Únor 2012

Drung/foto

28. února 2012 v 18:47 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie
cuté:)


nechápu proč, ale můj foťák nerad fotí hnědáky a dělá jim divné barvy:/

fakt nic moc fotky, ale lepší než nic


je taky docela lesklý i proto se hůř fotí


svalouš:D


detailní hříva


a taky velice propracovaný ale kráský ocásek


Zítra profil ;) doufám, že tam budou víc jak dva komentáře!!! :/

Mirabelle

27. února 2012 v 23:03 | kiiki - majitelka RP |  Mini Whinnies
Rodokmen
Jméno koně: Mirabelle (mirabele)
Překlad: x
Přezdívky: mira, mirabelka, mirabele
Pohlaví: klisna
Rodiče: S: RP Hard Energy D: RP Nirvana
Sourozenci: x
Potomci: x
Věk: 7 měsíců (2010)
Plemeno: AQH
Odkud je: narozen na našem ranchi
Zbarvení: Palomino
Stav: 10/10
Stabilita: 9/10
Rok: 2005 (8 foals)
Mold: Sitting foal
Počet v CL: 2
Vzácnost: 8/10 - v ČR velmi málo, nedá se moc dobře sehnat
Cena: ?
Původ: Trinity Holdings
Temperament: 1/10
Zaměření: Western, výstavy, chov
Výhry: x
Zážitky: x
Povaha a historie: Mirabelka je quarter klisnička po jedněch našich nejlepších westernových MW. Světlou barvu má po matce, stavbu těla spíše zase po otci. Povahově je velice mírná, hodná a trpělivá. Jejím nejlepším kamarádem je Merengo, se kterým se ráda klouže:D Její nejoblíbenější činnost je ale válení a učení se westernových triků od rodičů.

158. Státi

27. února 2012 v 22:20 | kiiki - majitelka RP |  Statistiky ranche
Navstevnost za minuly tyden (20.2. 2012 - 26.2. 2012) je:
Pondeli: 105
Utery: 158
Streda: 133
Ctvrtek: 141
Patek: 141
Sobota: 175
Nedele: 188

Celkem: 1041

Sice celkem zhoršení, ale i tak pořád bezva:) krom toho pondělí tak málo jsem už dlouho neměla:D ale neděle, ta je best!!!

Etched Chocolate

26. února 2012 v 19:40 | kiiki - majitelka RP |  Novinky na ranchi
Chtěla bych Vám předtavit staro-nového koníka. Někdo si ho možná pamatuje, někdo ne, ale to je jedno. Chocolate byl původně plemene Rocky Mountain, ryzák. Jenomže už když mi přišel, měl odděrky z krabice a jak šel čas, odíral se víc a víc. Moc mě to mrzelo, protože byl na začátku mé sbírky a milovala jsem ho.

Před cca 2,5 rokem. Fotky by me

Bylo mi opravdu líto, že je tak krásný a tak poškozený. A tak z ALS putoval k divutvorné Moni!

Fotky by Moni!Tak a tohle je úplně nový Choco alias plemeno Criollo alias asi overo vzor. Díky tomu, že už nemá škrábance (no, v podstatě má ale krásné:D) ho můžu brát zase na výstavy a nemusí mi být líto, že je poškrábaný a tudíž méněcenný:) Má jedno modré očičko. Vzor mu podle mě moc sluší, sice jsem nechtěla ty šedé okraje, ale díky tomu, že mě Moni přemluvila vypadá takhle :D Nejspíš ho vezmu i na CLS. Je vážně krásný a Moni moc děkuju!!! :)

26.2.

26. února 2012 v 19:21 | kiiki - majitelka RP |  Deníček ranche
  • Začnu jako vždy mnou. Mám se CELKEM fajn, už to bylo horší ale i lepší. Víc rozebírat nebudu, jen jednu věc co mě totálně nasrala tak na týden dopředu :/ A to, že jsem měla u Stona milovanou kobylku, jmenovala se Darla. Bylo jí 6 kusů. Byla tam snad přes měsíc a já se na ni KAŽDÝ den dívala, pořád dokola a soužila se, že díky CLU ji nemůžu mít. No a včera mi Appa napsala, že přes ně jdou objednat Stoni. To tam byli ještě dvě. No a dneska že se těším že ji budu mít... a nějaká dementní američanka co má koní plnou prdel (znám ji z FB) mi ji koupila:( prostě jenom tak do počtu, asi nevěděla co má dělat s 200 dolarama. Hlavně že má dva úplně stejné araby, akorát matného a lesklého! Mám vážnou chuť ji zabít. Moje vysněná klisna je pryč. Jedině kvůli té blbé krávě:/Takže jsem se zase přesvědčila, jaké mám v životě štěstí. No chápete to? Já ne. Byla tam MĚSÍC! OMG. Málem mě jeblo a to že doopravdy. Konec nářků :/
  • Další, o něco veselejší věc je, že její náhrada byla jiná, nádherná klisnička, ale kdo je to je zatím tajné. Líbí se mi sice malililinko méně, ale i tak je to zlatíčko. Protože v době, kdy by Stoni mohli přijet budu mít 18 narozky, tak s nákupama nechci šetřit :D Strašně moc toužím po nějaké velké arabské klisně nebo nějakém dalším krasavci.
  • Další věcí v deníčku je to, že jsem se rozhodla, že několik mých koní, kteří jsou poškození a tudíž nemůžou soutěžit ani se nedají třeba pořádně fotit, půjde k Mazlovi na přemalování. Od TH jsem si nedávnou koupila Bet, ikdyž se mi líbí hodně i OF, mám prostě vysněnou mohair klisnu, kterou musím mít :) však brzy uvidíte :) Mazel se totiž rozhodla krom předělávání a malování dělat i mohair koně což mi naprosto vyhovuje ! :D Dalším CM, ale bez mohairu bude Irish, protože má z krabice dost odřenin a uznejme, nikdy na žádné LS nezazáří. To samé Justin Morgan - sice ho miluju, ale má fakt hodně vad z debilní krabice a nikdy by na žádnou LS nemohl :( a popravdě, mě poslední dobou obyčejní hnědáci strašně nudí. Je jich všude moc, i v mé sbírce. Proč nemít vlastně OOAK koně, který má aspoň nějaké šance na LS a v soutěžích než sice krásný a oblíbený ale poškozený model, co nikdy nic nevyhraje? Já raději nějakého OF koně "obětuju". Vložila jsem do sbírání naprosto všechny svoje úspory a zatím se mi to teda moc nevrátilo. Ještě jedna CM bude classic, bude z ní cremello akhalka. Některé CM uvidíte na CLS, tak se těšte! :D
  • A další bod je samotné CLS. Jsem celkem vklidu, už mám přece jen trochu praxi:D Dneska jsem udělala všechny přihlášky a ještě dnes je Lin pošlu. Později tady dám seznámek, jací koně jedou :) ale je jich mnohem víc, než vloni. Skoro do každé kategore beru aspoň dva koně, když už jedu tu dálku, s vyjímnou nějakých Tradi kategorií. Třeba v TR plňásích nejsem vůbec, protože tam je to jasné - Uncalled od Appy, dále Valvella, Riley... nemám šancí :D ale třeba do TR Stock beru tři koně, Kanaretah, Arapaha a Savannu. Dávám aspoň jednomu šanci na vítězství:) ale uvidíme. Stejně to bude všechno úplně jinak a já budu nasraná :D Lístečky pro koně mám, ale chybí mi nějaké pro novější koně. No a pak stačí očistit, zabalit, sebrat ceny a kokardy u koní, co je mají a fičíme ne? :D
  • Na ranchi se krom příprav nic moc neděje. Hříbata nečekáme žádné, koně jsou docela zdraví, tréninky probíhají tak jak mají. Noví Stoni z Ebay už si bezvadně zvykli a moc se těší na CLS, protože oba zbožňujou výstavy. Doufám, že získají nějaké ocenění:) Ale tak to doufá asi každý u každého svého koně že?
  • No nic, dost keců:D čučím na lávovou lampu a ted vidím modře obrazovku:D

Lovegame

25. února 2012 v 23:14 | kiiki - majitelka RP |  Mini Whinnies
Rodokmen
Jméno koně: Lovegame (lavgejm)
Překlad: hra lásky
Přezdívky: lav, lavi, gejm, lovinka
Pohlaví: klisna
Rodiče: S: x D: x
Sourozenci: x
Potomci: x
Věk: 5 let (2005)
Plemeno: Pintabian
Odkud je: USA
Zbarvení: Palomino tobiano
Stav: 10/10
Stabilita: 8/10
Rok: 2005-06 (Mares Collection)
Mold: Walking arabian mare
Počet v CL: 3
Vzácnost: 8/10 - v ČR velmi málo, nedá se moc dobře sehnat
Cena: ?
Původ: Trinity Holdings
Temperament: 1/10
Zaměření: Vytrvalost, drezura, výstavy, chov
Výhry: x
Zážitky: x
Povaha a historie: Lovinka je opravdu strašně moc roztomilá mladá klisnička pintabiana. Neustále ji obletují nějací hřebci, ale je spíše nesmělá. Pod sedlem je zatím průměrná, ale učí se rychle a ráda. Jde jí zejména vytrvalost a o něco málo méně drezura. Ovšem má opravdu velký odpor k parkuru a nikdo neví proč. Snad se jí jako hříběti stal nějaký úraz se skákáním... Je velice fotogenická a povahově milá a na křížence araba i dost klidná. Má krásný tobiano vzor, palomino barvu, jemné arabské rysy, dlouhý vysoko nesený ocas a hřívu a velikánské upřímné oči:)

Mixík

25. února 2012 v 19:18 | kiiki - majitelka RP |  BH and PS
Už mě nebaví psát čísla mixů fotek xD


Boží koník, boží scénka! z Eureka Live show


ze stejné Stone akce, naprosto boží scénka, nedivím se že vyhrála!!!


Ta jezdkyně je úžasná, celé to působí hrozně realisticky :)


úúúúžasnej CM!!!! zbožňuju tinkery


jsou ták nádherní! Úplně by mi stačil jeden ale nikdy žádného tak drahého mít nebude :( nejvíc se mi líbí první zleva s dlouhým ocáskem


Krásný CM Breyer na barvu perlino, miluju :)


mít tak jedno jediné dokonalé :-o


a ještě jedna indiánská scénka z Eureka live show!

Nirvana

24. února 2012 v 13:56 | kiiki - majitelka RP |  Mini Whinnies
Rodokmen
Jméno koně: Nirvana (nirvána)
Překlad: Nirvána
Přezdívky: nirva, nirvánka, nir, nira
Pohlaví: klisna
Rodiče: S: x D: x
Sourozenci: x
Potomci: x
Věk: 10 let (2000)
Plemeno: AQH
Odkud je: Texas
Zbarvení: Palomino
Stav: 9/10
Stabilita: 8/10
Rok: 2005-06 (Mares Collection)
Mold: Reining Stock Mare
Vzácnost: 8/10 - v ČR velmi málo, nedá se moc dobře sehnat
Cena: ?
Původ: Trinity Holdings
Temperament: 2/10
Zaměření: Western, výstavy, chov
Výhry: x
Zážitky: x
Povaha a historie: Nirvána je naše malá velká westernová hvězda, zejména šampionka reiningu a cuttingu. Nebaví jí nic jiného, než soutěže, těžké tréninky a cokoliv spojeného s westernem. Občas je dokonce tak akční, že ve výběhu hoí ostatní klisny jakoby to bylo stádo krav :D Krom toho je poměrně fotogenická a má nádhernou palomino barvu, delší krémovou hřívu a ocas a skvělou svalnatou stavbu těla. Někdy maličko pozlobí, ale celkově je to moc hodná klisna a výborná matka.

Aquila

22. února 2012 v 20:57 | kiiki - majitelka RP |  Mini Whinnies
Rodokmen
Jméno koně: Aquila (akfila)
Překlad: značka minerálky:D
Přezdívky: aqua, akvilka, akva
Pohlaví: klisna
Rodiče: S: x D: x
Sourozenci: x
Potomci: x
Věk: 6 let (2010)
Plemeno: APH
Odkud je: Německo
Zbarvení: Bay overo
Stav: 10/10
Stabilita: 8/10
Rok: 2006
Mold: Running Walk TWH Mare
Počet v CL: 3
Vzácnost: 8/10 - v ČR velmi málo, nedá se moc dobře sehnat
Cena: ?
Původ: Trinity Holdings
Temperament: 0/10
Zaměření: Western, cross, výstavy, chov
Výhry: x
Zážitky: x
Povaha a historie: Aquilka je jedna z nejkrásnějších a nejpohodovějších MW klisen u nás. Je velice fotogenická a oblíbená, nejradši by na ní jezdil každý, učí i malé děti. Miluje vodu a celkově zimu, ovšem ráda běhá i po písku.

Merengo

21. února 2012 v 14:33 | kiiki - majitelka RP |  Mini Whinnies
Rodokmen
Jméno koně: Merengo (merengo)
Překlad: žádný, vymyšlené
Přezdívky: meren, mereník
Pohlaví: hřebec
Rodiče: S: RP - D: RP Carmelita
Sourozenci: x
Potomci: x
Věk: 3 měsíce (2011)
Plemeno: Peruvian paso
Odkud je: narozen na ranchi
Zbarvení: Bay
Stav: 10/10
Stabilita: 8/10
Rok: 2008 (Set 8 foals)
Mold: Sitting foal
Počet v CL: 2
Vzácnost: 8/10 - v ČR velmi málo, nedá se moc dobře sehnat
Cena: ?
Původ: Trinity Holdings
Temperament: 1/10
Zaměření (v budoucnu): Western, možná drezura a parkur, výstavy, chov
Výhry: x
Zážitky: x
Povaha a historie: Merengo je opravdu pozoruhodný koníček. Miluje sezení a ležení ale úplně nejvíc klouzání na čemkoliv, ať je to led, bláto, tráva nebo igelitový sáček:D Podivnější chování se u hříbat vidí málokdy. Je velice akční a má nekonečnou energii. Pořád se musí vrtět a někde něco dělat. Doufáme, že z toho vyroste a stane se z něj stejně klidný hřebeček, jako jeho otec a matka. Je to také první hříbě peruánského pasa u nás. Po rodičích má hnědou až červeně hnědou barvu, krásný profil hlavy, dobrou stavbu těla a předpoklady pro všestranné ježdění.

CM Nokota

18. února 2012 v 15:10 | kiiki - majitelka RP |  CM koně Breyer
Dneska jsem pro Vás přednastavila božího CM na moldu Nokoty od Deby71 (moje nejoblíbenějšííí!). Je to golden silver dapple barva. Je to klisna, takže nejspíš z Isadory Cruce. Mě osobně ohromila, miluju tyhle bravičky ale na mě má zase trochu moc grošů, víc by se mi líbila jen s párem. Ovšem krom toho je hezčí než kdejaký OF, včetně Nokoty (vím, hodně lidem se líbí, já ho nesnáším ;). Je za buy it now 134 dolarů. To bych za ni asi i dala!!! Dala bych to asi za každého dokonalostního krasavce od deby :D 9/10 - mínus jeden bod za moc grošů. Jinak MŇAMY!


BH 2012 - další

17. února 2012 v 15:21 | kiiki - majitelka RP |  BH and PS


Hříbátko z nového setu. tento mold ještě nemám a moc se na něj těším, dokonale se k mamince hodí! :) a barva, prostě dokonalá!


Brookside Pink Magnum, nepatří mezi mé favority ale má své kouzlo!
Líbí se mi stejně jako její hříbátko, nejkrásnější barva co jsem na tomhle moldu viděla, boží vzor, krásná hlava, všecko! Musím mít!


Ještě jednou Pinky :)


Shetland Pony, zklamal mě je takový vyblitý bez života, jak černobílá fotka! :( Nechci.


A něco pro milovníky Stablíků (včetně mě) - nový set Show stoppers. Nejvíc se mi líbí bílá TWH, red roanku si nechám přemalovat, hříbátka celkem obyč ale plaváček je krásný!:)


a poslední je nový setík MW! Vypadá krásně, má název ponožky a šňupky:) Doufám, že u nás budou i MW! (celkem jsou letos 3 nové podobné sety s různými tématy). Mě se nejvíc líbí světlý andalusan, moje barvička!:)

CM GG

15. února 2012 v 17:03 | kiiki - majitelka RP |  CM koně Breyer
Další CM je tentokrát velice oblíbená dvojice, GG Valentine a její hříbě Heartbreaker. Heart je cremello barvy s úžasnýma modrýma očima a mě osobně se líbí strášně moc. To by bylo hříbátko ke Kahirovi!!! Maminka je tmavší palomino do zlatova. Líbí se mi malilinko míň, ale stejně je boží! Oba dva jsou Buy it now za 300 dolarů. Celkem dost myslím si :/ Kobča mohla mít pár grošů a celkově je taková trochu nudnější. Ale oči jsou taky úžasné. Dávám jim 8/10 mínus jeden bod za přehnanou cenu a mínus druhý bod za trošku nudnější klisnu na můj vkus.


CM PS Arabian

14. února 2012 v 14:53 | kiiki - majitelka RP |  CM koně Breyer
Po dlouhé době opět CM Peter Stone, na moldu originálního araba. Je to asi sorrel rabicano, podle mě mu barva tedy velice sluší. Ale řekla bych, že je to spíš roan jako můj Danaway, ale fakt tomu moc nerozumim xD neřeším. Strašně moc moc mooc se mi líbí jeho oči a celkově mu nedávám nic jiného, než 10/10! :)Elyon

13. února 2012 v 14:42 | kiiki - majitelka RP |  Mini Whinnies
Rodokmen
Jméno koně: Elyon (elion)
Překlad: žádný, jméno je ze seriálu W.I.T.C.H.
Přezdívky: eli, elinka
Pohlaví: klisna
Rodiče: S: RP Lotos D: RP Elektricity
Sourozenci: x
Potomci: x
Věk: rok (2010)
Plemeno: Pintabian (matka APH, otec pintabian)
Odkud je: narozena u nás
Zbarvení: Black tobiano
Stav: 10/10
Stabilita: 6/10
Rok: 2008 (Set 8 foals)
Mold: Prancing foals
Počet v CL: 2
Vzácnost: 8/10 - v ČR velmi málo, nedá se moc dobře sehnat
Cena: ?
Původ: Trinity Holdings
Temperament: 3/10
Zaměření (v budoucnu): Western, endurance, výstavy, chov
Výhry: x
Zážitky: x
Povaha a historie: Elyon je opravdu velmi povedené hříbátko. Zatím je celkem divoká po otci a taky po něm má tobiano vzor a spíš arabské rysy, jako štíčí hlavu, tenké, dlouhé nožky a méně hustou hřívu a ocas. Má opravdu úžasné, krásné oči, kukuč a na čele velkou hvězdu. Je velmi fotogenická a nedá ránu bez svého nejlepšího kamaráda Wish Makera.

Freezing

11. února 2012 v 13:28 | kiiki - majitelka RP |  Stablemates
Fotogalerie/Rodokmen

Jméno koně: Freezing (frizing)
Překlad: Ledová, mrazivá
Přezdívky: frí, frízy, frízing
Pohlaví: klisna
Rodiče: S: x D: x
Sourozenci: x
Potomci: x
Věk: 6 (2004)
Plemeno: Miniature horse
Odkud je: USA
Zbarvení: Dapple grey
Stav: 10/10
Stabilita: 9/10
Rok: 2011 (Set JC Penney)
Mold: Shetland pony
Počet v CL: 6
Vzácnost: 8/10 - v ČR velmi málo, nedá se moc dobře sehnat
Cena: cca 3 USD
Původ: JC Penney
Temperament: 1/10
Zaměření: Pony parkur a drezura, výstavy, chov
Výhry: 2. místo Pony Three day cup/09,010,011
Zážitky: x
Povaha a historie: Frízy dostala jméno podle své krásné bílé barvy s šedým stínováním a lehkými groši, které s trochou fantazie mohou vypadat jako námraza. Bohužel vyniknou hlavně při tmě, ne na slunci. Tahle miniaturní ponička je velice hodná, pro děti, miluje mazlení a když jí někdo češe její hustou hřívu nebo ocas. Taky se ráda fotí a všude strká svůj malinký zvědavý čumáček. Je poměrně dobrá i v soutěžích a má velice soutěživou povahu, jen tak někdo ji neohromí.

Freezing/foto

10. února 2012 v 16:31 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie


tady jsou grošíky trochu vidět:)


krásné očka s bělmemčuchá objektiv:Dvážně se moc povedla
My Angel

10. února 2012 v 13:17 | kiiki - majitelka RP |  Chips
Fotogalerie/Rodokmen

Jméno koně: My Angel (maj endžl)
Překlad: Můj anděl
Přezdívky: maj, anděl, endžl
Pohlaví: hřebec
Rodiče: S: x D: x
Sourozenci: x
Potomci: x
Věk: 7 let (2003)
Plemeno: APH
Odkud je: USA
Zbarvení: Grey frame overo
Stav: 10/10
Stabilita: 9/10
Rok: 2012 (CM by Mazel)
Mold: Chips Quarterhorse
Počet v CL: 3
Vzácnost: 10/10 - OOAK
Cena moldu: 6,25 Euro
Původ: MPV
Temperament: 1/10
Zaměření: Western, výstavy, chov
Výhry: Grand Champion halter show/07,08,010,011, Reserve Champion barrel racing show/07,08,09,011
Zážitky: x
Povaha a historie: Anděl je opravdu andělsky krásný, dokonalý zástupce plemene Paint horse. Má nádhernou grey barvu a u nás poměrně vzácný frame overo vzor. Miluje hřebelcování a soutěžení ve westernu. Nejlépe mu jde kategorie halter, barrely a poměrně i reining. Je velice přátelský, miluje lidi a ostatní koně a nesnáší konflikty. Rád se fotí a miluje slunce, strašně rád se na něm vyhřívá a přitom jeho bílé skvrny doslova září.

Wish Maker

9. února 2012 v 14:32 | kiiki - majitelka RP |  Mini Whinnies
Rodokmen

Jméno koně: Wish Maker (viš mejkr)
Překlad: Tvůrce přání
Přezdívky: viš, višík, mejkr,
Pohlaví: hřebec
Rodiče: S: RP - D: RP -
Sourozenci: x
Potomci: x
Věk: 4 měsíce (2011)
Plemeno: Appaloosa
Odkud je: narozen u nás
Zbarvení: Red roan blanket
Stav: 10/10
Stabilita: 6/10
Rok: 2005-06 (Set 8 Foals)
Mold: Prancing foal
Počet v CL: 2
Vzácnost: 9/10 - v ČR o jiných nevím, nedá se moc dobře sehnat
Cena: ?
Původ: Trinity Holdings
Temperament: 2/10
Zaměření (v budoucnu): Western, výstavy, chov
Výhry: x
Zážitky: x
Povaha a historie: Moje asi nej nej nej hříbátko a vůbec můj MW. Je to nejdokonalejší 2 centimetrový tvoreček na světě! Má nádherné rysy araba + appaloosy. Rodiče brzy doplním, takže se dovíme, jak je to s jeho rodokmenem. Je to velice zvídavý malý hřebeček, miluje focení a pozornost. Nerad trénuje a nesnáší být v boxu nebo uvázaný. Je barvy red roan a má dost rozsáhlou appa deku. Ovšem co mě osobně vždycky dostane, je ten jeho kukuč!

My Angel/fotogalerie

8. února 2012 v 15:00 | kiiki - majitelka RP |  Fotogalerie


Miluju ten jeho kukuč:)předělaný Swish tail!


že to vypadá jako srst?:)Omluvte občas nějaký prach či chlup, ale tenhle foťák to strašně fotí:Dmilujů!kuk:)

jemný úhoří pruh:)

157. Státi!

6. února 2012 v 13:57 | kiiki - majitelka RP |  Statistiky ranche
Navstevnost za minuly tyden (30.1. 2012 - 5.2. 2012) je:

Pondeli: 149
Utery: 163
Streda: 166
Ctvrtek: 172
Patek: 179
Sobota: 132
Nedele: 168

Celkem: 1129

No wow! krásnééé! hlavně ten pátek, hmmm, i like it! :D Díky díky díky! jen tak dáál!


Kanaretah za odměnu!

Thee Dargo

6. února 2012 v 13:44 | kiiki - majitelka RP |  Mini Whinnies
Rodokmen

Jméno koně: Thee Dargo (dí dargo)
Překlad: žádný
Přezdívky: dí, dargo, darg, dargon
Pohlaví: hřebec
Sourozenci: BSR Vanilla, RO Gold Paradise, RP Al Shamal Yasmeen, Kasmír Desperado RA
Potomci: x
Věk: 6 (2004)
Plemeno: Arabian
Odkud je: Narozen v ČR
Zbarvení: Bay
Stav: 10/10
Stabilita: 8/10
Rok: 2007 (Set 6 Dapples)
Mold: Walking Arabian
Počet v CL: 3
Vzácnost: 8/10 - v ČR velmi málo, nedá se moc dobře sehnat
Cena: ?
Původ: Trinity Holdings
Temperament: 4/10
Zaměření: Endurance, dostihy arabů, výstavy, chov
Výhry: x
Zážitky: x
Povaha a historie: Dargo je naprosto přesná a nádherná, boží kopie svého otce Thee Desperada. Je prostě dokonalý. Má nádhernou barvu, dlouhou hřívu a ocas, roztomilé oči, štičí profil, je úspěšný na výstavách, jezdí velmi dobře endurance a je rychlý v dostizích arabů. Co víc si přát? Ze své matky Al Riviery nemá skoro nic, ale určitě má kvality pro soutěže i po ní! :) Je taky velice fotogenický, stejně jako jeho otec a zbožňuje jakkoukoliv pozornost, lásku a obdiv!

Prairie Storm TR

5. února 2012 v 13:30 | kiiki - majitelka RP |  Hodnocení modelů
V eshopu: ne
Rok: 2006
Mám ho: ne
Plemeno: Appaloosa
Portrait model: ne
Mé hodnocení: Mold Smart Chic Olena je opravdu velmi povedený, co bych ale vytkla je celkově malá hlava a hlavně miniaturní uši :D Jinak mám tento mold mooc ráda. Prairie je Breyer Live show prize z roku 2006 (přesně nevím, co to znamená, asi z nějaké Live show?) a má boží dun appa deka barvu. Strašně moc mi připomíná model Quarterflash (jak SM, kterého mám, taky Tradi). Celkově je naprosto úžasný, ale vyrobeny pouze 4 kusy - takže v ČR nikdy nebude :(

Carmelita

4. února 2012 v 16:21 | kiiki - majitelka RP |  Mini Whinnies
Rodokmen

Jméno koně: Carmelita (karmelita)
Překlad: karmelitánská/světle hnědá - španělsky
Přezdívky: karm, karmelita, karmelitka, karamela
Pohlaví: klisna
Rodiče: S: x D: x
Sourozenci: x
Potomci: x
Věk: 6 (2004)
Plemeno: Peruvian paso
Odkud je: Španělsko
Zbarvení: Bay
Stav: 9/10
Stabilita: 7/10
Rok: 2008 (6 Mares set)
Mold: Running walk TWH Mare
Počet v CL: 3
Vzácnost: 8/10 - v ČR velmi málo, nedá se moc dobře sehnat
Cena: ?
Původ: Trinity Holdings
Temperament: 1/10
Zaměření: Drezura, parkur, výstavy, chov
Výhry: Reserve Champion Dressage S/09,010,011
Zážitky: x
Povaha a historie: Karmelita je opravdu nádherná peruánská klisnička. V rodokmenu má i paso finy a TWH. Je poměrně všestranný, byla ježděna i westernově ale to ji moc nebavilo. Jde jí skvěle dreruza a neméně dobře i parkur. Je taky dost fotogenická ale mívá problém s levým okem (je takové neforemné). Povahově je klidná, hodná, ale děti nesveze.

Caramella

1. února 2012 v 23:34 | kiiki - majitelka RP |  Mini Whinnies
Rodokmen

Jméno koně: Caramella (karamela)
Překlad: Karamela, mňamka :)
Přezdívky: kara, karamelka, karamela, mňamka
Pohlaví: klisna
Rodiče: S: x D: x
Sourozenci: x
Potomci: x
Věk: 7 (2003)
Plemeno: Selle Francais
Odkud je: Francie
Zbarvení: Dapple chestnut
Stav: 10/10
Stabilita: 8/10
Rok: 2007 (Set 6 Dapples)
Mold: Running Walk TWH mare
Počet v CL: 3
Vzácnost: 8/10 - v ČR velmi málo, nedá se moc dobře sehnat
Cena: ?
Původ: Trinity Holdings
Temperament: 1/10
Zaměření: Parkur, drezura, výstavy, chov
Výhry: x
Zážitky: x
Povaha a historie: Caramelka je opravdu nádherná klisna plemene francouzský jezdecký kůň. Při pohledu na její úžasnou lesklou srst barvy karamelu s medem dostávám chuť na sladké :D Je velice oblíbená dětmi, protože je miluje a strašně ráda je i vozí a taky učí, má s nimi trpělivost. Závodí hlavně v parkuru, je velmi dobrá, ale není tolik rychlá, spíše obratná a díky tomu málokdy shodí břevno. O něco méně jí jde drezura, ale má opravdu vynikající chody, které se ještě časem projeví.