parade set

21. května 2011 v 14:12 | kiiki - majitelka RP |  BH and PS
Mám tady takovou malou velku pecku, co jsem našla někde na nějakém webu :) Enjoy it ;)

To je propracovanost co? Jsem snad ani na ŽIVÉM velké koni takovou krásu neviděla! Ty barvy, malé glitříky, plíšky, kůže a to zdobení, OMG to je prostě BOMBA! To musí stát přinejmenším 300 dolarů! To tak mít, tak se na to bojím snad i šáhnout jako xD Muck!

Taurito Tucker

20. května 2011 v 21:03 | kiiki - majitelka RP |  Stablemates
Jméno: RP Taurito Tucker (tauríto takr)

Překlad jména: Tauritova náprsenka

Přezdívky: taur, taurík, tauríto, tuck, tuckr, takr

SN: x

Pohlaví: hřebec


Sourozenci: x

Potomci: x

Věk: 11 let

Plemeno: AQH

Odkud je: USA

Zbarvení: Golden palomino

Stav: 8/10

Stabilita: 7/10

Rok: 2010 (Graceland Stablemates 4pcs set)

Mold: Andalusian (1998)

Počet v CL: 8

Vzácnost: 1/10 - set je v eshopu

Cena: celý set 324 Kč/jedne koník 81 Kč

Temperament: 2/10 - malý

Zaměření: Drezura, western, výstavy, přehlídky, chov

Výhry: 3. místo CABHB PS January 011/SM Iberians (9), 1. místo CABHB PS January 011/Palomino (10), Grand Champion AQH Beauty show/02,03,05,06,08,09, Reserve Champion AQH Beauty show/01,04,07,010

Zážitky: 2týdny na dovolené na Kanárech/listopad 010

Povaha a historie: Tuckerek je můj opravdu velký oblíbenec. Má nádherný mold, znaky i barvičku, palomina opravdu zbožňuju :) Bohužel, jeho nevýhoda je, že se dost lehce poškrábe, o čemž jsem se dozvěděla z vlastní zkušenosti :(( Moc krásně se fotí, je to opravdu model, rád se předvádí a ukazuje své oblíbené kroky a kousky z drezury, kterou hlavně jezdí, ač je to Quarter, ale vypadá spíš jako andalusan. Je velice podobný našemu Cristallovi a je to jeho nejlepší kamarád, další kámoši jsou Carducci, Rennessanc, Valldemosso, Bony atd. Krom drezury jezdí ještě western, pod western sedlem vypadá opravdu neodolatelně! Je to i docela dost oblíbený plemeník, má skvělý rodokmen :) Je sice jeden ze starších koní na ranchi ale vůbec na to nevypadá, Srst se mu leskne jako med, má roztomilé znaky a nádhernou čistě bílou a dlouhou hřívu a ocas.

Kahir & Kanáry II.!

19. května 2011 v 20:31 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie
Vidím že Kahir je celkem oblíbený! To ho moc těší, že moc děkuje :)))


Tady je pěkně do růžová:)


LOvE Him!


Krásné stínované kopýtka by Lin :)

Sluníčko nám svítí! Kvete kvítí, Kahir svítí :D


Pozér :P


Miluu tento mold, moc moc :)


Tahle se mi lííbííí!


Kuk kuuk :)


Zas nožký :D Jsem magor na detaily :D

Zítra možná další, až se z toho zblázníte ;D

Další BreyerFest modely

19. května 2011 v 20:04 | kiiki - majitelka RP |  BH and PS
Na webu jsem objevila další novinky pro letošní Fairy Tale BreaFest, ale pro nás absolutně nedosažitelné, protože většina jsou Raffle modely, což znamená jeden jediný kus :/

Under The Sea
Mold Bluegrass Bandit. Znamená "pod mořem". Je to divné, ale mě se líbí! Miluju tento mold, moře a je strašně zajímavá, samozřejmě spíš jako dekorace než kůň do sbírky:)Dusty
Hřebec? nevím, ale děsně bych ho chtěla, kéž by byl k sehnání! Miluju palomina k tomu dapply a portrait model :) Tento mold mám, není to nic extra ale má své stojící kouzlo :D

Muse
Já ho chcí! :'( Ale je to Raffle, jeden jediný kus. Miluju pegase a tento mold! A kombinace + barva je teda hodně zajímavá !

King Arthur
Další nedosažitelný koník, další Raffle na mém taky docela oblíbeném moldu Trega s hřívou. To zbarvení a všechno mu děsně slušííí!

Happily Ever After
Poslední jednokusový, krásný grošáček na moldu, který je u nás pouze jednou pokud vím, jako Double Take Noe. Je to mold Jim Key, velmi málo známý ale podle mě docela hezký, takový menší a jemný! a zbarvení mu sekné!!!

Classic/Range Pinto Palomino stallion

18. května 2011 v 23:57 | kiiki - majitelka RP |  Hodnocení modelů
V eshopu: ne
Rok: 2006-08
Mám ho: ne
Plemeno: APH
Portrait model: ne
Mé hodnocení: Koník na u nás velmi málo rozšířeném Classic moldu Black Beauty. Tento palomino tobiano je z roku 2006 a prodával se ještě v roce 08. Kdyby byl k mání, asi bych neváhala. Mold osobně moc nemusím, je děsně umělý, hlavně ta póza a ocas, ale zbarvení mu moc moc sluší a dodává mu elán a šmrnc :)) Mám velmi ráda, když jde hříva, ocas nebo fleky do metalízy jako u něj, nevím proč prostě se mi to líbí :D není to jinak extra krásný koník, ale má své kouzlo! 9/10 ;)


Kahir & Kanáry I.

18. května 2011 v 18:28 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie
Další vícedílná fotogalerka z Kanárů listopad 010 - a to fotky našeho CM cremelláčka Al Kahir Asmánka :)Kdopak to jé? :D


No přece náš krémový modrooký krasavec!


Moc mu to slušíí :)


Miluju jeho očka :)


Taká zajímavá fotka :D


A ještě jedna (až na ten popelník, byly všude ://)


Tady je roztomilýýý:)Zítra další díl ;)

Nové přírůstky u nás

18. května 2011 v 13:22 | kiiki - majitelka RP |  Novinky na ranchi
Dneska ráno i odpoledne se u nás vystřídaly dva přepravníky s nováčky. Ráno přijel menší z ranche Silverhooves od Naervon. Byl v něm Quarter stablík a trochu mýtický kůň - hříbě Pegase. Za oba Nae moc děkuju, jsou nádherní :) Asi si je přejmenuju, snad to nevadí. Quarter je red roan a bude to partner naší TT Bubble Prancer :) Strašně moc se k sobě hodí a hned si padli do oka! Pegásek je hodně temperamentní ale naprosto okouzlující!

Někdy ve 12 hodin přijel druhý, o hodně větší přepravník :D Byl v něm Elvisův kůň Rising Sun (naprosto božíí!), Shetland ponička Fillie se svou majitelkou (Pony Pep Rally set!), syn naší Trawel Reginy (je jí tak strašně podobný!) a další Quarter, labuť, Texaský dlouhorohý býk, border kolie a lama :D + jejich majitelé, dna noví zaměstnanci, o kterých jsem již mluvila. Přivezli s sebou dokonce i traktor, který jediný z ranche zachránili :( Ano, mluvím o SM Tractor play setu ;)

Fotek pár mám, dám asi odpoledne, uvidím jak se mi bude chtít a musím se uči ;)
FOTO BY NAERVON!

Cotton Candy

16. května 2011 v 19:15 | kiiki - majitelka RP |  Stablemates
Jméno: RP Cotton Candy (koton kendy)

Překlad jména: Cukrová vata

Přezdívky: koton, koty, kendy, kendie

SN: x

Pohlaví: klisna

Rodiče: O: hledá se M: hledá se

Sourozenci: x

Potomci: x

Věk: 8 let

Plemeno: TWH

Odkud je: USA

Zbarvení: Black

Stav: 10/10

Stabilita: 9/10

Rok: 2010 (Graceland Stablemates 4pcs set)

Mold: Tennessee Walking horse

Počet v CL: 5

Vzácnost: 1/10 - set je v eshopu

Cena: celý set 324 Kč/jedne koník 81 Kč

Temperament: 0/10 - žádný

Zaměření: Drezura, western, výstavy, přehlídky, chov

Výhry: 3. místo CABHB PS January 011/Black (13), 1. místo Pleasure show/05,06,08,09, 2. místo Pleasure show/07,010, Reserve Champion TWH show/03,04,06,08,09,010, 011

Zážitky: 2týdny na dovolené na Kanárech/listopad 010

Povaha a historie: Candy je opravdu hrozně hodná klisna, ale pokud se jí nedaří je velmi nervózní a dělá chyby např. v trénincích. Je to hodně citlivý typ, ale opravdu bych na ní posadila i malinké dítě :) Naše Vatička je opravdu sladká, jak povahově tak vzhledem. Je černá, v létě až tmavě hnědá, má krásnou hvězdu, šňupku a na všech nohou bílé ponožky. Je to klisna TWH, už má za sebou pár hříbat, je jí sice 8 ale nevypadá na to, ani trošku :) je hodně akční, ráda soutěží, nejlepší je ve výstavách, potom i docela ve westernu, zejména pleasure a trénuje i drezuru. V hřívě má slušivé růžové ribbons, hříva je středně dlouhá, ocas dlouhý a má moc hezké korálkové očka.